Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 1705
  • Návštěvy: 60/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Litoměřice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
9951
Týden:
60
Dnes:
7
On-line:
1

Brankáři

Lukáš Kloub (28)

Klub:Štětí
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:26920

Václav Michovský (27)

Klub:Štětí
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:93860

Obránci

Milan Čámský (28)

Klub:Štětí
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:26934

David Mencl (32)

Klub:Štětí
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:91922

Vladimír Poráč (31)

Klub:Štětí
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:25609

Jiří Ransdorf (33)

Klub:Štětí
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:91915

Jiří Šimral (29)

Klub:Hrobce
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:91917

Jiří Vacek (39)

Klub:Vraný
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:43113

Záložníci

Jan Balaštík (21)

Klub:Štětí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:219847

Tomáš Belák (29)

Klub:Hrobce
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91919

Vladimír Kucler (31)

Klub:Štětí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91916

Lukáš Lelek (26)

Klub:Neratovice
Post:Záložník
Tým:
ID:93475

Tomáš Písař (30)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:95004

Rudolf Slanička (26)

Klub:Brozany
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91921

Michal Šmidrkal (30)

Klub:Štětí
Fce:Asistent trenéra
Tým:A-Tým
ID:26953

Lukáš Stejskal (39)

Klub:Štětí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:89091

Útočníci

Radek Hrdý (24)

Klub:Štětí
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:91918

Marek Malák (26)

Klub:Štětí
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:91914

Slavoj Tichý (27)

Klub:Štětí
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:91920

Jiří Vokoun (22)

Klub:Štětí
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:100009

Realizační tým

Josef Vinš (57)

Klub:Štětí
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:91926

Zbyněk Houška (61)

Klub:Štětí
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:213480
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina B, So 07.03. 00:00
Štětí - Souš
B-Tým: III. třída, skupina B, So 21.03. 15:00
Polepy - Štětí
Dorost U-19: Krajský přebor, So 14.03. 00:00
Junior Děčín - Štětí
Žáci U-15: OP SŽ (8+1), So 21.03. 10:00
Velké Žernoseky - Štětí
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 12 1 1 1 22:9 39
2. 15 10 1 2 2 31:14 34
3. 15 8 2 1 4 26:19 29
4. 15 6 3 4 2 24:14 28
5. 15 6 2 4 3 33:26 26
6. 15 6 2 1 6 18:15 23
7. 15 5 2 4 4 26:29 23
8. 15 7 0 1 7 31:24 22
9. 15 4 3 3 5 25:20 21
10. 15 5 1 4 5 18:18 21
11. 15 3 4 1 7 22:27 18
12. 15 3 3 3 6 22:29 18
13. 15 4 3 0 8 29:41 18
14. 15 4 2 1 8 23:33 17
15. 15 1 4 1 9 25:37 12
16. 15 2 1 3 9 23:43 11