Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 30. března 2020
svátek má Arnošt.
Hlavní menu
  • ID: 2173
  • Návštěvy: 41/1
  • Fans: 0
  • web >
  • Rychnov nad Kněžnou  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

B-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
5322
Týden:
41
Dnes:
6
On-line:
1

Brankáři

Tomáš Jiroušek (19)

Klub:Kostelec n/O.
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:174879

Obránci

Miroslav Hochmann (37)

Klub:Kostelec n/O.
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:156206

Záložníci

Jakub Bartoš (19)

Klub:Kostelec n/O.
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:156211

Jiří Ježek (20)

Klub:Kostelec n/O.
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:156205

Matěj Kaplan (21)

Klub:Kostelec n/O.
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:156201

Adam Křehký (27)

Klub:Kostelec n/O.
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:156202

Dominik Krejčí (27)

Klub:Kostelec n/O.
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:156210

Lukáš Krupka (21)

Klub:Kostelec n/O.
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:156208

Jiří Peremský (40)

Klub:Kostelec n/O.
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:169612

Martin Plocek (19)

Klub:Kostelec n/O.
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:156212

Tomáš Poledno (28)

Klub:Kostelec n/O.
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:156204

Jan Potoček (29)

Klub:Kostelec n/O.
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:156209

Radek Provazník (49)

Klub:Kostelec n/O.
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:168593

Jan Rada (26)

Klub:Kostelec n/O.
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:168592

Vojtěch Rejchrt (20)

Klub:Kostelec n/O.
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:156203

Jiří Sameljak (19)

Klub:Kostelec n/O.
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:169613

Ondřej Sejkora (20)

Klub:Kostelec n/O.
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:169614

Daniel Trejtnar (19)

Klub:Kostelec n/O.
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:172165

Jan Vilímek (25)

Klub:Kostelec n/O.
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:156207

Andrej Žídek (19)

Klub:Kostelec n/O.
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:174880

Realizační tým

Miroslav Žežule (48)

Klub:Kostelec n/O.
Fce:Trenér
Tým:B-Tým
ID:198225
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Královéhradecký přebor, So 04.04. 14:00
Dobruška - Kostelec n/O.
B-Tým: Okresní přebor, Ne 05.04. 16:30
Kostelec n/O. - Borohrádek
Dorost U-19: 1. krajská liga, So 04.04. 10:30
Kostelec n/O. - Předměřice
Žáci U-15: 1.krajská liga.sk. B, Ne 05.04. 10:30
Kostelec n/O. - Předměřice
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 14 11 1 1 1 66:32 36
2. 14 11 1 1 1 44:21 36
3. 14 10 0 1 3 51:27 31
4. 14 9 1 0 4 42:26 29
5. 14 8 2 0 4 30:22 28
6. 14 8 0 2 4 39:28 26
7. 14 7 1 2 4 46:27 25
8. 14 5 2 0 7 27:31 19
9. 14 3 3 1 7 33:31 16
10. 14 5 0 1 8 22:47 16
11. 14 3 1 0 10 23:33 11
12. 14 3 0 1 10 23:57 10
13. 14 1 1 2 10 22:44 7
14. 14 1 0 1 12 13:55 4