Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 21. července 2019
svátek má Vítězslav.
Hlavní menu
  • ID: 1590
  • Návštěvy: 52/1
  • Fans: 3
  • web >
  • Děčín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
7683
Týden:
52
Dnes:
4
On-line:
1

Brankáři

Petr Němec (18)

Klub:Junior Děčín
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:146505

Marek Smutný (23)

Klub:Junior Děčín
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:167411

Jiří Stejskal (45)

Klub:Junior Děčín
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:146492

Obránci

Josef Florián (35)

Klub:Junior Děčín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:146495

Patrik Gaher (25)

Klub:Junior Děčín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:146502

Jan Horáček (28)

Klub:Junior Děčín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:146493

Záložníci

Jakub Beneš (21)

Klub:Junior Děčín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:146494

Jiří Drahoňovský (35)

Klub:Junior Děčín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:146496

Jan Folprecht (32)

Klub:Junior Děčín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:167412

Pavel Krupička (21)

Klub:Junior Děčín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:146504

Alex Mezsároš (20)

Klub:Junior Děčín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:201594

Petr Moc (21)

Klub:Junior Děčín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:146503

Vojtěch Přibyl (21)

Klub:Junior Děčín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:146497

Čeněk Timofij (27)

Klub:Junior Děčín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:146501

Matěj Tondr (21)

Klub:Junior Děčín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173048

Útočníci

Jakub Hadrava (23)

Klub:Junior Děčín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:146498

Daniel Horák (20)

Klub:Junior Děčín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:146499

Radim Jakubec (22)

Klub:Junior Děčín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:146500

Ondřej Lhoták (22)

Klub:Junior Děčín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:167413

Realizační tým

Pavel Horáček (61)

Klub:Junior Děčín
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:146506

Pavel Přibyl (48)

Klub:Junior Děčín
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:211283
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: I.B třída skupina A, Ne 25.08. 17:00
Junior Děčín - Pokratice
Dorost U-19: Krajský přebor, So 24.08. 10:00
Strupčice - Junior Děčín
Žáci U-15: Krajský přebor skupina A, Ne 25.08. 10:00
Litoměřicko - Junior Děčín
Žáci U-13: ČL skupina B, Ne 25.08. 10:00
Slavia Praha - Junior Děčín
Žáci U-12: ČL skupina B, Ne 25.08. 10:00
Slavia Praha - Junior Děčín
: I. třída skupina A, Ne 25.08. 10:00
Junior Děčín - Benešov n.Pl.
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 0 0 0 0 0 0:0 0
2. 0 0 0 0 0 0:0 0
3. 0 0 0 0 0 0:0 0
4. 0 0 0 0 0 0:0 0
5. 0 0 0 0 0 0:0 0
6. 0 0 0 0 0 0:0 0
7. 0 0 0 0 0 0:0 0
8. 0 0 0 0 0 0:0 0
9. 0 0 0 0 0 0:0 0
10. 0 0 0 0 0 0:0 0
11. 0 0 0 0 0 0:0 0
12. 0 0 0 0 0 0:0 0
13. 0 0 0 0 0 0:0 0
14. 0 0 0 0 0 0:0 0
15. 0 0 0 0 0 0:0 0
16. 0 0 0 0 0 0:0 0

Anketa

Postoupí A tým do krajského přeboru
Ano
65
Ne
63
Hlasování ukončeno 14.09. 2011 20:24