Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 20. ledna 2020
svátek má Ilona.
Hlavní menu
  • ID: 1879
  • Návštěvy: 91/1
  • Fans: 6
  • web >
  • Ústí nad Labem  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-19

Návštěvy klubové karty

Celkem:
12143
Týden:
91
Dnes:
13
On-line:
1

Brankáři

Jan David (27)

Klub:Ústí n/L
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:49242

Roman Homolka (20)

Klub:Ústí n/L
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:174022

Tomáš Mrázek (20)

Klub:Ústí n/L
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:173805

David Němec (19)

Klub:Ústí n/L
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:173820

Marek Zámečník (27)

Klub:Ústí n/L
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:49371

Obránci

Marek Bičák (26)

Klub:Ústí n/L
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:49367

Pavel Caitaml (26)

Klub:Krupka
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:42293

Marek Cigánek (27)

Klub:Ústí n/L
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:49363

Jakub Hirschkorn (21)

Klub:Ústí n/L
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:173815

Kamil Hošek (22)

Klub:Ústí n/L
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:173808

Vojtěch Husák (20)

Klub:Ústí n/L
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:173814

Václav Kabátník (27)

Klub:Ústí n/L
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:49352

Lukáš Král (20)

Klub:Ústí n/L
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:212443

Miroslav Pokorný (27)

Klub:Ústí n/L
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:49409

Ondřej Pošík (20)

Klub:Ústí n/L
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:174020

Roman Pražák (21)

Klub:Ústí n/L
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:174054

Patrik Šticha (27)

Klub:Ústí n/L
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:49618

Jiří Šum (27)

Klub:Ústí n/L
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:49619

Ondřej Šupík (20)

Klub:Ústí n/L
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:173807

Jan Vochomůrka (27)

Klub:Ústí n/L
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:49246

Záložníci

Jan Aubrecht (20)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173811

Matěj Čapek (27)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:49241

Vladimír Čonka (20)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:174055

Daniel Dušek (20)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173819

Daniel Fábera (21)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173812

Matěj Klier (27)

Klub:Neštěmice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:49271

Petr Lank (21)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173817

Jan Petr (27)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:49379

Tomáš Řezníček (21)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173818

Dominik Ridl (21)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173816

Jan Šimurda (20)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:174021

Tomáš Štorc (27)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:49378

Milan Tipan (20)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173806

Alexander Urbanszký (27)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:49381

Tomáš Vlasák (21)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173810

Tomáš Votava (27)

Klub:Ústí n/L
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:49243

Útočníci

Samer Al-Eraidi (27)

Klub:Ústí n/L
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:52764

Dominik Gulykáš (21)

Klub:Ústí n/L
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:173809

Denis Lácha (21)

Klub:Ústí n/L
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:173813

David Řezníček (27)

Klub:Ústí n/L
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:49244

Realizační tým

Martin Dolinský (55)

Klub:Ústí n/L
Fce:Trenér
Tým:Dorost U-19
ID:173821

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Ml. přípravka soupiska zápasy 13.místo statistiky
   St. dorost D soupiska zápasy 5.místo statistiky
   St. přípravka B soupiska zápasy 1.místo statistiky
   Ml. dorost U-16 soupiska zápasy 1.místo statistiky
   Ml. žáci B soupiska zápasy 6.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 6.místo statistiky web >
   Ml. dorost B soupiska zápasy 9.místo statistiky
   St. dorost B soupiska zápasy 4.místo statistiky
   Žáci U-13 soupiska zápasy 1.místo statistiky web >
   Žáci U-15 soupiska zápasy 5.místo statistiky
   Dorost U-17 soupiska zápasy 7.místo statistiky
   Dorost U-19 soupiska zápasy 6.místo statistiky
    soupiska zápasy 6.místo statistiky
   St. přípravka soupiska zápasy 5.místo statistiky web >
   Žáci U-12 soupiska zápasy 9.místo statistiky web >
   Žáci U-14 soupiska zápasy 2.místo statistiky web >
    soupiska zápasy 2.místo statistiky
   Ml. přípravka soupiska zápasy 5.místo statistiky web >
   Dorost U-16 soupiska zápasy 7.místo statistiky web >
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 07.03. 14:30
Prostějov - Ústí n/L
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 07.03. 00:00
Karlovy Vary - Ústí n/L
Starší dorost B: ČD skupina B, So 07.03. 00:00
Karlovy Vary - Ústí n/L
Žáci U-13: ČL skupina B, So 21.03. 00:00
Neratovice - Ústí n/L
Žáci U-15: Divize skupina B, So 21.03. 00:00
FC Háje - Ústí n/L
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 08.03. 00:00
Ústí n/L - Mladá Boleslav
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 08.03. 00:00
Ústí n/L - Mladá Boleslav
Žáci U-12: ČL skupina B, So 21.03. 00:00
Neratovice - Ústí n/L
Žáci U-14: Divize skupina B, So 21.03. 00:00
FC Háje - Ústí n/L
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 14 1 0 0 100:9 44
2. 15 14 0 0 1 78:18 42
3. 15 10 1 1 3 56:23 33
4. 15 9 0 2 4 51:22 29
5. 15 9 0 1 5 69:25 28
6. 15 9 0 1 5 30:20 28
7. 15 7 1 1 6 27:26 24
8. 15 6 2 0 7 29:30 22
9. 15 7 0 1 7 30:42 22
10. 15 7 0 0 8 46:37 21
11. 15 6 0 0 9 24:45 18
12. 15 2 5 0 8 13:37 16
13. 15 3 1 1 10 12:86 12
14. 15 2 0 3 10 12:53 9
15. 15 3 0 0 12 26:67 9
16. 15 0 1 1 13 17:81 3