Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 18. října 2019
svátek má Lukáš.
Hlavní menu
  • ID: 18
  • Návštěvy: 136/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Praha 4  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
19790
Týden:
136
Dnes:
7
On-line:
1

Brankáři

Jiří Havránek (32)

Klub:Vyšehrad
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:34550

Andrea Roberto Pellegrini (28)

Klub:Vyšehrad
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:53083

Obránci

Jaroslav Macej (24)

Klub:Vyšehrad
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:99642

Petr Rys (23)

Klub:Vyšehrad
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:88547

David Šimek (21)

Klub:1.FK Příbram
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99475

Petr Šlegl (22)

Klub:Vyšehrad
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:130074

Záložníci

Ondřej Brejcha (25)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:88661

Jakub Doležal (24)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:99641

Filip Drobílek (25)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:32760

Jiří Funda (24)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:76924

Dominik Hradecký (25)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:73056

Josef Jakab (22)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:36567

Rostislav Jandera (21)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173593

Tomáš Junek (21)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90509

Štěpán Kacafírek (30)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:23193

Daniel Kozel (22)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:74691

Tadeáš Madej (23)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:85507

Jan Neuberg (30)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:32667

Michal Rataj (21)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173589

Shinjikashvili (22)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:221987

Útočníci

David Čapek (22)

Klub:Vyšehrad
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:97473

Jiří Heřman (21)

Klub:Vyšehrad
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:99713

Denis Laňka (22)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:87975

Realizační tým

Roman Veselý (51)

Klub:Vyšehrad
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:17061
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 19.10. 10:15
Vyšehrad - Jihlava
B-Tým: Pražský přebor, So 19.10. 10:30
Královice - tráva: Královice - Vyšehrad
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 20.10. 10:00
Vyšehrad - Č.Budějovice Ak
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 20.10. 12:15
Vyšehrad - Č.Budějovice Ak
Žáci U-15: Česká liga, So 19.10. 10:15
Hradec Králové - Vyšehrad
Žáci U-14: Česká liga, So 19.10. 12:00
Hradec Králové - Vyšehrad
Žáci U-13: ČL skupina B, So 19.10. 10:00
Vyšehrad - Sokolov
Žáci U-12: ČL skupina B, So 19.10. 10:00
Vyšehrad - Sokolov
Dorost U-19: ČD skupina C, So 19.10. 10:00
Vyšehrad - Třebeš
4: ČD skupina C, So 19.10. 12:15
Vyšehrad - Třebeš
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 11 8 2 1 19:6 26
2. 11 8 0 3 23:13 24
3. 11 7 2 2 22:14 23
4. 11 6 3 2 23:11 21
5. 11 5 4 2 20:13 19
6. 11 5 4 2 20:15 19
7. 11 5 2 4 19:15 17
8. 11 4 4 3 18:15 16
9. 11 3 4 4 19:20 13
10. 11 3 3 5 14:23 12
11. 11 2 5 4 11:16 11
12. 11 3 1 7 15:18 10
13. 11 2 3 6 15:31 9
14. 11 2 2 7 15:20 8
15. 11 2 2 7 9:18 8
16. 11 1 3 7 10:24 6