Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. září 2020
svátek má Naděžda.
Hlavní menu
  • ID: 2360
  • Návštěvy: 261/1
  • Fans: 22
  • web >
  • Pardubice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16590
Týden:
261
Dnes:
13
On-line:
1

Brankáři

Milan Knobloch (28)

Klub:Slovan Liberec
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:15803

Nicolas Šmíd (22)

Klub:Pardubice
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:166153

Obránci

Jakub Klíma (22)

Klub:Pardubice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:173576

Martin Šejvl (28)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:15810

Lukáš Zukal (23)

Klub:Pardubice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99260

Záložníci

Tomáš Čelůstka (29)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:53072

Lukáš Hušek (19)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:226901

Jan Jeřábek (36)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:37089

Daniel Kovář (24)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90625

Petr Kurka (18)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:225224

Lopes (23)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:226771

Ladislav Mužík (22)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:168045

Michal Petráň (28)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:34121

Jan Prosek (25)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90464

Samuel Šimek (18)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:226900

Pavel Sokol (24)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99268

Vojtěch Sychra (18)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:226772

Emil Tischler (22)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99789

Útočníci

Pavel Černý (35)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:34779

David Huf (21)

Klub:Pardubice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:88753

Roman Kašiar (22)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:221960

Realizační tým

Jaroslav Novotný (61)

Klub:Náchod
Fce:Trenér
Tým:Dorost U-19
ID:173934
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 19.09. 16:30
Baník Ostrava - Pardubice
B-Tým: ČFL - skupina B, Ne 20.09. 10:15
Pardubice - Zbuzany
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 19.09. 10:00
Hradec Králové - Pardubice
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 19.09. 12:15
Hradec Králové - Pardubice
Dorost U-19 B: Česká liga B - U19, Ne 20.09. 10:15
Pardubice - Chrudim
Dorost U-17 B: Ćeská liga B U-17, Ne 20.09. 12:30
Pardubice - Chrudim
: Okr.přebor - Holicko, So 26.09. 00:00
Nemošice - Pardubice
Žáci U-15: Česká liga, So 19.09. 10:15
Pardubice - Mladá Boleslav
Žáci U-14: Česká liga, So 26.09. 00:00
Meteor - Pardubice
Žáci U-13: ČL skupina D, So 19.09. 14:00
Svitavy - Pardubice
Žáci U-12: ČL skupina D, So 19.09. 14:00
Svitavy - Pardubice
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 4 3 1 0 15:2 10
2. 3 3 0 0 12:3 9
3. 3 2 1 0 5:2 7
4. 3 2 1 0 4:1 7
5. 3 2 0 1 6:2 6
6. 3 2 0 1 7:4 6
7. 3 2 0 1 4:3 6
8. 3 2 0 1 6:6 6
9. 3 1 1 1 4:3 4
10. 3 1 1 1 3:3 4
11. 3 1 1 1 4:6 4
12. 4 1 0 3 5:10 3
13. 3 0 2 1 2:4 2
14. 3 0 1 2 3:6 1
15. 3 0 1 2 2:7 1
16. 3 0 1 2 2:7 1
17. 3 0 1 2 2:10 1
18. 3 0 0 3 2:9 0