Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 7. srpna 2020
svátek má Lada.
Hlavní menu
  • ID: 1524
  • Návštěvy: 127/1
  • Fans: 20
  • web >
  • Sokolov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
12916
Týden:
127
Dnes:
22
On-line:
1

Brankáři

Jaroslav Belaň (39)

Klub:Sokolov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:20296

Jakub Dvořák I (32)

Klub:
Post:Brankář
Tým:
ID:25268

Obránci

Adam Beránek (29)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:51953

Jan Mejdr (25)

Klub:Sokolov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:14883

Milan Mišůn (30)

Klub:Sokolov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:35557

Ondřej Ševčík (25)

Klub:Sokolov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:73931

Záložníci

Roman Body (21)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:69650

Michal Hlavatý (22)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:99209

Jan Kosak (28)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:32834

Vojtěch Machek (30)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:18378

Ondřej Ruml (24)

Klub:Olympia HK
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:98700

David Štípek (28)

Klub:Zlín
Post:Záložník
Tým:Juniorka U-21
ID:21005

Daniel Stropek (22)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173685

Stanislav Vávra (27)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:33658

Útočníci

Adam Ševčík (27)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:67028

Václav Vašíček (29)

Klub:Sokolov
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:25757

Patrik Voleský (22)

Klub:Sigma Olomouc
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:173477

Realizační tým

Vítězslav Hejret (57)

Klub:Sokolov
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:216100
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, So 15.08. 17:00
Srbice - Sokolov
Ml. žáci B: Krajská soutěž, So 05.09. 11:00
Sokolov - Ostrov
Žáci U-13: ČL skupina B, So 22.08. 10:00
Sokolov - Teplice
Žáci U-15: Divize skupina B, So 22.08. 10:00
Sokolov - Junior Chomutov
B-Tým: Okresní soutěž, So 29.08. 17:00
Stará Voda - Sokolov
Žáci U-12: ČL skupina B, So 22.08. 10:00
Sokolov - Teplice
Žáci U-14: Divize skupina B, So 22.08. 11:45
Sokolov - Junior Chomutov