Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. září 2020
svátek má Naděžda.
Hlavní menu
  • ID: 269
  • Návštěvy: 125/1
  • Fans: 3
  • web >
  • Kladno  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
10570
Týden:
125
Dnes:
1
On-line:
1

Brankáři

Miloslav Jochman (42)

Klub:Slaný
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:55464

Marek Sábl (34)

Klub:Slaný
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:219907

Michal Sedlák (29)

Klub:Slaný
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:99867

Obránci

Miroslav Rada (44)

Klub:Teplice
Post:Obránce
Tým:
ID:16599

Ondřej Zelenka (29)

Klub:Vraný
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:55512

Záložníci

Pavel Čablík (38)

Klub:Slaný
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99868

Petr Klusáček (30)

Klub:Slaný
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99873

Jan Maroušek (28)

Klub:Slaný
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:82760

Miroslav Pospíšil (27)

Klub:Slaný
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:133790

Daniel Sirůček (23)

Klub:Slaný
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99872

Mike Stibor (26)

Klub:Slaný
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99874

Lukáš Stožický (33)

Klub:Slaný
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99875

Útočníci

Umar Ahmed (31)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:51151

Josef Galbavý (39)

Klub:Slaný
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:32527

Filip Hansl (25)

Klub:Slaný
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:99871

Jakub Hořejší (34)

Klub:Slaný
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:99870

Jan Kubaška (33)

Klub:Slaný
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:55668

Michal Tikovský (28)

Klub:Slaný
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:99869

Realizační tým

Martin Nový (43)

Klub:Slaný
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:99876
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina B, Ne 20.09. 16:00
Louny - Slaný
B-Tým: I.B třída skupina A, Ne 20.09. 16:30
Klobuky - Slaný
Dorost U-19: Krajský přebor U19, Ne 20.09. 10:15
Kutná Hora - Slaný
Dorost U-17: Krajský přebor U17, Ne 20.09. 12:30
Kutná Hora - Slaný
Žáci U-15: Krajský přebor A, Ne 20.09. 10:15
Slaný - Dobříš
: Krajský přebor U13 - skupina A, Ne 20.09. 11:55
Slaný - Dobříš
Žáci U-13 B: okresní soutěž,sk. B, So 19.09. 10:15
Brandýsek - Slaný
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 4 4 0 0 0 9:0 12
2. 4 3 0 1 0 11:1 10
3. 4 2 1 1 0 10:4 9
4. 4 3 0 0 1 7:5 9
5. 4 2 1 0 1 6:6 8
6. 4 2 0 1 1 6:2 7
7. 4 2 0 1 1 11:9 7
8. 4 1 1 1 1 4:5 6
9. 4 1 1 0 2 7:7 5
10. 4 1 1 0 2 6:6 5
11. 4 1 1 0 2 6:10 5
12. 4 1 1 0 2 2:8 5
13. 4 1 0 1 2 3:4 4
14. 4 0 1 1 2 5:8 3
15. 4 0 0 1 3 2:8 1
16. 4 0 0 0 4 2:14 0