Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 19. července 2019
svátek má Čeněk.
Hlavní menu
  • ID: 2596
  • Návštěvy: 55/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Třebíč  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
5305
Týden:
55
Dnes:
5
On-line:
1

Brankáři

Jan Baťha

Klub:Kaňk
Post:Brankář
Tým:
ID:24971

Tomáš Brabenec (28)

Klub:Jaroměřice n.R.
Post:Brankář
Tým:
ID:32289

Jesper Christiansen (41)

Klub:FC Kodaň
Post:Brankář
Tým:
ID:34130

Andjelko Djuričič (38)

Klub: Leiria
Post:Brankář
Tým:
ID:33748

František Dusík (34)

Klub:Jaroměřice n.R.
Post:Brankář
Tým:
ID:32248

Pavel Haspekl

Klub:Malá Hraštice
Post:Brankář
Tým:
ID:20920

Tomáš Havlík (31)

Klub:Lipůvka
Post:Brankář
Tým:
ID:35496

Michal Hošťálek (28)

Klub:Kosmonosy
Post:Brankář
Tým:
ID:31237

Tomáš Hrbek

Klub:SK Rakovník
Post:Brankář
Tým:
ID:26420

Zdeněk Kašpar

Klub:Čížkovice
Post:Brankář
Tým:
ID:24938

Lukáš Koten

Klub:Kaňk
Post:Brankář
Tým:
ID:24967

Martin Kurucz (45)

Klub:Postoloprty
Post:Brankář
Tým:
ID:54434

Tomáš Lenc

Klub:Kaňk
Post:Brankář
Tým:
ID:24972

Dušan Matz

Klub:Kaňk
Post:Brankář
Tým:
ID:24964

Milan Musil (34)

Klub:Jaroměřice n.R.
Post:Brankář
Tým:
ID:32242

Tomáš Novotný (39)

Klub:Jaroměřice n.R.
Post:Brankář
Tým:
ID:32246

Mirek Paul (31)

Klub:Jaroměřice n.R.
Post:Brankář
Tým:
ID:32247

František Pisk (55)

Klub:Jaroměřice n.R.
Fce:Asistent trenera A t
Tým:A-Tým
ID:32297

Jan Procházka

Klub:Kaňk
Post:Brankář
Tým:
ID:24914

Jan Ryšavý

Klub:Sedlec-Prčice
Post:Brankář
Tým:
ID:35524

David Šimek

Klub:Kaňk
Post:Brankář
Tým:
ID:24973

Patrik Slivka

Klub:Kunratice
Post:Brankář
Tým:
ID:30697

Miroslav Sviták

Klub:Brozany
Post:Brankář
Tým:
ID:28865

Ladislav Sýs

Klub:Kaňk
Post:Brankář
Tým:
ID:24965

Dalibor Valoušek

Klub:Těšnovice
Post:Brankář
Tým:
ID:31801

Jiří Vaněk (24)

Klub:Pátek
Fce:trenér dorostu
Tým:
ID:27561

Jaroslav Vintiška

Klub:Kaňk
Post:Brankář
Tým:
ID:24970

Obránci

Marcela Čachotská (20)

Klub:Vavřinec
Post:Obránce
Tým:
ID:25847

Pavel Čermák (32)

Klub:Jaroměřice n.R.
Post:Obránce
Tým:
ID:32243

Martin Exel (25)

Klub:Vracov
Post:Obránce
Tým:
ID:27041

Martin Fefrčík

Klub:Vilémov CV
Post:Záložník
Tým:
ID:22151

Suad Filekovič (40)

Klub:Maribor
Post:Obránce
Tým:
ID:33654

Tomáš Hambálek (28)

Klub:Jaroměřice n.R.
Post:Obránce
Tým:
ID:32294

Jiří Kadlec

Klub:Kunratice
Post:Obránce
Tým:
ID:30709

Jiří Kantor (45)

Klub:Jaroměřice n.R.
Post:Obránce
Tým:
ID:32288

Zbyněk Karásek (29)

Klub:Jaroměřice n.R.
Post:Obránce
Tým:
ID:32292

Michal Konstantin

Klub:Čížkovice
Post:Obránce
Tým:
ID:24618

René Korous

Klub:Bříza
Post:Obránce
Tým:
ID:26624

Vratislav Krejčíř (37)

