Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 18. července 2019
svátek má Drahomíra.
Hlavní menu
  • ID: 1880
  • Návštěvy: 70/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Ústí nad Labem  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-19

Návštěvy klubové karty

Celkem:
8560
Týden:
70
Dnes:
2
On-line:
1

Brankáři

Luan Bakiu (26)

Klub:Neštěmice
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:44985

Dominik Čurda (19)

Klub:Neštěmice
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:182946

Michal Kopejska

Klub:Neštěmice
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:53751

David Novak (27)

Klub:Skorotice
Post:Brankář
Tým:Junioři
ID:44999

Obránci

Tomáš Beránek (20)

Klub:Neštěmice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:182749

Jan Bubla (26)

Klub:Neštěmice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:44986

Filip Farkaš (21)

Klub:Neštěmice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:182874

Petr Guth (26)

Klub:Neštěmice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:44988

Josef Hampl (19)

Klub:Neštěmice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:182747

Jakub Houdek (25)

Klub:Neštěmice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:45094

Radek Jahoda (18)

Klub:Neštěmice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:182754

Daniel Merwitz (25)

Klub:Neštěmice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:44998

Tomáš Netymach (27)

Klub:Neštěmice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:44992

Viktor Rubeš (18)

Klub:Neštěmice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:182875

Tomáš Šimice

Klub:Neštěmice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:57151

Václav Sloup (19)

Klub:Neštěmice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:182871

Vojtěch Spal (18)

Klub:Neštěmice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:182748

Pavel Švanda

Klub:Neštěmice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:56420

Jaroslav Vondruška (27)

Klub:Neštěmice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:44987

Záložníci

David Babača (25)

Klub:Neštěmice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:44984

Jakub Elmerych (25)

Klub:Neštěmice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:44997

Jan Kapoun

Klub:Neštěmice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:56902

David Kolenatý (20)

Klub:Neštěmice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:182753

Lukáš Kremr (26)

Klub:Neštěmice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:45093

Jan Langer (25)

Klub:Neštěmice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:47033

Jakub Němec (19)

Klub:Neštěmice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:182750

Patrik Pec (19)

Klub:Neštěmice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:182910

Martin Sládek (20)

Klub:Neštěmice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:182755

Michal Svoboda (27)

Klub:Neštěmice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:44995

Alexandr Urbanský

Klub:Neštěmice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:56421

Jakub Vacula (26)

Klub:Neštěmice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:44996

Miloš Verner (25)

Klub:Neštěmice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:44990

Daniel Vrtiška

Klub:Neštěmice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:56903

Václav Žaloudek

Klub:Neštěmice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:58099

Útočníci

Jan Bui (20)

Klub:Neštěmice
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:182752

Antonín Černohorský (21)

Klub:Neštěmice
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:182751

Adam Ferenc (27)

Klub:Neštěmice
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:44993

Jakub Halásek (26)

Klub:Neštěmice
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:44983

Tomáš Štorc

Klub:Neštěmice
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:56419

Michal Urban (26)

Klub:Neštěmice
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:45000

Realizační tým

Alois Kolenatý (67)

Klub:Neštěmice
Fce:Trenér
Tým:Dorost U-19
ID:182756

František Štěpánek (53)

Klub:Neštěmice
Fce:Trenér
Tým:Dorost U-19
ID:182943

Miloš Janda (55)

Klub:Neštěmice
Fce:Trenér
Tým:Dorost U-19
ID:212707

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Dorost U-19 soupiska zápasy 10.místo statistiky
   Dorost U-17 soupiska zápasy 3.místo statistiky
   St. dorost B soupiska zápasy 4.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 6.místo statistiky
   Žáci U-13 soupiska zápasy 7.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 7.místo statistiky
   Žáci U-13 B soupiska zápasy 5.místo statistiky
    soupiska zápasy 5.místo statistiky
   Ml. žáci C soupiska zápasy 3.místo statistiky
   St. přípravka soupiska zápasy 4.místo statistiky
   St. přípravka soupiska zápasy 10.místo statistiky
   St. přípravka B soupiska zápasy 4.místo statistiky
   St. přípravka B soupiska zápasy 12.místo statistiky
   Ml. přípravka C soupiska zápasy 7.místo statistiky
   Ml. přípravka D soupiska zápasy 14.místo statistiky
   Ml. přípravka E soupiska zápasy 6.místo statistiky
   Ml. přípravka B soupiska zápasy 7.místo statistiky
   Ml. přípravka soupiska zápasy 4.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 4.místo statistiky
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: I.A třída, So 24.08. 17:00
Libouchec - Neštěmice
Dorost U-19: Krajský přebor, So 24.08. 10:00
Vaňov - Neštěmice
Žáci U-15: Krajský přebor skupina A, Ne 25.08. 10:00
Neštěmice - Junior Teplice
Žáci U-13: Krajský přebor skupina A, Ne 25.08. 11:45
Neštěmice - Junior Teplice
: Okresní přebor, Ne 25.08. 17:00
Neštěmice - Povrly
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 0 0 0 0 0 0:0 0
2. 0 0 0 0 0 0:0 0
3. 0 0 0 0 0 0:0 0
4. 0 0 0 0 0 0:0 0
5. 0 0 0 0 0 0:0 0
6. 0 0 0 0 0 0:0 0
7. 0 0 0 0 0 0:0 0
8. 0 0 0 0 0 0:0 0
9. 0 0 0 0 0 0:0 0
10. 0 0 0 0 0 0:0 0
11. 0 0 0 0 0 0:0 0
12. 0 0 0 0 0 0:0 0
13. 0 0 0 0 0 0:0 0