Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. října 2019
svátek má Hedvika.
Hlavní menu
  • ID: 1118
  • Návštěvy: 66/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Tábor  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
5771
Týden:
66
Dnes:
5
On-line:
1

Brankáři

Radek Bárta (33)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:117635

Rostislav Pípal (33)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:170526

Zbyněk Sedloň (24)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:117644

Obránci

Vojtěch Brůžek (25)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:117637

Jan Löffler (31)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:201309

Pavel Sazma (25)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:117636

Patrik Vilímek (26)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:147420

Záložníci

Jiří Bartáček (26)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:117645

René Chvojka (25)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:117642

David Hladík (24)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:117638

Václav Hoffmann (26)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:117639

Ondřej Martínek (29)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:201310

Libor Mikšík (43)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:147421

Tomáš Nuhlíček (24)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:220554

Jakub Žilinčík (21)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:117643

Útočníci

Lukáš Irsa (26)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:147422

Aleš Němec (24)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:201311

Petr Nikl (26)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:117641

Dominik Šmíd (26)

Klub:Sezimovo Ústí
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:117640

Realizační tým

Miroslav Dolejš (54)

Klub:Sezimovo Ústí
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:147423
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Jihočeský přebor, So 19.10. 15:30
Sezimovo Ústí - Český Krumlov
B-Tým: Okresní přebor, Ne 20.10. 15:30
Sezimovo Ústí - Mladá Vožice
Dorost U-19: I.A třída, skupina C, Ne 20.10. 10:30
Lišov - Sezimovo Ústí
Žáci U-15: okresní přebor, Čt 17.10. 16:00
Sezimovo Ústí - Tučapy
Ženy: Divize žen sk. D, Čechy, Ne 27.10. 14:00
Sezimovo Ústí - Hradiště
: okresní přebor, Po 28.10. 17:00
Bechyně - Sezimovo Ústí
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 10 8 2 0 29:10 26
2. 10 8 1 1 30:11 25
3. 10 6 2 2 23:7 20
4.
 Lom
10 6 1 3 29:14 19
5. 10 5 2 3 21:14 17
6. 10 4 5 1 15:10 17
7. 10 4 4 2 12:7 16
8. 10 5 0 5 16:21 15
9. 10 4 2 4 21:20 14
10. 10 4 1 5 22:19 13
11. 10 3 1 6 16:25 10
12. 10 2 3 5 9:15 9
13. 10 3 0 7 18:25 9
14. 10 2 2 6 9:31 8
15. 10 1 2 7 5:23 5
16. 10 1 0 9 6:29 3