Klub:Rataje
Post:Obránce
Tým:
ID:27614

Jiří Lipold

Klub:Kunratice
Post:Obránce
Tým:
ID:30706

Dominik Lukeš (22)

Klub:Vracov
Post:Obránce
Tým:
ID:27038

Kryštof Masář (17)

Klub:Vracov
Post:Obránce
Tým:
ID:27026

Zdenek Mašín

Klub:Kaňk
Post:Obránce
Tým:
ID:24821

Zdeněk Matějka

Klub:Vilémov CV
Post:Obránce
Tým:
ID:22155

Martin Mohyla (31)

Klub:Jistebník
Post:Obránce
Tým:
ID:23971

Jakub Novohradský (20)

Klub:Vavřinec
Post:Obránce
Tým:
ID:25848

David Novotný

Klub:FC Mělník
Post:Obránce
Tým:
ID:23951

Milan Novotný

Klub:Kaňk
Post:Obránce
Tým:
ID:24818

Tomáš Rája

Klub:Dražovice
Post:Obránce
Tým:
ID:30805

Libor Řihák (25)

Klub:Vracov
Post:Obránce
Tým:
ID:27022

Jan Růžička

Klub:Kaňk
Post:Obránce
Tým:
ID:24820

Marek Šafář

Klub:Kunratice
Post:Obránce
Tým:
ID:30712

Roman Šmít

Klub:Tučapy
Post:Obránce
Tým:
ID:33029

Pavel Šnajdr (46)

Klub:Postoloprty
Post:Obránce
Tým:
ID:54435

Dominik Špunda (25)

Klub:Vracov
Post:Obránce
Tým:
ID:27054

Aleš Štorc

Klub:Kunratice
Post:Obránce
Tým:
ID:30710

Jan Tirdil (26)

Klub:FF Roudnice
Post:Obránce
Tým:
ID:30930

Tomáš Tvrdík

Klub:Kaňk
Post:Obránce
Tým:
ID:24824

Jiří Urbánek (35)

Klub:Jaroměřice n.R.
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:32244

Václav Vávra

Klub:Kunratice
Post:Obránce
Tým:
ID:30705

Jaroslav Zahajský

Klub:Kaňk
Post:Obránce
Tým:
ID:24823

Jan Záhořák

Klub:Kunratice
Post:Obránce
Tým:
ID:30720

Roman Zapletal

Klub:Tučapy
Post:Obránce
Tým:
ID:33027

Záložníci

Lukáš 3tekl

Klub:Bohušovice
Post:Záložník
Tým:
ID:28891

Michal Bartík

Klub:Záhlinice
Post:Záložník
Tým:
ID:23604

Vítězslav Batulka

Klub:Malá Hraštice
Post:Záložník
Tým:
ID:20921

Vojtěch Beránek

Klub:Horní Suchá
Post:Záložník
Tým:
ID:26870

Michal Bíla

Klub:Jezeřany-Marš.
Post:Záložník
Tým:
ID:20639

Jaroslav Bohata

Klub:Nučice
Post:Záložník
Tým:
ID:25703

David Brázda (33)

Klub:Jistebník
Post:Záložník
Tým:
ID:23963

Tomáš Čada (23)

Klub:Vracov
Post:Záložník
Tým:
ID:27031

Jakub Černý

Klub:Kaňk
Post:Záložník
Tým:
ID:24984

Petr Chládek (36)

Klub:Jaroměřice n.R.
Post:Záložník
Tým:
ID:32298

Lukáš Chytka (19)

Klub:Vracov
Post:Záložník
Tým:
ID:27025

Jaroslav Drobný

Klub:Bohušovice
Post:Záložník
Tým:
ID:30511

Martin Fefrčík

Klub:Vilémov CV
Post:Záložník
Tým:
ID:22151

Jiří Filip

Klub:Čerčany
Post:Záložník
Tým:
ID:21654

Jan Filipčík

Klub:Dobrá
Post:Záložník
Tým:
ID:27863

Tomáš Gaspar (19)

Klub:Vracov
Post:Záložník
Tým:
ID:27023

Arpád Gebur

Klub:Bohušovice
Post:Záložník
Tým:
ID:30519

Ondřej Glogar

Klub:Dobrá
Post:Záložník
Tým:
ID:27860

Mirek Glos

Klub:Žeravice
Post:Záložník
Tým:
ID:32825

Tomáš Gregor (20)

