Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 19. ledna 2020
svátek má Doubravka.
Hlavní menu
  • ID: 298
  • Návštěvy: 151/1
  • Fans: 7
  • Kladno  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-19

Návštěvy klubové karty

Celkem:
14724
Týden:
151
Dnes:
18
On-line:
1

Obránci

Tomáš Abrham (20)

Klub:SK Kladno
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:173913

Jakub Čížek (24)

Klub:SK Kladno
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:26872

Záložníci

Jan Čech (21)

Klub:SK Kladno
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:174004

David Holub (21)

Klub:SK Kladno
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:174002

Marek Hudousek (20)

Klub:SK Kladno
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173917

Jakub Kala (21)

Klub:SK Kladno
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173915

Vladimír Kopačinský (20)

Klub:SK Kladno
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173914

Jakub Kubů (20)

Klub:SK Kladno
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173920

Filip Mráček (20)

Klub:SK Kladno
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173918

Mikuláš Pospíšil (21)

Klub:SK Kladno
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173919

Šimon Procházka (21)

Klub:SK Kladno
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173916

Václav Ryšlink (22)

Klub:SK Kladno
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173921

Jaroslav Tirol (21)

Klub:SK Kladno
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173912

Petr Volgner (21)

Klub:SK Kladno
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173911

Útočníci

Vladimír Procházka (20)

Klub:SK Kladno
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:174003

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Ml. přípravka soupiska zápasy 11.místo statistiky
   Ml. žáci B soupiska zápasy 8.místo statistiky tipovačka web >
   Ml. žáci soupiska zápasy 1.místo statistiky
   St. žáci B soupiska zápasy 10.místo statistiky web >
   Žáci U-13 soupiska zápasy 10.místo statistiky web >
   Dorost U-19 soupiska zápasy 7.místo statistiky web >
   St. dorost B soupiska zápasy 1.místo statistiky
   Dorost U-17 soupiska zápasy 10.místo statistiky
   Ml. dorost B soupiska zápasy 2.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 1.místo statistiky web >
   Žáci U-12 soupiska zápasy 6.místo statistiky web >
   Žáci U-14 soupiska zápasy 2.místo statistiky web >
   Ml. přípravka soupiska zápasy 1.místo statistiky
   Dorostenky U-19 soupiska zápasy 9.místo statistiky
   Dorost U-16 soupiska zápasy 2.místo statistiky web >
   St. přípravka soupiska zápasy 7.místo statistiky
   St. přípravka B soupiska zápasy 2.místo statistiky
   Ml. přípravka B soupiska zápasy 2.místo statistiky web >
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina B, So 07.03. 00:00
Březová - SK Kladno
Žáci U-13: ČL skupina B, So 21.03. 00:00
Vyšehrad - SK Kladno
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 08.03. 00:00
SK Kladno - Vyšehrad
Starší dorost B: I.A třída skupina A , So 21.03. 10:15
SK Kladno - Loděnice
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 08.03. 00:00
SK Kladno - Vyšehrad
Žáci U-15: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
ABC Braník - SK Kladno
Žáci U-12: ČL skupina B, So 21.03. 00:00
Vyšehrad - SK Kladno
Žáci U-14: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
ABC Braník - SK Kladno
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 15 0 0 0 84:16 45
2. 15 10 2 0 3 46:22 34
3. 15 8 4 0 3 42:22 32
4. 15 8 1 1 5 45:26 27
5. 15 8 0 3 4 38:32 27
6. 15 8 1 0 6 39:26 26
7. 15 7 1 3 4 30:27 26
8. 15 5 3 1 6 30:31 22
9. 15 6 0 3 6 26:28 21
10. 15 5 1 4 5 39:42 21
11. 15 4 1 2 8 22:33 16
12. 15 5 0 0 10 31:41 15
13. 15 4 1 0 10 20:37 14
14. 15 3 1 2 9 23:60 13
15. 15 3 1 0 11 21:48 11
16. 15 2 2 0 11 29:73 10