Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 16. února 2020
svátek má Ljuba.
Hlavní menu
  • ID: 2393
  • Návštěvy: 70/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Svitavy  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
8670
Týden:
70
Dnes:
4
On-line:
1

Brankáři

Jaroslav Ambroz (29)

Klub:Mor. Třebová
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:163227

Štěpán Horák (36)

Klub:Mor. Třebová
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:122886

Milan Janeček (47)

Klub:Mor. Třebová
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:173166

Tomáš Kopal (37)

Klub:Mor. Třebová
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:168094

Jiří Kryštof (44)

Klub:Mor. Třebová
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:195081

Petr Matoušek (41)

Klub:Mor. Třebová
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:116168

Michal Schreiber (20)

Klub:Mor. Třebová
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:116165

Jaroslav Vavřín (41)

Klub:Mor. Třebová
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:173164

Obránci

Václav Huryta (44)

Klub:Mor. Třebová
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:116166

Tomáš Novák (26)

Klub:Mor. Třebová
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:116155

Robin Polák (29)

Klub:Mor. Třebová
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:116164

Roman Šatník (40)

Klub:Mor. Třebová
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:116157

Jiří Strouhal (36)

Klub:Mor. Třebová
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:116156

Záložníci

Martin Aberle (48)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:168095

Josef Buček (54)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:204679

Petr Cink (40)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:122891

Pavel Coufal (26)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:195209

Vladimír Dokoupil (55)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:204677

Jan Dokoupil (23)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:194853

Tomáš Doseděl (28)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:168097

Ondřej Kalus (30)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:217025

Ondřej Kozák (21)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:122890

Marian Kytlica (48)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:122893

Aleš Muselík (26)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:116159

Lukáš Němec (29)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:122889

Petr Otáhal (47)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173165

Zdeněk Polehla (22)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:122892

Petr Šatník (44)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:122887

Michal Sedláček (29)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:116160

Jan Šimon (57)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:168096

Vlastislav Šinko (22)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173167

Jaromír Špaček (36)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:116167

Jiří Šrom (32)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:163226

Jaromír Štaffa (20)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:116161

Václav Štrajt (44)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:122888

Jakub Straka (21)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:204678

Ladislav Švanda (40)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:116162

Martin Trefil (27)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:194940

Martin Vančura (30)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:163225

David Zemánek (25)

Klub:Mor. Třebová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:122894

Útočníci

Martin Potáček (47)

Klub:Mor. Třebová
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:163228

Jiří Sedlák (22)

Klub:Mor. Třebová
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:116163

Petr Štěpánek (28)

Klub:Mor. Třebová
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:194852

Realizační tým

Ladislav Kučerňák (65)

Klub:Mor. Třebová
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:194854

Zdeněk Válek (54)

Klub:Mor. Třebová
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:222024
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Pardubický přebor, Ne 08.03. 14:00
Mor. Třebová - Lanškroun
B-Tým: I.B třída skupina B, Ne 22.03. 14:30
Lanškroun - Mor. Třebová
C-Tým: III. třída, So 21.03. 10:15
Mor. Třebová - Linhartice
Dorost U-19: KP-U-19, Ne 08.03. 12:45
Přelouč - Mor. Třebová
Žáci U-15: Krajský přebor, skupina A, Ne 22.03. 09:30
Choceň - Mor. Třebová
Žáci U-13: Krajský přebor, skupina A, Ne 22.03. 11:15
Choceň - Mor. Třebová
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 14 0 0 1 54:18 42
2. 15 9 0 3 3 52:17 30
3. 15 9 1 1 4 52:27 30
4. 15 9 1 1 4 43:30 30
5. 15 8 2 1 4 37:32 29
6. 15 8 1 1 5 23:18 27
7. 15 7 1 2 5 33:25 25
8. 15 7 1 2 5 18:15 25
9. 15 5 3 2 5 29:22 23
10. 15 6 2 0 7 38:26 22
11. 15 5 2 0 8 26:46 19
12. 15 3 2 3 7 21:33 16
13. 15 4 1 1 9 18:35 15
14. 15 2 2 1 10 19:47 11
15. 15 3 0 1 11 18:46 10
16. 15 2 0 0 13 15:59 6