Klub:Vavřinec
Post:Záložník
Tým:
ID:25850

Jonáš Groš (32)

Klub:Hradištko
Post:Záložník
Tým:
ID:23557

Jiří Hadrava (41)

Klub:Městečko
Post:Záložník
Tým:
ID:23143

Miroslav Hamza

Klub:Nebovidy
Post:Záložník
Tým:
ID:25648

Martin Horký

Klub:Kaňk
Post:Záložník
Tým:
ID:24828

Vít Jakubíček

Klub:Bohušovice
Post:Záložník
Tým:
ID:30409

Vít Jakubíček

Klub:Bohušovice
Post:Záložník
Tým:
ID:27732

František Jančička

Klub:Strupčice
Post:Záložník
Tým:
ID:23480

Marek Jančík

Klub:Kyselovice
Post:Záložník
Tým:
ID:26815

Jaroslav Janíček (46)

Klub:Určice
Post:Záložník
Tým:
ID:24103

Miroslav Kadlec

Klub:Pátek
Post:Záložník
Tým:
ID:27554

Michaela Kadlecová (18)

Klub:Vavřinec
Post:Záložník
Tým:
ID:25841

David Kaiser (26)

Klub:Vracov
Post:Záložník
Tým:
ID:27044

Martin Karásek (28)

Klub:Jaroměřice n.R.
Post:Záložník
Tým:
ID:32291

Michal Klajba (27)

Klub:Vracov
Post:Záložník
Tým:
ID:27047

Miroslav Klement

Klub:Malá Hraštice
Post:Záložník
Tým:
ID:20923

Jaroslav Knechtl

Klub:Bohušovice
Post:Záložník
Tým:
ID:27413

Ladislav Kolář

Klub:Hořovicko
Post:Záložník
Tým:
ID:26376

Tomáš Kolařík (46)

Klub:Suché
Post:Záložník
Tým:
ID:33191

Marcel Kondziolka

Klub:Horní Suchá
Post:Záložník
Tým:
ID:26859

Jan Konečný

Klub:Trnovany
Post:Záložník
Tým:
ID:30318

Adam Kordula (23)

Klub:Ratíškovice
Post:Záložník
Tým:
ID:32768

Vladimír Kovalczuk

Klub:Nebovidy
Post:Záložník
Tým:
ID:25649

Jan Kovalczuk

Klub:Nebovidy
Post:Záložník
Tým:
ID:25657

Rostislav Kovář

Klub:Bohušovice
Post:Záložník
Tým:
ID:30513

Václav Král

Klub:Bohušovice
Post:Záložník
Tým:
ID:30518

Lukáš Krčma

Klub:Kyselovice
Post:Záložník
Tým:
ID:26809

Roman Křepelka

Klub:Sporting MB
Post:Záložník
Tým:
ID:29137

Miloš Křepelka

Klub:Kyselovice
Post:Záložník
Tým:
ID:26797

Pavel Kret

Klub:Bohušovice
Post:Záložník
Tým:
ID:30508

Filip Kroupa

Klub:Kyselovice
Post:Záložník
Tým:
ID:26796

Radek Kubalík

Klub:Bohušovice
Post:Záložník
Tým:
ID:30503

Jan Kučera

Klub:Kunratice
Fce:Vedoucí mužstva
Tým:
ID:30695

Miloslav Kunert

Klub:Bohušovice
Post:Záložník
Tým:
ID:30506

Daniel Kurty

Klub:Řezuz Děčín
Post:Záložník
Tým:
ID:26790

František Laube

Klub:Čížkovice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:21035

Jan Lecián (21)

Klub:Vracov
Post:Záložník
Tým:
ID:27035

Petr Lesák

Klub:Bohušovice
Post:Záložník
Tým:
ID:30514

Miroslav Leskovjan

Klub:Sporting MB
Post:Záložník
Tým:
ID:29136

Matěj Loprais (16)

Klub:Vracov
Post:Záložník
Tým:
ID:27029

Libor Machciník

Klub:Bohušovice
Post:Záložník
Tým:
ID:30453

Zdeněk Malchárek

Klub:Horní Suchá
Post:Záložník
Tým:
ID:26835

PAVEL MÁLEK (41)

