Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. února 2020
svátek má Miloslava.
Hlavní menu
  • ID: 2425
  • Návštěvy: 46/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Ústí nad Orlicí  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
10141
Týden:
46
Dnes:
2
On-line:
1

Brankáři

Jan Ehrenberger (31)

Klub:Lanškroun
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:35270

David Tuček (22)

Klub:Lanškroun
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:115942

Obránci

Jan Karlík (23)

Klub:Lanškroun
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:39804

Lukáš Krejsar (36)

Klub:Lanškroun
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:30547

Stanislav Popelář (36)

Klub:Lanškroun
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:30545

Záložníci

Denis Dvořák (22)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:45218

Adam Kolomý (19)

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:170467

Štěpán Kolomý (23)

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:45205

Lukáš Komínek (26)

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:116150

Daniel Kyral (24)

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:129795

Tomáš Palkovič (19)

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:222859

Petro Savych (27)

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:125418

Daniel Skalický (25)

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:146019

Pavel Stasiowski (34)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:30539

Bernard Urban (27)

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:223114

Lukáš Vaníček (30)

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:125417

Útočníci

Ondřej Doležal (23)

Klub:Lanškroun
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:39802

František Ptáček (29)

Klub:Lanškroun
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:33892

Realizační tým

Pavel Hrabáček (49)

Klub:Lanškroun
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:125419
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Pardubický přebor, Ne 08.03. 14:00
Mor. Třebová - Lanškroun
B-Tým: I.B třída skupina B, Ne 22.03. 14:30
Lanškroun - Mor. Třebová
Dorost U-19: KP-U-19, Ne 15.03. 11:30
Jablonné n/O - Lanškroun
Žáci U-15: Krajský přebor, skupina A, Ne 22.03. 10:15
Lanškroun - Ústí n.O.
Žáci U-13: Krajský přebor, skupina A, Ne 22.03. 12:45
Lanškroun - Ústí n.O.
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 14 0 0 1 54:18 42
2. 15 9 0 3 3 52:17 30
3. 15 9 1 1 4 52:27 30
4. 15 9 1 1 4 43:30 30
5. 15 8 2 1 4 37:32 29
6. 15 8 1 1 5 23:18 27
7. 15 7 1 2 5 33:25 25
8. 15 7 1 2 5 18:15 25
9. 15 5 3 2 5 29:22 23
10. 15 6 2 0 7 38:26 22
11. 15 5 2 0 8 26:46 19
12. 15 3 2 3 7 21:33 16
13. 15 4 1 1 9 18:35 15
14. 15 2 2 1 10 19:47 11
15. 15 3 0 1 11 18:46 10
16. 15 2 0 0 13 15:59 6