Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 11. listopadu 2019
svátek má Martin.
Hlavní menu
  • ID: 1506
  • Návštěvy: 36/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Karlovy Vary  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-19

Návštěvy klubové karty

Celkem:
6177
Týden:
36
Dnes:
2
On-line:
1

Brankáři

Antonín Josífko (18)

Klub:Ostrov
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:177705

Obránci

Ondřej Brichcín (18)

Klub:Ostrov
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:177810

Lukáš Chomát (18)

Klub:Ostrov
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:177706

Daniel Erlebach (18)

Klub:Ostrov
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:195538

Tomáš Jakl (20)

Klub:Ostrov
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:177708

Matěj Pánek (20)

Klub:Ostrov
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:177711

Ondřej Šilhan (18)

Klub:Ostrov
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:204120

Jan Sýkora (17)

Klub:Ostrov
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:177811

Záložníci

Dominik Ahselm (20)

Klub:Ostrov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:177707

Přemysl Bořuta (18)

Klub:Ostrov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:177812

Dominik Groh (20)

Klub:Ostrov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:210530

Jakub Kostka (18)

Klub:Ostrov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:177710

Viktor Lutsak (19)

Klub:Ostrov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:177712

Albert Marschner (17)

Klub:Ostrov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:200187

Útočníci

Petr Červenka (17)

Klub:Ostrov
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:195539

Dominik Motejl (18)

Klub:Ostrov
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:200185

Pavel Peter (21)

Klub:Ostrov
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:177709

Jon Sahatciu (19)

Klub:Ostrov
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:200186

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Dorost U-19 soupiska zápasy 3.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 3.místo statistiky
   Žáci U-13 soupiska zápasy 4.místo statistiky
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina B, So 16.11. 13:30
Ostrov - Chomutov
Dorost U-19: Krajský přebor, So 28.03. 00:00
Král. Poříčí - Ostrov
Žáci U-13: Krajský přebor, So 28.03. 00:00
Hvězda Cheb - Ostrov
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 10 8 0 1 1 48:15 25
2. 9 7 0 1 1 41:15 22
3. 10 6 0 0 4 30:28 18
4. 10 5 1 0 4 25:15 17
5. 9 4 2 0 3 33:33 16
6. 10 4 1 0 5 31:31 14
7. 10 3 0 1 6 15:35 10
8. 10 2 0 1 7 22:37 7
9. 10 1 0 0 9 17:53 3