Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 4. dubna 2020
svátek má Ivana.
Hlavní menu
  • ID: 2210
  • Návštěvy: 51/1
  • Fans: 3
  • web >
  • Trutnov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
8252
Týden:
51
Dnes:
7
On-line:
1

Brankáři

Lukáš Finke (27)

Klub:Dvůr Králové
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:66617

Sergii Tsiapa (28)

Klub:Dvůr Králové
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:223366

Jakub Vaníček (27)

Klub:Dvůr Králové
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:91450

Obránci

Vlastimil Karal (36)

Klub:Dvůr Králové
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:34764

Daniel Křížek (21)

Klub:Dvůr Králové
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99523

Martin Kruliš (46)

Klub:Dvůr Králové
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:100050

Jiří Macháček (31)

Klub:Jablonec n.J.
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90634

Tomáš Picha (29)

Klub:Dvůr Králové
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:91451

Jiří Rejl (31)

Klub:Dvůr Králové
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:100049

Petr Tomeš (36)

Klub:Dvůr Králové
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:17589

Záložníci

Josef Dvořák (35)

Klub:Dvůr Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:36038

Martin Hruška (38)

Klub:Dvůr Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:20290

Lukáš Mertlík (22)

Klub:Dvůr Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:93742

Jiří Poděbradský (37)

Klub:Dvůr Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:34765

Jiří Podolník (30)

Klub:Dvůr Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:128941

Zdeněk Tauchman (25)

Klub:Dvůr Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91480

Ondřej Ujec (32)

Klub:Dvůr Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:37518

Ondřej Vaníček (30)

Klub:Dvůr Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:46432

David Vitebský (22)

Klub:Dvůr Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91555

Útočníci

Ondřej Janouch (32)

Klub:Dvůr Králové
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:36040

Robert Vágner (25)

Klub:Dvůr Králové
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:91452

Realizační tým

Pavel Matějka (59)

Klub:Chrudim
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:60846
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina C, Ne 12.04. 16:30
Dvůr Králové - Hlinsko
B-Tým: I.B třída skupina A, So 04.04. 16:30
Dvůr Králové - Nová Paka
Dorost U-19: 2.krajská liga-finále, So 04.04. 16:30
Úpice - Dvůr Králové
Žáci U-15: 1.krajská liga-sk. A, So 04.04. 16:30
Dvůr Králové - Nový HK
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 17 13 0 1 3 42:26 40
2. 17 10 2 3 2 39:15 37
3. 17 10 3 0 4 29:17 36
4. 17 9 3 0 5 34:18 33
5. 18 8 1 3 6 26:24 29
6. 17 9 0 1 7 32:34 28
7. 16 6 2 3 5 29:22 25
8. 16 8 0 0 8 24:35 24
9. 17 6 2 1 8 33:29 23
10. 16 7 0 2 7 25:21 23
11. 17 6 2 1 8 27:29 23
12. 16 5 3 2 6 26:31 23
13. 17 5 0 3 9 26:32 18
14. 16 5 0 1 10 22:30 16
15. 16 3 1 0 12 19:41 11
16. 16 2 2 0 12 12:41 10