Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. září 2020
svátek má Naděžda.
Hlavní menu
  • ID: 2557
  • Návštěvy: 83/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Pelhřimov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
9421
Týden:
83
Dnes:
0
On-line:
1

Brankáři

Tomáš KŘÍŽ (30)

Klub:Humpolec
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:21473

Lukáš Podoba (21)

Klub:Humpolec
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:106389

Obránci

David Maršík (26)

Klub:Humpolec
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:102725

Martin Pecha (31)

Klub:Humpolec
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:124444

Timotej Vrátný (24)

Klub:Humpolec
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:106392

Záložníci

Matyáš Havel (19)

Klub:Humpolec
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:223446

Lukáš Havel (23)

Klub:Humpolec
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:103124

Tomáš Kopic (36)

Klub:Humpolec
Post:Záložník
Tým:C-Tým
ID:145890

Rudolf Nermut (32)

Klub:Humpolec
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:124445

Jiří Pikl (30)

Klub:Humpolec
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:33107

Roman Prchal (20)

Klub:Humpolec
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:176091

Daniel Šerý (24)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:102733

Ondřej Tomovič (27)

Klub:Humpolec
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:124446

Štěpán Zástěra (21)

Klub:Humpolec
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:145880

Útočníci

Radim Dalík (26)

Klub:Humpolec
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:102727

Pavel Štěpán (42)

Klub:Humpolec
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:102732

Realizační tým

Jan Kubík (55)

Klub:Humpolec
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:102734
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina D, Ne 20.09. 15:30
Žďár n.Sázavou - Humpolec
B-Tým: I.A třída skupina A, Ne 27.09. 15:30
Třešť - Humpolec
Dorost U-19: MSD skupina D, Ne 20.09. 10:00
Humpolec - Hodonín
Dorost U-17: MSD skupina D, Ne 20.09. 12:15
Humpolec - Hodonín
Žáci U-15: Krajský přebor, So 26.09. 00:00
Humpolec - Bystřice n.P.
Žáci U-13: Krajský přebor, So 26.09. 00:00
Humpolec - Bystřice n.P.
Žáci U-15 B: Okresní přebor, Po 28.09. 10:00
Humpolec - Horní Cerekev
: OP dorost 7+1, Ne 27.09. 10:00
Úsobí - Humpolec
: Ml.žáci (5+1), sk. B, Ne 20.09. 10:00
Ledeč n.S. - Humpolec
C-Tým: III. třída, So 26.09. 15:30
Humpolec - Čejov
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 7 4 3 0 10:6 15
2. 7 4 2 1 19:6 14
3. 6 3 3 0 22:5 12
4. 7 3 3 1 12:9 12
5. 6 3 2 1 15:6 11
6. 6 3 2 1 10:4 11
7. 7 3 1 3 13:14 10
8. 5 3 0 2 9:5 9
9. 7 2 2 3 6:8 8
10. 7 2 2 3 13:15 8
11. 6 2 0 4 8:10 6
12. 6 1 1 4 8:19 4
13. 6 0 2 4 5:17 2
14. 7 0 1 6 2:28 1