Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 7. prosince 2019
svátek má Ambrož, Benjamin.
Hlavní menu
  • ID: 1524
  • Návštěvy: 141/1
  • Fans: 20
  • web >
  • Sokolov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
11538
Týden:
141
Dnes:
10
On-line:
1

Brankáři

Jaroslav Belaň (38)

Klub:Sokolov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:20296

Jakub Dvořák I (32)

Klub:
Post:Brankář
Tým:
ID:25268

Obránci

Adam Beránek (28)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:51953

Jan Mejdr (24)

Klub:Sokolov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:14883

Milan Mišůn (29)

Klub:Sokolov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:35557

Ondřej Ševčík (24)

Klub:Sokolov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:73931

Záložníci

Roman Body (20)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:69650

Jakub Dvořák II (29)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:35349

Michal Hlavatý (21)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:99209

Jan Kosak (27)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:32834

Vojtěch Machek (29)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:18378

Ondřej Ruml (23)

Klub:Olympia HK
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:98700

David Štípek (27)

Klub:Zlín
Post:Záložník
Tým:Juniorka U-21
ID:21005

Daniel Stropek (21)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173685

Stanislav Vávra (26)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:33658

Útočníci

Adam Ševčík (26)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:67028

Václav Vašíček (28)

Klub:Sokolov
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:25757

Patrik Voleský (21)

Klub:Sigma Olomouc
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:173477

Realizační tým

Vítězslav Hejret (57)

Klub:Sokolov
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:216100
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 07.03. 14:30
Zbrojovka Brno - Sokolov
Žáci U-13: ČL skupina B, So 21.03. 00:00
Teplice - Sokolov
Žáci U-15: Divize skupina B, So 21.03. 00:00
Junior Chomutov - Sokolov
Dorost U-17: ČD skupina B, So 07.03. 00:00
Slovan Liberec - Sokolov
Dorost U-19: ČD skupina B, So 07.03. 00:00
Slovan Liberec - Sokolov
Žáci U-12: ČL skupina B, So 21.03. 00:00
Teplice - Sokolov
Žáci U-14: Divize skupina B, So 21.03. 00:00
Junior Chomutov - Sokolov
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 16 11 2 3 29:11 35
2. 16 9 5 2 32:20 32
3. 16 9 4 3 35:17 31
4. 16 10 1 5 34:21 31
5. 16 9 3 4 31:16 30
6. 16 8 2 6 26:21 26
7. 16 7 4 5 25:19 25
8. 16 6 5 5 31:27 23
9. 16 5 7 4 24:21 22
10. 16 4 6 6 16:26 18
11. 16 5 3 8 18:33 18
12. 16 5 2 9 21:27 17
13. 16 3 6 7 21:37 15
14. 16 4 2 10 15:27 14
15. 16 2 4 10 17:32 10
16. 16 1 4 11 14:34 7