Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 20. února 2020
svátek má Oldřich.
Hlavní menu
  • ID: 2442
  • Návštěvy: 31/1
  • Fans: 3
  • web >
  • Ústí nad Orlicí  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
10483
Týden:
31
Dnes:
8
On-line:
1

Brankáři

Jakub Krátký (34)

Klub:Ústí n.O.
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:91559

Jakub Truhlář (23)

Klub:Ústí n.O.
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:91465

Obránci

Patrik Chleboun (29)

Klub:Ústí n.O.
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:100080

Marek Coufal (33)

Klub:Ústí n.O.
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:91460

Adam Jansa (24)

Klub:Ústí n.O.
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:91638

Petr Jeníček (36)

Klub:Ústí n.O.
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:70582

Josef Strnad (24)

Klub:Ústí n.O.
Post:Obránce
Tým:
ID:94095

Záložníci

Petr Falta (29)

Klub:Ústí n.O.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:100078

Vojtěch Habrman (22)

Klub:Ústí n.O.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99491

Matěj Krátký (20)

Klub:Ústí n.O.
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:185740

Patrik Langer (23)

Klub:Ústí n.O.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91458

Michal Mareš (28)

Klub:Ústí n.O.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:60623

Ronald Mufanzwaini (20)

Klub:Ústí n.O.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:224950

Adam Nágl (27)

Klub:Ústí n.O.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:15850

Jan Nikodem (22)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:166154

Martin Opina (24)

Klub:Hodonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90398

X X

Klub:Ústí n.O.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91200

Lukáš Smejkal (31)

Klub:Ústí n.O.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91464

Zdeněk Vaňous (33)

Klub:Ústí n.O.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:100079

Útočníci

Michal Kukla (28)

Klub:Ústí n.O.
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:17612

Jan Souček (30)

Klub:Ústí n.O.
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:91459

Realizační tým

Vladimír Chudý (42)

Klub:Ústí n.O.
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:100081
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina B, Ne 08.03. 10:30
Teplice - Ústí n.O.
B-Tým: I.A třída, So 21.03. 10:15
Přelouč - Ústí n.O.
C-Tým: III. třída, Ne 22.03. 15:00
Luková - Ústí n.O.
Dorost U-19: KP-U-19, Ne 08.03. 11:30
Polička - Ústí n.O.
Žáci U-15: Krajský přebor, skupina A, Ne 22.03. 10:15
Lanškroun - Ústí n.O.
Žáci U-13: Krajský přebor, skupina A, Ne 22.03. 12:45
Lanškroun - Ústí n.O.
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 11 1 1 2 31:17 36
2. 15 10 1 1 3 33:20 33
3. 15 8 1 3 3 30:20 29
4. 15 7 3 1 4 41:22 28
5. 15 7 2 2 4 27:21 27
6. 15 7 1 1 6 33:27 24
7. 15 6 2 2 5 24:20 24
8. 15 6 1 3 5 25:18 23
9. 15 6 1 3 5 33:31 23
10. 15 7 1 0 7 24:30 23
11. 15 6 1 0 8 28:27 20
12. 15 6 0 1 8 34:41 19
13. 15 4 2 1 8 23:31 17
14. 15 4 2 0 9 24:34 16
15. 15 2 2 2 9 23:44 12
16. 15 2 0 0 13 11:41 6