Klub:Staré Čívice
Fce:KUSTOD
Tým:
ID:22552

Michal Maryška (32)

Klub:Suché
Post:Záložník
Tým:
ID:33210

David Mihulka

Klub:Brozany
Post:Záložník
Tým:
ID:28837

Roman Miška

Klub:Nebovidy
Post:Záložník
Tým:
ID:25653

Rostislav Mlček (27)

Klub:Vracov
Post:Záložník
Tým:
ID:27052

Pavel Molčík

Klub:Kyselovice
Post:Záložník
Tým:
ID:26794

Matěj Moravec

Klub:Trnovany
Post:Záložník
Tým:
ID:30319

Milan Němec

Klub:Čížkovice
Post:Záložník
Tým:
ID:21036

Michal Němec

Klub:Kyselovice
Post:Záložník
Tým:
ID:26820

Richard Němec

Klub:Kyselovice
Post:Záložník
Tým:
ID:26808

Prokop Nestával (16)

Klub:Veselí
Post:Záložník
Tým:
ID:30837

Lukáš Nevosad

Klub:Sporting MB
Post:Záložník
Tým:
ID:29139

Dung Nguyen Tan

Klub:Čížkovice
Post:Záložník
Tým:
ID:21033

Martin Novobilský (33)

Klub:Jistebník
Post:Záložník
Tým:
ID:23964

Marek Novotný

Klub:Kyselovice
Post:Záložník
Tým:
ID:26813

Stanislav Odl

Klub:Nebovidy
Post:Záložník
Tým:
ID:25658

Pavel Orság (29)

Klub:Domanín
Post:Záložník
Tým:
ID:23947

Jiří Pluhař

Klub:Nebovidy
Post:Záložník
Tým:
ID:25659

Michal Pluhař

Klub:Nebovidy
Post:Záložník
Tým:
ID:25650

Tomáš Polanský (18)

Klub:Vracov
Post:Záložník
Tým:
ID:27028

Erik Pollák (24)

Klub:Sparta Brno
Post:Záložník
Tým:
ID:27651

Marian Poruba

Klub:Bohušovice
Post:Záložník
Tým:
ID:30510

Emil Pospíchal (31)

Klub:Jaroměřice n.R.
Post:Záložník
Tým:
ID:32276

Matěj Povšík

Klub:Sporting MB
Post:Záložník
Tým:
ID:29142

Michal Prajzler

Klub:Bohušovice
Post:Záložník
Tým:
ID:27477

Zdeněk Pražák (35)

Klub:ČZU Praha
Post:Záložník
Tým:
ID:31268

Dominik Prchlík (16)

Klub:Veselí
Post:Záložník
Tým:
ID:30839

Matěj Přibyl

Klub:Nebovidy
Post:Záložník
Tým:
ID:25646

Adam Přibyl

Klub:Nebovidy
Post:Záložník
Tým:
ID:25647

Michal Prochazka (26)

Klub:Čížkovice
Post:Záložník
Tým:
ID:24611

Michal Ptáček (20)

Klub:Trnovany
Post:Záložník
Tým:
ID:25700

Jaromír Rašek (35)

Klub:Jistebník
Post:Záložník
Tým:
ID:23960

Martin Reihs

Klub:Vilémov CV
Post:Záložník
Tým:
ID:22147

Tibor Rezdovič

Klub:Trhový Štěpánov
Post:Záložník
Tým:
ID:26318

Mira Říkovský

Klub:Kyselovice
Post:Záložník
Tým:
ID:26799

Víťa Říkovský

Klub:Kyselovice
Post:Záložník
Tým:
ID:26811

Víťa Říkovský

Klub:Kyselovice
Post:Záložník
Tým:
ID:26812

Radek Roček

Klub:Nebovidy
Post:Záložník
Tým:
ID:25654

František Rosekranc

Klub:Bohušovice
Post:Záložník
Tým:
ID:30512

Drahoslav Ruška

Klub:Bohušovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:30435

Václav Sábl

Klub:Bohušovice
Post:Záložník
Tým:
ID:30515

Miloslav Šáfr (28)

Klub:Bohušovice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:20430

Miroslav Šantora (45)

