Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 3. srpna 2020
svátek má Miluše.
Hlavní menu
  • ID: 168
  • Návštěvy: 61/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Benešov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
14616
Týden:
61
Dnes:
3
On-line:
1

Brankáři

Štěpán Matoušek (20)

Klub:Benešov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:99572

Arbi Mezhiev (27)

Klub:Benešov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:219919

Nicolas Rotbauer (23)

Klub:Benešov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:81687

David Tetour (28)

Klub:Benešov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:27902

Obránci

David Filip (22)

Klub:Benešov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:106034

Josef Laštovka (38)

Klub:Benešov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:25706

Zdeněk Vrňák (27)

Klub:Benešov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90632

Jan Zákostelský (28)

Klub:Benešov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:32903

Záložníci

Roman Artemuk (24)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:54652

Vojtěch Balata (23)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:42193

Luboš Balata (25)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:42191

Michal Bohata (28)

Klub:Soběhrdy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:104753

Pavel Čapek (28)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:58324

Damián Farkaš (24)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:74636

Ivan Hrebeniuk (25)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:213385

Petr Ježdík (24)

Klub:1.FK Příbram
Post:Záložník
Tým:Juniorka U-21
ID:14885

Václav Ježdík (33)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:38268

Michal Kučaba (29)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:85506

Jakub Popelka (21)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173863

Michal Rataj (22)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173589

Útočníci

Mario Telnar (22)

Klub:Petřkovice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:95830

Martin Turek (34)

Klub:Benešov
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:40852

Realizační tým

Roman Veselý (52)

Klub:Vyšehrad
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:17061

Zdeněk Machač (70)

Klub:Benešov
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:223812
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, Ne 16.08. 17:00
SK Kladno - Benešov
Žáci U-15: Divize skupina C, So 22.08. 10:00
RMSK Cidlina - Benešov
Žáci U-14: Divize skupina C, So 22.08. 11:45
RMSK Cidlina - Benešov
Žáci U-13: ČL skupina C, So 22.08. 10:00
Varnsdorf - Benešov
Žáci U-12: ČL skupina C, So 22.08. 10:00
Varnsdorf - Benešov