Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 9. srpna 2020
svátek má Roman.
Hlavní menu
  • ID: 1602
  • Návštěvy: 77/1
  • Fans: 7
  • Chomutov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-19

Návštěvy klubové karty

Celkem:
9378
Týden:
77
Dnes:
13
On-line:
1

Brankáři

Lukáš Treml (21)

Klub:Ervěnice
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:182859

Obránci

Jiří Knebl (20)

Klub:Ervěnice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:182935

Lukáš Růžička (21)

Klub:Ervěnice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:182918

Záložníci

Radek Daniel (20)

Klub:Ervěnice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:182861

Jan Dzuriak (19)

Klub:Ervěnice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:182866

Zdeněk Gábor (21)

Klub:Ervěnice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:182860

Vojtěch Gažo (20)

Klub:Ervěnice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:182867

David Gulyas (20)

Klub:Ervěnice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:182863

Robin Hartmann (21)

Klub:Ervěnice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:182862

David Holub (21)

Klub:Ervěnice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:213544

Petr Karásek (19)

Klub:Ervěnice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:182951

Jan Kontra (21)

Klub:Ervěnice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:182857

Oleg Mashynistov (20)

Klub:Ervěnice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:182865

David Pěnkava (19)

Klub:Ervěnice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:182936

Pavel Pěnkava (19)

Klub:Ervěnice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:182937

Jan Poliaček (20)

Klub:Ervěnice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:210025

Vladimír Rajčan (19)

Klub:Ervěnice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:182864

Marek Ričl (19)

Klub:Ervěnice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:182917

Útočníci

Pavel Hlavatý (21)

Klub:Ervěnice
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:182858

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Dorost U-19 soupiska zápasy 15.místo statistiky
   Dorost U-17 soupiska zápasy 16.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 8.místo statistiky
   Žáci U-13 soupiska zápasy 6.místo statistiky
   St. přípravka soupiska zápasy 1.místo statistiky
   St. přípravka B soupiska zápasy 3.místo statistiky
   Ml. přípravka soupiska zápasy 2.místo statistiky
    soupiska zápasy 4.místo statistiky
    soupiska zápasy 10.místo statistiky
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: 1.A.třída, So 22.08. 15:00
Ledvice - Ervěnice
Žáci U-15: Krajský přebor skupina B, So 05.09. 10:00
Most-Souš - Ervěnice
Žáci U-13: Krajský přebor skupina B, So 05.09. 11:45
Most-Souš - Ervěnice
: I. třída skupina A, So 05.09. 10:00
Ervěnice - Perštejn
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 24 22 0 2 105:22 66
2. 24 20 0 4 74:22 60
3. 24 15 2 7 81:37 47
4. 24 10 5 9 50:53 35
5. 24 10 5 9 60:66 35
6. 24 10 2 12 51:59 32
7. 24 10 1 13 63:57 31
8. 24 8 6 10 42:63 30
9. 24 8 4 12 49:72 28
10. 24 8 3 13 50:57 27
11. 24 8 2 14 44:63 26
12. 24 7 2 15 45:69 23
13. 24 4 0 20 30:104 12