Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 13. srpna 2020
svátek má Alena.
Hlavní menu
  • ID: 2986
  • Návštěvy: 82/1
  • Fans: 6
  • web >
  • Hodonín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-19

Návštěvy klubové karty

Celkem:
7288
Týden:
82
Dnes:
4
On-line:
1

Obránci

Jakub Blahynka (22)

Klub:Kyjov
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:186921

David Kůřil (22)

Klub:Kyjov
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:186919

Jiří Sedlář (25)

Klub:Kyjov
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:83150

David Velc (21)

Klub:Kyjov
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:186918

Záložníci

Matěj Fraňo (21)

Klub:Kyjov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:186917

Adam Kůřil (22)

Klub:Kyjov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:186920

Smolák

Klub:Kyjov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:41958

Útočníci

Ondřej Křižka (25)

Klub:Kyjov
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:41955

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Dorost U-19 soupiska zápasy 13.místo statistiky
   Dorost U-17 soupiska zápasy 4.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 13.místo statistiky web >
   Žáci U-13 soupiska zápasy 5.místo statistiky web >
   Žáci U-15 B soupiska zápasy 5.místo statistiky
   Žáci U-13 B soupiska zápasy 9.místo statistiky
   St. přípravka soupiska zápasy 2.místo statistiky
   St. přípravka B soupiska zápasy 2.místo statistiky
   St. přípravka C soupiska zápasy 5.místo statistiky
   Ml. přípravka soupiska zápasy 3.místo statistiky
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: I.B třída skupina C, So 15.08. 17:00
Přibice - Kyjov
Dorost U-19: Krajský přebor, So 15.08. 10:00
Kyjov - Vyškov
Dorost U-17: Krajský přebor, So 15.08. 12:15
Kyjov - Vyškov
Žáci U-15: I. třída, skupina B, So 22.08. 09:00
Kyjov - Měnín
Žáci U-13: I. třída, skupina B, So 22.08. 10:45
Kyjov - Měnín
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 1 1 0 0 9:2 3
2. 1 1 0 0 5:1 3
3. 1 1 0 0 4:1 3
4. 1 1 0 0 3:1 3
5. 1 1 0 0 5:3 3
6. 1 1 0 0 1:0 3
7. 1 1 0 0 1:0 3
8. 1 0 1 0 1:1 1
9. 1 0 1 0 1:1 1
10. 1 0 0 1 0:1 0
11. 1 0 0 1 0:1 0
12. 1 0 0 1 3:5 0
13. 1 0 0 1 1:3 0
14. 1 0 0 1 1:4 0
15. 1 0 0 1 1:5 0
16. 1 0 0 1 2:9 0

Krátké zprávy z klubu

Soupiska 2010/2011

10.08. 2010 | 14:10 SOUPISKA 2010/2011

B-Kůřil Michal 11.10.1990
B-Chromý Jiří 13.05.1990
O-Strmiska Radek 26.03.1990
O-Lošťák Ivo 19.06.1970
O-Bužek Radek 12.05.1982
O-Rezek Jakub 18.04.1986
O-Žaroský Stanislav 24.04.1982
O-Puček Karel 03.12.1984
Z-Randa Tomáš 23.12.1974
Z-Kovařík Tomáš 05.04.1989
Z-Beck Tomáš 14.04.1988
Z-Spáčil Michal 17.07.1974
Z-Macek Tomáš 29.01.1986
Z-Bartoň Zdeněk 07.11.1992
Z-Možíš Zdeněk 01.10.1992
Ú-Možíš Lukáš 08.11.1990
Ú-Kučera Jaromír 30.04.1984
Ú-Přikryl Adam 22.12.1986
Ú-Kroutilík Boris 06.09.1981


Realizační tým:

Hrabal Alexander - Trenér
Gajdošík Petr - Asistent trenéra
Kovařík Jiří - Vedoucí mužstva
Řihák Rostislav - Sekretář
Konečný Jaroslav - Masér

Vedení klubu:

Polcr Pavel - předseda
Mezík Zdeněk - místopředseda
Kuchař Antonín - místopředseda
Řihák Rostislav - sekretář
Fric Marek, Cahlík Jan, Moravec Jiří, Vinca Jiří, Žalud Tomáš - členové výboru


přišli:

Kroutilík Boris(Morkovice),Přikryl Adam(Prostějov),Kučera Jaromír(hostování Velká n.v.)
Macek Tomáš (návrat z host.Osvětimany),Randa Tomáš(1.FC Slovácko),Bůžek Radek(návrat z Rakouska)Strmiska Radek (Zbrojovka Brno)Spáčil Michal(Rymářov-před tím HFK Ololomuc),Lošťák Ivo(Šumperk-před tím HFK Ololomuc)

odešli :

Vacula Petr(hostování Lovčice),Macek Svatopluk(Kostelec)Bača Milan(Konec hostování)
Přikryl Lukáš(Žarošice konec hostování)Nguyen Vítěslav(Konec hostování)Bátora Tomáš(hostování Sobůlky),Laga Petr,Flašar Jiří(Ořechov)Farmačka Lukáš(Veselí n.M.)Vinca Lukáš(hostování Ratíškovice)