Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 10. srpna 2020
svátek má Vavřinec.
Hlavní menu
  • ID: 2817
  • Návštěvy: 118/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Brno-venkov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
10660
Týden:
118
Dnes:
23
On-line:
1

Brankáři

David Cvingráf (40)

Klub:Rosice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:115969

Jan Zádrapa (27)

Klub:Rosice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:67478

Obránci

Michael Kršák (29)

Klub:Rosice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:46925

Tomáš Praks (24)

Klub:Rosice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99266

Tomáš Selinger (29)

Klub:Rosice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:100142

Petr Šíp (34)

Klub:Rosice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:49783

Jan Vítámvás (29)

Klub:Rosice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:100140

Záložníci

Jakub Černý (26)

Klub:Rosice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:73982

Libor Daněk (23)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:99689

Pavel Drbal (27)

Klub:Rosice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:67649

Jiří Koláčný (22)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:99269

Michal Kugler (27)

Klub:Rosice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:73015

Dominik Moučka (22)

Klub:Rosice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91598

Jan Nedvěd (27)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:100144

Pavel Novák (21)

Klub:Třebíč
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:106027

David Pazourek (25)

Klub:Rosice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:74383

Erik Sedláček (23)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:99267

Vojtěch Svoboda (23)

Klub:Rosice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:223814

Tadeáš Zezula (27)

Klub:Rosice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:67185

Útočníci

Radim Chyla (23)

Klub:Rosice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:90261

Jakub Foral (25)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:86600

Petr Kirschner (24)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:46617

Petr Malata (38)

Klub:Rosice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:100141

Jan Trtílek (26)

Klub:Rosice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:91602

Realizační tým

Michal Kugler (51)

Klub:Rosice
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:216973
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, Út 11.08. 17:30
HFK Olomouc - Rosice
B-Tým: III. třída, skupina B, So 15.08. 17:00
Senorady - Rosice
Dorost U-19: Krajský přebor, Ne 16.08. 10:00
Dubňany - Rosice
: Mladší žáci sk. B, St 26.08. 17:00
Dolní Kounice - Rosice
Dorost U-17: Krajský přebor, Ne 16.08. 12:15
Dubňany - Rosice
Žáci U-13: Krajský přebor, So 22.08. 10:45
Blansko - Rosice
Žáci U-15: Krajský přebor, So 22.08. 09:00
Blansko - Rosice
: OP starší žáci,sk. B, So 29.08. 09:00
Zbraslav - Rosice