Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 4. srpna 2020
svátek má Dominik.
Hlavní menu
  • ID: 1112
  • Návštěvy: 52/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Tábor  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
7615
Týden:
52
Dnes:
9
On-line:
1

Brankáři

Jan Hnilička (29)

Klub:Soběslav
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:46143

Martin Kuník (28)

Klub:Soběslav
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:117172

Obránci

Jan Boháč (28)

Klub:Soběslav
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:167874

Karel Chotovinský (32)

Klub:Tábor
Post:Obránce
Tým:
ID:39499

Michal Hromada (29)

Klub:Soběslav
Post:Obránce
Tým:
ID:46077

David Maršík (29)

Klub:Soběslav
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:46087

Lukáš Podráský (25)

Klub:Soběslav
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:117173

Jan Suchan (30)

Klub:Soběslav
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:26468

Záložníci

Petr Janoušek (30)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:46069

Milan Mazouch (33)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:
ID:46028

Tomáš Mazouch (28)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:53455

Pavel Nohava (31)

Klub:Milevsko
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:66947

Filip Vaněk (24)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:89621

Vojtěch Žalda (25)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:53443

Útočníci

Martin Dvořák (29)

Klub:Soběslav
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:117174

Robert Fischer (30)

Klub:Soběslav
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:59162

Lukáš Neruda (21)

Klub:Soběslav
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:130341

Tomáš Petrásek (18)

Klub:Soběslav
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:223075

Jiří Šmídmajer (28)

Klub:Soběslav
Post:Útočník
Tým:
ID:46029

Erik Uličný (30)

Klub:Soběslav
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:221910

Realizační tým

Radek Hajič (47)

Klub:Soběslav
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:46017

Vladimír Hanzal (67)

Klub:Soběslav
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:223206
Můj klub  |   Nechci být fanoušek klubu  |   Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina A, So 22.08. 00:00
Soběslav - Sedlčany
B-Tým: I.B třída skupina C, So 22.08. 17:00
Větrovy - Soběslav
Dorost U-19: I.A třída, skupina C, Ne 30.08. 10:00
Soběslav - Sepekov
Žáci U-15: I.A třída, skupina A, Ne 30.08. 13:30
Slavia ČB - Soběslav
Žáci U-13: I.A třída, skupina A, Ne 30.08. 15:15
Slavia ČB - Soběslav
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 0 0 0 0 0:0 0
2. 0 0 0 0 0:0 0
3. 0 0 0 0 0:0 0
4. 0 0 0 0 0:0 0
5. 0 0 0 0 0:0 0
6. 0 0 0 0 0:0 0
7. 0 0 0 0 0:0 0
8. 0 0 0 0 0:0 0
9. 0 0 0 0 0:0 0
10. 0 0 0 0 0:0 0
11. 0 0 0 0 0:0 0
12. 0 0 0 0 0:0 0
13.
 Lom
0 0 0 0 0:0 0
14. 0 0 0 0 0:0 0
15. 0 0 0 0 0:0 0
16. 0 0 0 0 0:0 0