Klub:Suché
Post:Záložník
Tým:
ID:33193

Martin Scheder

Klub:Nebovidy
Post:Záložník
Tým:
ID:25655

Michal Schirlo

Klub:Kaňk
Post:Záložník
Tým:
ID:24977

Pavel Sečkar

Klub:Čížkovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:20942

Jirka Seibert

Klub:Kyselovice
Post:Záložník
Tým:
ID:26814

Stanislav Selič (23)

Klub:Vracov
Post:Záložník
Tým:
ID:27040

Aleš Shejbal

Klub:Mateřov
Post:Záložník
Tým:
ID:27917

Josef Šikner

Klub:Bohušovice
Post:Záložník
Tým:
ID:30426

Miloslav Šinfelt

Klub:Bohušovice
Post:Záložník
Tým:
ID:30521

Petr Šinfelt

Klub:Bohušovice
Post:Záložník
Tým:
ID:30520

Petr Skořepa

Klub:Nebovidy
Post:Záložník
Tým:
ID:25656

Milan Skružný

Klub:Čížkovice
Post:Záložník
Tým:
ID:20951

Pavel Slezák

Klub:TJ Orel Hlinsko
Post:Záložník
Tým:
ID:32937

Mirek Slouka (20)

Klub:Vavřinec
Post:Záložník
Tým:
ID:25843

Dušan Šmahaj

Klub:Dobrá
Post:Záložník
Tým:
ID:27862

X X

Klub:Městečko
Post:Záložník
Tým:
ID:128

Andrej Solomin

Klub:Čížkovice
Post:Záložník
Tým:
ID:21038

Petr Sperk

Klub:Vilémov CV
Post:Záložník
Tým:
ID:22139

Spodniak

Klub:Tuchořice
Post:Záložník
Tým:
ID:56966

Václav Stehlík

Klub:Nebovidy
Post:Záložník
Tým:
ID:25651

Pavel Stejskal

Klub:Kunratice
Post:Záložník
Tým:
ID:30701

Štěpán Šulek (28)

Klub:Jaroslavice
Post:Záložník
Tým:
ID:23664

Pivečka Tomáě

Klub:Žeravice
Post:Záložník
Tým:
ID:32826

Karel Tomášek

Klub:Bohušovice
Post:Záložník
Tým:
ID:30517

Jan Tůma

Klub:Kunratice
Post:Záložník
Tým:
ID:30694

Josef Turek (30)

Klub:ČZU Praha
Post:Záložník
Tým:
ID:31630

František Týř

Klub:Bohušovice
Post:Záložník
Tým:
ID:30516

v v

Klub:Trnovany
Post:Záložník
Tým:
ID:30320

Milan Vácha

Klub:Nebovidy
Post:Záložník
Tým:
ID:25644

Miroslav Vaněk

Klub:Bohušovice
Post:Záložník
Tým:
ID:30507

Jakub Velda

Klub:Sporting MB
Post:Záložník
Tým:
ID:29147

Adam Veliký (15)

Klub:Veselí
Post:Záložník
Tým:
ID:30838

Jan Votruba

Klub:Nučice
Post:Záložník
Tým:
ID:25708

Lukáš Vybíhal (20)

Klub:Vavřinec
Post:Záložník
Tým:
ID:25849

Kamil Vybíral (33)

Klub:Jaroměřice n.R.
Post:Záložník
Tým:
ID:32250

Tonda Zádrapa

Klub:Kyselovice
Post:Záložník
Tým:
ID:26810

Tomáš Žák (18)

Klub:Veselí
Post:Záložník
Tým:
ID:30834

Jiří Zelenka (23)

Klub:Košetice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:25660

Miloslav Žežulka

Klub:Čížkovice
Post:Záložník
Tým:
ID:20930

Radim Žilík

Klub:Vilémov CV
Post:Záložník
Tým:
ID:22046

X X

Klub:Tuchlovice
Post:Záložník
Tým:
ID:276

Zdeněk Zrno

Klub:Smíchov Plzeň
Post:Záložník
Tým:
ID:28991

Lukáš Zych (23)

Klub:Pátek
Post:Záložník
Tým:
ID:31969

Útočníci

Dominik Amler (17)

Klub:Vracov
Post:Útočník
Tým:
ID:27024

Matyáš Amler (15)

Klub:Vracov
Post:Útočník
Tým:
ID:27030

Zsolt Antl (28)

Klub:Slavia Praha
Post:Útočník
Tým:
ID:20648

Kristína Beňová

Klub:Větřní
Post:Útočník
Tým:
ID:30411

Kryštof Blažek (20)

