Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 21. července 2019
svátek má Vítězslav.
Hlavní menu
  • ID: 1531
  • Návštěvy: 66/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Sokolov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
7392
Týden:
66
Dnes:
3
On-line:
1

3:2 n.p. (2:2)

St 12.06. 2019 18:00 - Městský stadion - 99 diváků
Rozhodčí: Kříž - Paták, Košan

Brankáři

Jan Kasl (21)

Klub:Březová
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:113378

Jaroslav Kopačka (33)

Klub:Březová
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:224846

Vojtěch Štrunc (20)

Klub:Březová
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:27195

Obránci

Martin Burkyt (27)

Klub:Březová
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:113380

Roman Domin (28)

Klub:Březová
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:49056

Josip Elijáš (36)

Klub:Březová
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:113383

Daniel Krlička (23)

Klub:Březová
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:93940

Pavel Neumann (31)

Klub:Březová
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:142877

David Peterka (24)

Klub:Březová
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:113385

Jiří Šaloun (28)

Klub:Březová
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:49048

Tibor Veselovský (24)

Klub:Březová
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:113379

Záložníci

Jan Kašpar (29)

Klub:Březová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:113382

Marek Kratochvíl (32)

Klub:Březová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:221911

David Kursa (20)

Klub:Březová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:179704

Martin Motl (20)

Klub:Březová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:84633

Petr Peterka (24)

Klub:Březová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:113381

Jiří Šellong (31)

Klub:Březová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:113384

Michal Slabyhoudek (24)

Klub:Březová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:113388

Jan Vůjtěch (30)

Klub:Březová
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:36971

Útočníci

Dan Martinec (24)

Klub:Březová
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:77312

David Vaněček (35)

Klub:Březová
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:20453

Realizační tým

Petr Peterka (53)

Klub:Březová
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:113390
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, So 03.08. 17:00
Březová - Doubravka
B-Tým: I.A třída, Ne 18.08. 17:00
Skalná - Březová