Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 5. dubna 2020
svátek má Miroslava.
Hlavní menu
  • ID: 2459
  • Návštěvy: 106/1
  • Fans: 6
  • web >
  • Havlíčkův Brod  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
10773
Týden:
106
Dnes:
26
On-line:
1

Brankáři

Daniel Kolář (18)

Klub:Havlíčkův Brod
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:223563

Jiří Kubát (24)

Klub:Havlíčkův Brod
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:74037

Jan Zelenka (20)

Klub:Havlíčkův Brod
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:102658

Obránci

Jan Flekal (34)

Klub:Přibyslav
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:33092

Josef Molák (25)

Klub:Havlíčkův Brod
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:103123

Lukáš Pártl (23)

Klub:Havlíčkův Brod
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:74686

Adam Polívka (23)

Klub:Havlíčkův Brod
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:91773

Karel Svoboda (24)

Klub:Havlíčkův Brod
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:91782

Záložníci

Jakub Henek (24)

Klub:Havlíčkův Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91778

Pavel Kubát (17)

Klub:Havlíčkův Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:225199

Michal Mazel (24)

Klub:Havlíčkův Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91729

Martin Němec (23)

Klub:Havlíčkův Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:92507

Ladislav Peřina (21)

Klub:Havlíčkův Brod
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:103128

Martin Pleva (23)

Klub:Leština
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:103072

Marek Šilhart (17)

Klub:Havlíčkův Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:225159

Ondřej Štědrý (25)

Klub:Havlíčkův Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91777

Milan Vrzal (21)

Klub:Jihlava
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173498

Útočníci

Michal Veselský (25)

Klub:Havlíčkův Brod
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:73974

Realizační tým

Jiří Pabousek (56)

Klub:Havlíčkův Brod
Fce:Trenér
Tým:B-Tým
ID:103129
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina D, So 11.04. 15:30
Start Brno - Havlíčkův Brod
B-Tým: I.A třída skupina A, Ne 12.04. 15:30
Havlíčkův Brod - Rozsochatec
C-Tým: I.B třída skupina A, Ne 12.04. 15:30
Havlíčkův Brod - SK Svratka
Dorost U-19: MSD skupina D, So 11.04. 10:30
Sparta Brno - Havlíčkův Brod
Dorost U-17: MSD skupina D, So 11.04. 12:45
Sparta Brno - Havlíčkův Brod
Žáci U-15: MS divize U-15 sk. D, Pá 10.04. 10:00
Havlíčkův Brod - Sparta Brno
Žáci U-14: MSD žáci U-14 sk. D, Pá 10.04. 12:00
Havlíčkův Brod - Sparta Brno
Žáci U-13: MSL skupina jih, St 08.04. 16:30
FŠ Třebíč - Havlíčkův Brod
Žáci U-12: MSL skupina jih, St 08.04. 16:30
FŠ Třebíč - Havlíčkův Brod
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 13 12 1 0 46:12 37
2. 15 11 2 2 43:9 35
3. 14 10 2 2 50:7 32
4. 14 8 4 2 41:30 28
5. 14 8 1 5 37:27 25
6. 14 7 1 6 38:33 22
7. 13 7 1 5 25:22 22
8. 14 4 5 5 22:28 17
9. 15 4 2 9 22:34 14
10. 14 3 3 8 18:34 12
11. 14 3 3 8 12:31 12
12. 14 3 1 10 21:46 10
13. 14 2 3 9 12:42 9
14. 14 0 3 11 8:40 3