Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 10. srpna 2020
svátek má Vavřinec.
Hlavní menu
  • ID: 231
  • Návštěvy: 101/1
  • Fans: 2
  • web >
  • Beroun  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
11500
Týden:
101
Dnes:
18
On-line:
1

Brankáři

David Hejcman (29)

Klub:Hořovice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:90751

Filip Hosnedl (21)

Klub:ČLU Beroun
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:169065

Pavel Šebek (24)

Klub:ČLU Beroun
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:94056

Obránci

Martin Krčma (31)

Klub:ČLU Beroun
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90741

David Počta (24)

Klub:ČLU Beroun
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90738

Ladislav Rylich (25)

Klub:ČLU Beroun
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99858

Záložníci

Michal Duchoň (25)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90749

Lukáš Fejtek (25)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99857

Roman Grajcar (48)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:23564

Tomáš Ježek (26)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:90745

Lukáš Kasl (24)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99860

Tomáš Kraus (23)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99859

Luděk Marek (36)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:132509

Lukáš Sklenář (31)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:220629

Ondřej Slabý (24)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90748

Jan Šmíd (24)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:169064

David Soukup (25)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90742

Martin Štrougal (24)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91651

Petr Vopěnka (31)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90747

Útočníci

Marek Horel (43)

Klub:ČLU Beroun
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:90746

Jakub Krůta (25)

Klub:ČLU Beroun
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:92996

Realizační tým

Jiří Krbeček (56)

Klub:ČLU Beroun
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:92397

Martin Pech (51)

Klub:ČLU Beroun
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:222292
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, So 15.08. 17:00
ČLU Beroun - Viktoria Žižkov
B-Tým: Okresní přebor, Ne 23.08. 17:00
ČLU Beroun - Tetín
Dorost U-19: ČD skupina C, Ne 23.08. 10:00
ČLU Beroun - Čáslav
Dorost U-17: ČD skupina C , Ne 23.08. 12:15
ČLU Beroun - Čáslav
Žáci U-15: Krajský přebor A, Ne 23.08. 09:30
Králův Dvůr - ČLU Beroun
Žáci U-13: Krajský přebor U13 - skupina A, Ne 23.08. 11:10
Králův Dvůr - ČLU Beroun
Žáci U-13 B: Okresní přebor - skupina A , Pá 04.09. 17:30
Chyňava - ČLU Beroun