Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 22. února 2020
svátek má Petr.
Hlavní menu
  • ID: 2991
  • Návštěvy: 106/1
  • Fans: 2
  • web >
  • Hodonín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
13628
Týden:
106
Dnes:
10
On-line:
1

Brankáři

Libor Koníček (24)

Klub:Hodonín
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:84591

Martin Petráš (27)

Klub:
Post:Brankář
Tým:
ID:100151

Obránci

Patrik Dressler (29)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:46026

Petr Fojtík (24)

Klub:Hodonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:73990

David Helísek (37)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:38795

Josef Hesek (29)

Klub:Hodonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:25354

Tomáš Novotný (24)

Klub:Hodonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:89653

Patrik Šustr (21)

Klub:Zbrojovka Brno
Post:Obránce
Tým:Juniorka U-21
ID:99261

Záložníci

Josef Chromeček (28)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:37515

Papa Dione (26)

Klub:Hodonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:223010

Marek Flasar (22)

Klub:Hodonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99648

Jakub Kaňovský (19)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:212843

Ondřej Konečný (20)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:174117

Petr Kyselka (24)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:93747

Lukáš Mareš (22)

Klub:1.FC Slovácko
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:96792

David Michna (27)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:26611

Martin Opina (24)

Klub:Hodonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90398

Ricardo Piňa (23)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:226069

Radek Sasín (30)

Klub:Hodonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:52166

Tomáš Ťok (25)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:93465

Gabriel Vasquez (23)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:226070

Vilém Žák (20)

Klub:1.FC Slovácko
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:174264

Útočníci

Dávid Copko (23)

Klub:Hodonín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:89997

Patrik Švantner (23)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:99214

Realizační tým

Jiří Dekař (58)

Klub:Hodonín
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:22120
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina E, So 21.03. 15:00
Hodonín - Vsetín
Dorost U-19: MSD skupina D, So 14.03. 10:30
Hodonín - Pelhřimov
Dorost U-17: MSD skupina D, So 14.03. 00:00
Hodonín - Pelhřimov
Žáci U-15: MSL Top, So 07.03. 00:00
Baník Ostrava - Hodonín
Žáci U-14: MSL Top, So 07.03. 00:00
Baník Ostrava - Hodonín
Žáci U-13: MSL skupina jih, So 21.03. 00:00
Znojmo - Hodonín
Žáci U-12: MSL skupina jih, So 21.03. 00:00
Znojmo - Hodonín
: Okresní přebor, Ne 05.04. 11:00
KEN Veselí - Hodonín
Žáci U-15 B: I. třída, skupina B, So 28.03. 09:00
Slatina - Hodonín
Žáci U-13 B: I. třída, skupina B, So 28.03. 10:45
Slatina - Hodonín
Ml. žáci C: Okresní přebor, Ne 05.04. 11:00
Rohatec - Hodonín
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 13 9 3 1 30:10 30
2. 13 9 2 2 39:10 29
3. 13 9 1 3 26:12 28
4. 13 7 4 2 27:10 25
5. 13 6 4 3 16:15 22
6. 13 6 2 5 21:22 20
7. 13 5 4 4 20:17 19
8. 13 5 3 5 37:28 18
9. 13 4 3 6 20:27 15
10. 13 4 2 7 21:24 14
11. 13 4 1 8 14:32 13
12. 13 4 0 9 17:33 12
13. 13 1 5 7 10:33 8
14. 13 0 2 11 11:36 2