Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 27. února 2020
svátek má Alexandr.
Hlavní menu
  • ID: 1294
  • Návštěvy: 27/1
  • Fans: 1
  • Plzeň-jih  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
5338
Týden:
27
Dnes:
2
On-line:
1

Brankáři

Marek Baran (28)

Klub:Nepomuk
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:121176

Marek Baroch (39)

Klub:Nepomuk
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:121164

Zdeněk Větrovec (22)

Klub:Nepomuk
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:121178

Tomáš Voráček (25)

Klub:Nepomuk
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:121166

Záložníci

Michal Baran (30)

Klub:Nepomuk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:121171

Václav Beníšek (37)

Klub:Nepomuk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:201666

Matěj Berkovec (16)

Klub:Nepomuk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:225316

Martin Březák (26)

Klub:Nepomuk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:201620

Václav Janoch (25)

Klub:Nepomuk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:121175

Pavel Kalabza (23)

Klub:Nepomuk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:121172

Josef Kalabza (29)

Klub:Nepomuk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:151900

Petr Panc (24)

Klub:Nepomuk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:121174

Jan Rous (29)

Klub:Nepomuk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:151899

Radek Rous (24)

Klub:Nepomuk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:121169

Jiří Slach (44)

Klub:Nepomuk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:121177

Jan Ticháček (40)

Klub:Nepomuk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:121165

Petr Váňa (26)

Klub:Nepomuk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:121167

Josef Viktora (45)

Klub:Nepomuk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:121173

Antonín Viktora (17)

Klub:Nepomuk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:225313

Jakub Vosyka (30)

Klub:Nepomuk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:121170

Luboš Zajíc (34)

Klub:Nepomuk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:121168

Lukáš Zajíc (37)

Klub:Nepomuk
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:201793

Realizační tým

Eduard Baran (57)

Klub:Nepomuk
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:201260
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Plzeňský přebor, Ne 08.03. 14:30
Domažlice - Nepomuk
B-Tým: Okresní přebor, Ne 22.03. 15:00
Nepomuk - Merklín
Žáci U-15: Krajský přebor, Ne 08.03. 10:00
Nepomuk - Doubravka
Dorost U-19: Krajská soutěž, skup. B, Ne 22.03. 10:00
Strašice - Nepomuk
Žáci U-13: Krajský přebor, Ne 08.03. 11:45
Nepomuk - Doubravka
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 11 1 1 2 41:16 36
2. 15 9 2 2 2 26:12 33
3. 15 8 4 0 3 30:14 32
4. 15 9 1 2 3 44:20 31
5. 15 10 0 0 5 36:18 30
6. 15 8 1 2 4 35:23 28
7. 15 9 0 0 6 37:29 27
8. 15 5 4 0 6 20:24 23
9. 15 6 1 1 7 25:26 21
10. 15 4 1 4 6 19:26 18
11. 15 4 0 5 6 19:21 17
12. 15 4 2 1 8 26:39 17
13. 15 4 1 2 8 21:28 16
14. 15 3 3 0 9 30:42 15
15. 15 3 0 2 10 22:44 11
16. 15 1 1 0 13 14:63 5