Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 22. července 2019
svátek má Magdaléna.
Hlavní menu
  • ID: 1579
  • Návštěvy: 14/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Děčín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
3793
Týden:
14
Dnes:
1
On-line:
1

Brankáři

Tomáš Bednář (36)

Klub:Rumburk
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:146453

Jakub Dvořák (29)

Klub:Rumburk
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:146445

Tomáš Hadar

Klub:Rumburk
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:92856

Martin Schejbal

Klub:Rumburk
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:92854

Martin Schejbal (27)

Klub:Rumburk
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:201446

Obránci

Jakub Hejl (27)

Klub:Rumburk
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:98633

Patrik Michalina (31)

Klub:Rumburk
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:201447

Lukáš Pokorný (30)

Klub:Rumburk
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:146446

Tomáš Stankovič (26)

Klub:Rumburk
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:146447

Michal Trégr (27)

Klub:Rumburk
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:92857

Antonín Zima (23)

Klub:Rumburk
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:200723

Záložníci

Jakub Bedrich (29)

Klub:Rumburk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:206499

David Černý (22)

Klub:Rumburk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:216328

Vladimír Chlan (22)

Klub:Rumburk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:146449

Michal Demeter (21)

Klub:Rumburk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:146452

David Holubek (19)

Klub:Rumburk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:146448

Valdemar Honců (25)

Klub:Rumburk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:172604

Ondřej Linhart (28)

Klub:Rumburk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:146451

Michal Nehonský (35)

Klub:Rumburk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:201448

Pavel Pilko (29)

Klub:Rumburk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:146450

Útočníci

Jan Šebora (23)

Klub:Rumburk
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:201503

Radek Šott (32)

Klub:Rumburk
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:201450

Realizační tým

Jaroslav Červinka (60)

Klub:Rumburk
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:146454
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: I.A třída, So 17.08. 17:00
Rumburk - Ledvice
Žáci U-15: Krajský přebor skupina A, Ne 25.08. 10:00
Krupka - Rumburk
Žáci U-13: Krajský přebor skupina A, Ne 25.08. 11:45
Krupka - Rumburk
: OP ml.žáci, So 07.09. 10:00
Rumburk - Roma Děčín
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 0 0 0 0 0 0:0 0
2. 0 0 0 0 0 0:0 0
3. 0 0 0 0 0 0:0 0
4. 0 0 0 0 0 0:0 0
5. 0 0 0 0 0 0:0 0
6. 0 0 0 0 0 0:0 0
7. 0 0 0 0 0 0:0 0
8. 0 0 0 0 0 0:0 0
9. 0 0 0 0 0 0:0 0
10. 0 0 0 0 0 0:0 0
11. 0 0 0 0 0 0:0 0
12. 0 0 0 0 0 0:0 0
13. 0 0 0 0 0 0:0 0
14. 0 0 0 0 0 0:0 0
15. 0 0 0 0 0 0:0 0
16. 0 0 0 0 0 0:0 0