Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 3. dubna 2020
svátek má Richard.
Hlavní menu
  • ID: 1602
  • Návštěvy: 73/1
  • Fans: 7
  • Chomutov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

B-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
8783
Týden:
73
Dnes:
8
On-line:
1

Brankáři

Milan Bartoušek (21)

Klub:Ervěnice
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:163696

Lukáš Boček (32)

Klub:Ervěnice
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:205899

Michal Exner (40)

Klub:Ervěnice
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:215541

Obránci

Jan Bidař (36)

Klub:Ervěnice
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:205649

Petr Císař (36)

Klub:Ervěnice
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:130920

Josef Emmer (34)

Klub:Ervěnice
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:175265

Ladislav Kocour (28)

Klub:Ervěnice
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:163700

Jakub Národa (36)

Klub:Ervěnice
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:163698

Jaroslav Navrátil (23)

Klub:Ervěnice
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:130922

Václav Sailer (24)

Klub:Ervěnice
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:205651

Martin Schatz (43)

Klub:Ervěnice
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:175264

Jakub Šefler (22)

Klub:Ervěnice
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:130927

Jakub Šlachta (21)

Klub:Ervěnice
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:130928

Petr Trojan (31)

Klub:Ervěnice
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:130924

Lukáš Valčík (29)

Klub:Ervěnice
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:199056

Lukáš Wittman (33)

Klub:Ervěnice
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:163699

Záložníci

Roman Ambroz (36)

Klub:Ervěnice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:163697

Jan Armstark (22)

Klub:Ervěnice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:130926

Samuel Dvořák (23)

Klub:Ervěnice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:130921

Stanislav Kadeřábek (49)

Klub:Ervěnice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:205993

František Kašpárek (42)

Klub:Ervěnice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:212158

Ondřej Lebart (32)

Klub:Ervěnice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:205650

Aleksandr Mostovoj (22)

Klub:Ervěnice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:130929

Petr Proll (22)

Klub:Ervěnice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:130925

Pavel Zajak (29)

Klub:Ervěnice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:130923

Jakub Zaťko (26)

Klub:Ervěnice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:206075

Ladislav Zoula (29)

Klub:Ervěnice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:205994

Útočníci

Driton Ameti (30)

Klub:Ervěnice
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:130918

Jiří Bašek (31)

Klub:Ervěnice
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:130919

Pavel Národa (43)

Klub:Ervěnice
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:175263

Realizační tým

Miloslav Gutwirth (57)

Klub:Ervěnice
Fce:Trenér
Tým:B-Tým
ID:130930

Roman Chrenka (48)

Klub:Ervěnice
Fce:Trenér
Tým:B-Tým
ID:205775
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: I.A třída, Ne 05.04. 00:00
Ervěnice - Klášterec
Dorost U-19: ČD skupina B, So 04.04. 10:15
Ervěnice - Mostecký FK
Dorost U-17: ČD skupina B, So 04.04. 12:30
Ervěnice - Mostecký FK
Žáci U-15: Krajský přebor skupina B, Ne 05.04. 10:00
Ervěnice - Kryry/Vroutek
Žáci U-13: Krajský přebor skupina B, Ne 05.04. 11:45
Ervěnice - Kryry/Vroutek
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 26 21 4 1 93:24 67
2. 26 15 4 7 63:42 49
3. 26 13 7 6 60:42 46
4. 26 14 4 8 53:35 46
5. 26 12 5 9 52:42 41
6. 26 11 7 8 47:38 40
7. 26 11 6 9 57:51 39
8. 26 10 8 8 66:57 38
9. 26 9 3 14 42:60 30
10. 26 9 2 15 39:69 29
11. 26 7 5 14 32:60 26
12. 26 8 2 16 42:72 26
13. 26 6 5 15 38:63 23
14. 26 4 2 20 46:75 14