Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 20. listopadu 2019
svátek má Nikola.
Hlavní menu
  • ID: 2425
  • Návštěvy: 71/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Ústí nad Orlicí  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-19

Návštěvy klubové karty

Celkem:
9870
Týden:
71
Dnes:
9
On-line:
1

Brankáři

Filip Fikejs (17)

Klub:Lanškroun
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:195546

Jakub Krhoun

Klub:Lanškroun
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:74787

Filip Langr (24)

Klub:Lanškroun
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:63283

Obránci

Jan Karlík (23)

Klub:Lanškroun
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:39804

Tomáš Kögler

Klub:Lanškroun
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:74908

Jan Popelář

Klub:Lanškroun
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:62493

Radek Tovtik (21)

Klub:Lanškroun
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:57225

Ondřej Veselý (23)

Klub:Lanškroun
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:45214

Záložníci

Tadeáš Bureš (17)

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:195547

Ondřej Doleček (17)

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:208579

Svatopluk Hajzler

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:63035

Jan Janda (17)

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:206756

Vilém Jílek (17)

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:200089

David Jung (23)

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:39808

Tomáš Kögler (21)

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:186136

Štěpán Kolomý (23)

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:45205

Martin Košárek (19)

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:189455

Jakub Krejčiřík (21)

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:62494

Daniel Kyral (24)

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:39753

Jan Marek (24)

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:39754

Adam Moučka (18)

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:185400

David Nguyen (20)

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:186137

Marek Pecháček (17)

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:185403

Jaroslav Rohla (17)

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:206754

David Šembera (19)

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:185404

Michal Skalický (19)

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:185401

Jakub Smejkal (17)

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:206755

Daniel Urban

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:78224

Antonín Vu

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:78222

Čeněk Žák (18)

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:185402

Adam Zima (23)

Klub:Lanškroun
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:74786

Útočníci

Ondřej Doležal (23)

Klub:Lanškroun
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:39802

Vladimír Dušek

Klub:Lanškroun
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:78223

Petr Fait

Klub:Lanškroun
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:63023

Martin Knápek (21)

Klub:Lanškroun
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:57227

Zdeněk Lechnýř (22)

Klub:Lanškroun
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:45207

Michal Marek

Klub:Lanškroun
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:75217

Jan Paukert (21)

Klub:Lanškroun
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:45210

Matěj Sadovský

Klub:Lanškroun
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:65456

Realizační tým

Stanislav Strouhal

Klub:Lanškroun
Fce:trenér
Tým:Dorost U-19
ID:39800

Jaroslav Karlík (47)

Klub:Lanškroun
Fce:vedoucí mužstva
Tým:Dorost U-19
ID:52500

Pavel Šilar

Klub:Lanškroun
Fce:vedoucí
Tým:Dorost U-19
ID:68200

Josef Šembera (52)

Klub:Lanškroun
Fce:Trenér
Tým:Dorost U-19
ID:190357

Stanislav Strouhal (47)

Klub:Lanškroun
Fce:Trenér
Tým:Dorost U-19
ID:213935

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Dorost U-19 soupiska zápasy 4.místo statistiky
   Dorost U-19 B soupiska zápasy 8.místo statistiky
   Dorost U-19 B soupiska zápasy 10.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 3.místo statistiky
   Žáci U-13 soupiska zápasy 11.místo statistiky
   St. přípravka soupiska zápasy 16.místo statistiky
   Žáci U-15 B soupiska zápasy 5.místo statistiky
   Dorost U-19 soupiska zápasy 5.místo statistiky
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Pardubický přebor, So 07.03. 00:00
Mor. Třebová - Lanškroun
B-Tým: I.B třída skupina B, Ne 22.03. 00:00
Lanškroun - Mor. Třebová
Dorost U-19: KP-U-19, So 07.03. 00:00
Libchavy - Lanškroun
Žáci U-15: Krajský přebor, skupina A, So 21.03. 00:00
Lanškroun - Ústí n.O.
Žáci U-13: Krajský přebor, skupina A, So 21.03. 00:00
Lanškroun - Ústí n.O.
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 17 14 0 1 2 58:25 43
2. 17 10 2 1 4 61:32 35
3. 17 11 1 0 5 53:35 35
4. 17 10 1 2 4 45:25 34
5. 17 10 1 0 6 47:29 32
6. 17 9 1 2 5 36:27 31
7. 17 9 1 0 7 65:32 29
8. 16 9 1 0 6 54:32 29
9. 17 8 1 2 6 48:36 28
10. 17 5 3 5 4 40:40 26
11. 16 7 2 1 6 34:37 26
12. 17 7 0 3 7 44:56 24
13. 17 4 4 3 6 24:32 23
14. 17 4 3 0 10 37:46 18
15. 17 4 3 0 10 26:42 18
16. 17 4 1 3 9 31:40 17
17. 17 1 0 2 14 21:68 5
18. 17 1 0 0 16 12:102 3