Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 6. srpna 2020
svátek má Oldřiška.
Hlavní menu
  • ID: 2749
  • Návštěvy: 159/1
  • Fans: 8
  • web >
  • Brno-město  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
14203
Týden:
159
Dnes:
8
On-line:
1

Brankáři

Filip Leznar (21)

Klub:Líšeň
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:99798

Martin Šustr (29)

Klub:
Post:Brankář
Tým:
ID:48158

Jan Vítek (34)

Klub:Líšeň
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:26204

Obránci

Michal Bednář (25)

Klub:Líšeň
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99688

Záložníci

Takyi Amoh (28)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:224952

Rudolf Čampa (37)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99773

Adrián Čermák (27)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:19187

Jakub Černín (21)

Klub:Zbrojovka Brno
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173516

Patrik Demeter (26)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:67646

Lamine Fall (28)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:33656

Adam Fila (21)

Klub:Újezd u Brna
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:126181

Ladislav Hanuš (25)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:73983

Jan Hladík (26)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:19277

Jan Hlavica (26)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:73923

Michal Jeřábek (25)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:69202

Dominik Kříž (20)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:173717

Tomáš Machálek (30)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:24680

Jaroslav Málek (29)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:33887

Václav Minařík (23)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:89455

Michal Suchý (24)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:93461

Michal Zapletal (22)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:98930

Útočníci

Reteno (23)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:220757

Marek Vintr (23)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:89375

Martin Zikl (21)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:169842

Realizační tým

Miloslav Machálek (59)

Klub:Líšeň
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:22770
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 26.08. 17:30
Lanžhot - Líšeň
B-Tým: Jihomoravský přebor, Pá 07.08. 18:00
Ivančice - Líšeň
C-Tým: Městský přebor, So 22.08. 17:00
Jundrov - Líšeň
Dorost U-19: MSL - U19, Ne 16.08. 10:30
Baník Ostrava - Líšeň
Dorost U-17: MSL - U17, So 15.08. 00:00
Baník Ostrava - Líšeň
Dorost U-19 B: MSD skupina D, So 15.08. 00:00
Bedřichov - Líšeň
Žáci U-15: MS divize U-15 sk. D, So 15.08. 00:00
Líšeň - HFK Olomouc
Žáci U-13: MSL skupina jih, So 15.08. 10:00
Líšeň - Havlíčkův Brod
Starší žáci B: MP starší žáci, So 22.08. 11:30
Medlánky - Líšeň
Dorost U-17 B: MSD skupina D, So 15.08. 00:00
Bedřichov - Líšeň
: MSD žen, skupina C, Ne 13.09. 15:30
FŠ Třebíč - Líšeň
Ženy: 2.liga žen, So 05.09. 00:00
Teplice - Líšeň
Žáci U-12 B: Mladší žáci sk. A, Ne 06.09. 09:00
Bystrc - Líšeň
Žáci U-14: MSD žáci U-14 sk. D, So 15.08. 00:00
Líšeň - HFK Olomouc
Žáci U-12: MSL skupina jih, So 15.08. 10:00
Líšeň - Havlíčkův Brod