Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 25. srpna 2019
svátek má Radim.
Hlavní menu
  • ID: 1811
  • Návštěvy: 19/1
  • Fans: 0
  • web >
  • Teplice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
3919
Týden:
19
Dnes:
1
On-line:
1

Brankáři

Robert Mach (35)

Klub:Hrob
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:210033

Jan Mareš (32)

Klub:Hrob
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:161968

Obránci

Zdeněk Egrt (52)

Klub:Hrob
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:198940

Jakub Freiberg (24)

Klub:Hrob
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:205475

Tomáš Hudský (38)

Klub:Hrob
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:172337

Martin Rudolf (46)

Klub:Hrob
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:161970

Ondřej Sedláček (22)

Klub:Hrob
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:161969

Václav Tichý (36)

Klub:Hrob
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:161971

Milan Vrábel (43)

Klub:Hrob
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:195470

Záložníci

Pavel Fencl (34)

Klub:Hrob
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:161975

Vladimír Ferko (27)

Klub:Hrob
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:161977

Jan Freiberg (27)

Klub:Hrob
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:205473

Michal Kovář (28)

Klub:Hrob
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:205889

Michal Kozák (34)

Klub:Hrob
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:161972

Matěj Rudolf (22)

Klub:Hrob
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:161976

Pavel Šural (34)

Klub:Hrob
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:161973

Útočníci

Michal Brandl (21)

Klub:Hrob
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:161978

Jaroslav Hájek (22)

Klub:Hrob
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:161980

Marek Hájek (17)

Klub:Hrob
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:205915

Tomáš Holeček (41)

Klub:Hrob
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:195469

Roman Jasukevič (43)

Klub:Hrob
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:161979

Jan Krs (23)

Klub:Hrob
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:172338

Václav Pašek (22)

Klub:Hrob
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:205472

Petr Pištora (33)

Klub:Hrob
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:161974

Dan Štechmüller (30)

Klub:Hrob
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:205474
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Okresní přebor B, So 31.08. 10:30
Kladruby - Hrob
Žáci U-13: Okresní přebor MŽ, Pá 30.08. 16:30
Chlumec - Hrob
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 1 1 0 0 0 2:1 3
2. 1 1 0 0 0 1:0 3
3. 0 0 0 0 0 0:0 0
4. 0 0 0 0 0 0:0 0
5. 0 0 0 0 0 0:0 0
6. 0 0 0 0 0 0:0 0
7. 0 0 0 0 0 0:0 0
8. 0 0 0 0 0 0:0 0
9. 1 0 0 0 1 0:1 0
10. 1 0 0 0 1 1:2 0