Klub:Vavřinec
Post:Útočník
Tým:
ID:25851

Dušan Čejka (16)

Klub:Vavřinec
Post:Útočník
Tým:
ID:25853

David Ernekr

Klub:Řezuz Děčín
Post:Útočník
Tým:
ID:26783

Josef Filo

Klub:Kaňk
Post:Útočník
Tým:
ID:24979

Luboš Hruška (16)

Klub:Vavřinec
Post:Útočník
Tým:
ID:25852

Tomáš Kalay (35)

Klub:Jaroměřice n.R.
Post:Útočník
Tým:
ID:32310

Martin Kirchmayr

Klub:Vilémov CV
Post:Útočník
Tým:
ID:22156

Miloš Konečný

Klub:Kaňk
Post:Útočník
Tým:
ID:24962

Ladislav Krejčí

Klub:Meteor Kačerov
Post:Útočník
Tým:
ID:26337

Ladislav Krist (21)

Klub:Vracov
Post:Útočník
Tým:
ID:27032

Radim Kůřil (23)

Klub:Vracov
Post:Útočník
Tým:
ID:27034

Vladislav Lhotka

Klub:Kaňk
Post:Útočník
Tým:
ID:24988

Šimon Loprais (22)

Klub:Vracov
Post:Útočník
Tým:
ID:27036

Petr Malina

Klub:Kaňk
Post:Útočník
Tým:
ID:24961

Marek Malota (46)

Klub:Suché
Post:Útočník
Tým:
ID:33192

Rastislav Matz

Klub:Kaňk
Post:Útočník
Tým:
ID:24989

Jiří Míča (26)

Klub:Jaroměřice n.R.
Fce:trener Starších žáků
Tým:
ID:32290

Ladislav Miko (55)

Klub:Postoloprty
Post:Útočník
Tým:
ID:54436

Petr Mohyla (30)

Klub:Jistebník
Post:Útočník
Tým:
ID:23974

Ondřej Moravec (18)

Klub:Vavřinec
Post:Útočník
Tým:
ID:25786

Miloš Neumann (38)

Klub:Kouty
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:21655

Mirek Novotný

Klub:Lovečkovice
Post:Útočník
Tým:
ID:28739

Martin Pasker (36)

Klub:Jistebník
Post:Útočník
Tým:
ID:23958

Jiří Patera (48)

Klub:Městečko
Post:Útočník
Tým:
ID:23144

Tomáš Prejsa

Klub:Neratovice
Post:Útočník
Tým:
ID:27838

Lukáš Reis

Klub:Kaňk
Post:Útočník
Tým:
ID:24940

Tibor Rezdovič

Klub:Meteor Kačerov
Post:Útočník
Tým:
ID:26336

Marek Sádovský (24)

Klub:Vracov
Post:Útočník
Tým:
ID:27039

Martin Schuller (20)

Klub:Vracov
Post:Útočník
Tým:
ID:27027

Jan Stránský

Klub:Kaňk
Post:Útočník
Tým:
ID:24987

Patrik Svoboda (26)

Klub:Dolní Chabry
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:27628

Prejsa Tomáš

Klub:Neratovice
Post:Útočník
Tým:
ID:27837

Radek Vokoun

Klub:Kaňk
Post:Útočník
Tým:
ID:24816

Zdendinho (34)

Klub:AS Bari
Post:Útočník
Tým:
ID:21366

Realizační tým

Tomáš Král

Klub:Čížkovice
Fce:Trenér přípravky
Tým:
ID:20754

Petr Vrabčák Vrablic (46)

Klub:Vracov
Fce:vedoucí mužstva
Tým:
ID:52437

Michal Kokrda

Klub:Slavkov
Fce:trenér
Tým:
ID:27066

Jiří Vaněk (24)

Klub:Pátek
Fce:trenér dorostu
Tým:
ID:27561

Ladislav Bahník (49)

Klub:Česká Lípa
Fce:trenér
Tým:
ID:27615

Jan Kučera

Klub:Kunratice
Fce:Vedoucí mužstva
Tým:
ID:30695

Pavel MALÝ

Klub:Chvalkovice n.H.
Fce:hospodář
Tým:
ID:31045

Petr Válek (38)

