Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 9. srpna 2020
svátek má Roman.
Hlavní menu
  • ID: 2445
  • Návštěvy: 99/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Ústí nad Orlicí  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
11369
Týden:
99
Dnes:
15
On-line:
1

Brankáři

Vojtěch Černík (32)

Klub:Vysoké Mýto
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:38335

Erik Jandera (22)

Klub:Vysoké Mýto
Post:Brankář
Tým: Dorost U-19
ID:213049

Vojtěch Krátký (22)

Klub:Vysoké Mýto
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:94166

Obránci

Jan Dvořák (28)

Klub:Vysoké Mýto
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:17652

David Fišer (26)

Klub:Vysoké Mýto
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:100284

Marián Hock (28)

Klub:Vysoké Mýto
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:15608

Pavel Tomášek (28)

Klub:Vysoké Mýto
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:69661

Michal Žák (30)

Klub:Vysoké Mýto
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:91440

Záložníci

Lukáš Benda (24)

Klub:Vysoké Mýto
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91546

Adam Dostál (25)

Klub:Vysoké Mýto
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:219903

Martin Fišer (25)

Klub:Vysoké Mýto
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91543

Vojtěch Kakrda (30)

Klub:Vysoké Mýto
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:37099

Adam Kopřiva (26)

Klub:Vysoké Mýto
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91434

David Motl (25)

Klub:Vysoké Mýto
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91437

Tomáš Rezek (36)

Klub:Vysoké Mýto
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:34770

Petr Škeřík (21)

Klub:Chrudim
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173986

Vratislav Valášek (27)

Klub:Vysoké Mýto
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91435

Filip Wimmer (23)

Klub:Vysoké Mýto
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91544

Útočníci

Radim Fikejz (33)

Klub:Vysoké Mýto
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:32196

Lukáš Mach (35)

Klub:Vysoké Mýto
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:35100

Pavel Štěpánek (25)

Klub:Vysoké Mýto
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:74469

Realizační tým

Roman Oliva (56)

Klub:Vysoké Mýto
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:91442
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, Ne 16.08. 17:00
Vysoké Mýto - Zápy
B-Tým: I.A třída, Ne 16.08. 17:00
Vysoké Mýto - Libišany
Dorost U-19: KP-U19, So 15.08. 14:30
Slatiňany - Vysoké Mýto
Dorost U-17: 1. krajská liga-sk. B, So 15.08. 17:00
Chrudim - Vysoké Mýto
Žáci U-15: Divize skupina C, So 22.08. 10:00
Čáslav - Vysoké Mýto
Žáci U-13: ČL skupina D, So 22.08. 10:00
Pardubice - Vysoké Mýto
: Divize skupina C, So 22.08. 11:45
Čáslav - Vysoké Mýto
17: ČL skupina D, So 22.08. 10:00
Pardubice - Vysoké Mýto