Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 14. října 2019
svátek má Agáta.
Hlavní menu
  • ID: 1558
  • Návštěvy: 39/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Děčín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

B-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
5182
Týden:
39
Dnes:
5
On-line:
1

Obránci

Josef Kozelek (45)

Klub:Č. Kamenice
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:130762

František Louda (45)

Klub:Č. Kamenice
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:195425

Bedřich Matulka (21)

Klub:Č. Kamenice
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:130755

Vlastimil Novák (32)

Klub:Č. Kamenice
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:130769

Ondřej Tobrman (22)

Klub:Č. Kamenice
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:130764

Záložníci

Jan Bašta (28)

Klub:Č. Kamenice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:180487

Michal Hazdra (40)

Klub:Č. Kamenice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:130763

Marcel Jirava (42)

Klub:Č. Kamenice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:200226

Zdeněk Kašpar (50)

Klub:Č. Kamenice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:130768

Lukáš Lehkoživ (20)

Klub:Č. Kamenice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:180486

Jan Lehký (48)

Klub:Č. Kamenice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:130761

Jan Maněna (43)

Klub:Č. Kamenice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:195426

Marek Miškovič (19)

Klub:Č. Kamenice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:130767

Tomáš Nidrle (45)

Klub:Č. Kamenice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:130759

Tomáš Rosák (23)

Klub:Č. Kamenice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:130756

Martin Švanda (45)

Klub:Č. Kamenice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:130758

Jiří Vízner (17)

Klub:Č. Kamenice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:130765

Útočníci

Daniel Švejda (33)

Klub:Č. Kamenice
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:130757

Jakub Vindyš (19)

Klub:Č. Kamenice
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:130766

Petr Vondrka (22)

Klub:Č. Kamenice
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:130760
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: I.B třída skupina A, Ne 20.10. 15:30
Vaňov - Č. Kamenice
B-Tým: III. třída, Ne 20.10. 15:00
Č. Kamenice - Dolní Podluží
Dorost U-19: I. třída skupina A, Ne 27.10. 10:00
Č. Kamenice - Litoměřicko
Žáci U-15: OP st. žáci-jih, Ne 20.10. 10:00
Modrá - Č. Kamenice
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 7 6 1 0 0 30:6 20
2. 6 4 1 0 1 18:8 14
3. 6 3 2 0 1 24:15 13
4. 7 2 2 2 1 17:17 12
5. 6 3 0 2 1 11:10 11
6. 6 3 0 1 2 23:16 10
7. 6 3 0 0 3 19:16 9
8. 7 2 0 1 4 11:22 7
9. 7 1 1 0 5 16:29 5
10. 6 1 0 0 5 9:29 3
11. 6 0 0 1 5 11:21 1