Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 17. ledna 2020
svátek má Drahoslav.
Hlavní menu
  • ID: 1816
  • Návštěvy: 31/1
  • Fans: 2
  • web >
  • Teplice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
8971
Týden:
31
Dnes:
3
On-line:
1

Brankáři

Frederik Fako (21)

Klub:Krupka
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:92398

Daniel Loos (21)

Klub:Krupka
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:94735

Martin Prokeš (25)

Klub:Krupka
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:92116

Jiří Trojan (24)

Klub:Krupka
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:92124

Obránci

Jan Bačkovský (41)

Klub:Krupka
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90854

Marek Bičák (26)

Klub:Ústí n/L
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:49367

Pavel Caitaml (26)

Klub:Krupka
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:42293

David Christov (36)

Klub:Krupka
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:93000

Pavel Fousek (29)

Klub:Krupka
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:20721

Jan Helísek (30)

Klub:Teplice
Post:Obránce
Tým:
ID:45895

Jan Ptáčník (37)

Klub:Krupka
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:22990

Jakub Řeřicha (22)

Klub:Krupka
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:94734

Záložníci

Samir Al-Eraidi (26)

Klub:Krupka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:92118

Martin Bikár (37)

Klub:Krupka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:92117

Antonín Hricák (35)

Klub:Krupka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:195059

Marcel Karvai (22)

Klub:Krupka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:92123

Ladislav Kešner (31)

Klub:Krupka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:26378

Dominik Sláma (21)

Klub:Krupka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:94733

Michael Suske (27)

Klub:Krupka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:195060

Miroslav Trojan (25)

Klub:Krupka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:92119

Denis Valenta (25)

Klub:Krupka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:92166

Tomáš Zacharda (21)

Klub:Krupka
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:92122

Útočníci

Umar Ahmed (31)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:51151

Matěj Aron (20)

Klub:Krupka
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:92399

Josef Černohorský (26)

Klub:Krupka
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:92120

David Černý (24)

Klub:Krupka
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:223109

Michal Jašík (25)

Klub:Krupka
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:92121

Vít Klíma (22)

Klub:Krupka
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:94106

Tomáš Nácovský (20)

Klub:Krupka
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:92167

Emil Rilke (36)

Klub:Krupka
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:20120

Dominik Valenta (29)

Klub:Teplice
Post:Útočník
Tým:
ID:45490

Martin Žebro (21)

Klub:Krupka
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:92400

Realizační tým

Martin Vrtiška (49)

Klub:Bohemians 1905
Fce:Trenér
Tým:
ID:73680

Martin Kučera (49)

Klub:Krupka
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:212730
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Ústecký přebor, So 07.03. 14:30
Krupka - Modlany
Dorost U-19: Krajský přebor, So 14.03. 00:00
Krupka - Strupčice
Žáci U-15: Krajský přebor skupina A, So 28.03. 00:00
Rumburk - Krupka
Žáci U-13: Krajský přebor skupina A, So 28.03. 00:00
Rumburk - Krupka
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 10 2 1 2 37:18 35
2. 15 8 3 3 1 35:22 33
3. 15 8 2 3 2 24:12 31
4. 15 8 0 5 2 33:20 29
5. 15 8 1 2 4 32:26 28
6. 15 8 1 1 5 31:25 27
7. 15 8 0 1 6 38:23 25
8. 15 5 5 0 5 29:30 25
9. 15 7 1 1 6 37:32 24
10. 15 5 2 1 7 25:28 20
11. 15 6 1 0 8 28:34 20
12. 15 4 3 0 8 23:33 18
13. 15 5 1 0 9 33:36 17
14. 15 5 0 1 9 43:46 16
15. 15 1 0 3 11 22:52 6
16. 15 2 0 0 13 16:49 6