Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 19. října 2019
svátek má Michaela.
Hlavní menu
  • ID: 2379
  • Návštěvy: 31/1
  • Fans: 0
  • web >
  • Svitavy  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

B-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
6028
Týden:
31
Dnes:
3
On-line:
1

Brankáři

Tomáš Klusoň (37)

Klub:Dolní Újezd
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:119915

Jakub Pravec (27)

Klub:Dolní Újezd
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:119923

Obránci

Jan Chadima (22)

Klub:Dolní Újezd
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:119917

Zdeněk Doležal (30)

Klub:Dolní Újezd
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:119916

Petr Klička (25)

Klub:Dolní Újezd
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:149079

Jakub Rejman (22)

Klub:Dolní Újezd
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:119928

Karel Svoboda (42)

Klub:Dolní Újezd
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:119919

Martin Vomáčka (37)

Klub:Dolní Újezd
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:119920

Záložníci

Pavel Heinisch (38)

Klub:Dolní Újezd
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:119922

Ondřej Klusoň (32)

Klub:Dolní Újezd
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:119925

Pavel Kuta (47)

Klub:Dolní Újezd
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:172059

Filip Mokrejš (21)

Klub:Dolní Újezd
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:119918

Martin Nádvorník (47)

Klub:Dolní Újezd
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:119924

Petr Štarman (22)

Klub:Dolní Újezd
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:119921

Jan Vomáčka (38)

Klub:Dolní Újezd
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:168044

Matěj Vrabec (22)

Klub:Dolní Újezd
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:119929

Útočníci

David Frank (22)

Klub:Dolní Újezd
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:119927

Michal Kopecký (20)

Klub:Dolní Újezd
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:172060

Michal Nadvorník (22)

Klub:Dolní Újezd
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:168043

František Rožek (26)

Klub:Dolní Újezd
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:119926

Realizační tým

Petr Zavřel (37)

Klub:Dolní Újezd
Fce:Trenér
Tým:B-Tým
ID:204676
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: I.A třída, So 19.10. 15:00
Dolní Újezd - Zámrsk
B-Tým: I.B třída skupina B, Ne 20.10. 15:00
Mor. Třebová - Dolní Újezd
Žáci U-15: Krajský přebor, skupina B, Ne 20.10. 10:00
Přelouč - Dolní Újezd
Žáci U-13: Krajský přebor, skupina B, Ne 20.10. 11:45
Přelouč - Dolní Újezd
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 10 6 4 0 0 27:6 26
2. 10 8 0 0 2 43:13 24
3. 10 6 1 1 2 34:16 21
4. 10 5 2 2 1 26:21 21
5. 10 5 0 0 5 26:15 15
6. 9 3 2 1 3 19:15 14
7. 11 3 1 3 4 20:23 14
8. 11 4 0 2 5 24:29 14
9. 10 4 1 0 5 12:22 14
10. 10 1 4 1 4 13:18 12
11. 10 1 3 2 4 11:21 11
12. 9 2 1 3 3 15:28 11
13. 10 2 0 2 6 10:24 8
14. 10 0 1 3 6 10:39 5