Klub:Havířov
Fce:Trenér
Tým:
ID:31051

Antonín Müller

Klub:Kutná Hora
Fce:vedoucí týmu
Tým:
ID:31790

Martin Bsonek

Klub:Těšnovice
Fce:vedoucí mužstva
Tým:
ID:31799

Jiří Míča (26)

Klub:Jaroměřice n.R.
Fce:trener Starších žáků
Tým:
ID:32290

František Pisk (55)

Klub:Jaroměřice n.R.
Fce:Asistent trenera A t
Tým:A-Tým
ID:32297

Ladislav Prokeš (44)

Klub:Jaroměřice n.R.
Fce:Trenér
Tým:
ID:32329

Libor Pecka (54)

Klub:Jaroměřice n.R.
Fce:Vedoucí týmu
Tým:
ID:32335

Miroslav Rumpli

Klub:Kutná Hora
Fce:trenér
Tým:
ID:32532

Petr Hofman (31)

Klub:Dolní Chabry
Fce:Trenér
Tým:
ID:32721

Jan Sádlík

Klub:Němčany
Fce:trenér
Tým:
ID:27064

Vlastimil Kula

Klub:Český Těšín
Fce:Asistent trenéra
Tým:
ID:26955

Jindřich Žilík

Klub:Vilémov CV
Fce:trenér
Tým:
ID:22160

Karel Paulů

Klub:Vilémov CV
Fce:asistent trenéra
Tým:
ID:22161

Jaroslav Jirák

Klub:Hradištko
Fce:Vedoucí týmu
Tým:
ID:23599

Josef Hušbauer

Klub:Hradištko
Fce:Trenér
Tým:
ID:23600

Petr Buřt

Klub:Určice
Fce:trenér
Tým:
ID:24143

Michal Velebný

Klub:Kaňk
Fce:Trenér
Tým:
ID:24912

Luděk Dvořák

Klub:Kaňk
Fce:Asistent trenéra
Tým:
ID:24913

Stanislav Telenský

Klub:Kaňk
Fce:Trenér
Tým:
ID:24966

Jan Šuléř

Klub:SK Rakovník
Fce:masér
Tým:
ID:26418

Dalibor Damek

Klub:Český Těšín
Fce:Trenér
Tým:
ID:26461

Miroslav Vašák

Klub:Řezuz Děčín
Fce:trenér
Tým:
ID:26788

Jakub Pekař

Klub:FF Roudnice
Fce:Trenér
Tým:
ID:26952

Michal Šmidrkal (30)

Klub:Štětí
Fce:Asistent trenéra
Tým:A-Tým
ID:26953

Petr Bajtek

Klub:Český Těšín
Fce:Vedoucí družstva
Tým:
ID:26954

Jaroslav Suchý

Klub:Junior Praha
Fce:Vedoucí týmu
Tým:
ID:20635
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: I.B třída skupina B, Ne 11.08. 16:30
Jaroměřice n.R. - Velká Bíteš
Žáci U-15: Okresní přebor, sk. A, Ne 25.08. 10:00
Rudíkov-Trnava - Jaroměřice n.R.
Dorost U-17: Okresní přebor , So 24.08. 13:30
Jaroměřice n.R. - Náměšť n.O.
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 24 23 0 1 207:21 69
2. 24 21 0 3 164:27 63
3. 24 21 0 3 140:30 63
4. 24 15 2 7 85:47 47
5. 24 14 3 7 109:70 45
6. 24 10 2 12 83:65 32
7. 24 9 1 14 68:85 28
8. 24 8 3 13 55:53 27
9. 24 7 3 14 49:86 24
10. 24 7 2 15 69:120 23
11. 24 6 4 14 31:87 22
12. 24 4 2 18 42:130 14
13. 24 0 0 24 6:287 0

Krátké zprávy z klubu

Výkoný výbor odvolal trenéra

12.05. 2010 | 13:31 Na mimořádné schůzi Výkonného výboru dne 10,5,2010 byly řešeny neuspokojivé výsledky "A" mužstva včetně neplnění daných sportovních cílů. V rámci řešení této situace byl od dnešního dne odvolán trenér "A" mužstva p. Mgr. Zdeněk Raus a do konce sezony byl pověřen vedením "A" mužstva pan Ladislav Prokeš a jeho asistentem Mgr. František Pisk.