Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 6. srpna 2020
svátek má Oldřiška.
Hlavní menu
  • ID: 10643
  • Návštěvy: 70/1
  • Fans: 3
  • web >
  • Litoměřice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

D-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
10503
Týden:
70
Dnes:
8
On-line:
1

Brankáři

Lukáš Jelínek (38)

Klub:Litoměřicko
Post:Brankář
Tým:D-Tým
ID:149480

Vít Najman (30)

Klub:Litoměřicko
Post:Brankář
Tým:D-Tým
ID:149470

Jiří Špaček (27)

Klub:Litoměřicko
Post:Brankář
Tým:D-Tým
ID:149481

Obránci

Michal Letafka (37)

Klub:Litoměřicko
Post:Obránce
Tým:D-Tým
ID:149471

Jan Novotný (29)

Klub:Litoměřicko
Post:Obránce
Tým:D-Tým
ID:149474

Martin Pelikán (38)

Klub:Litoměřicko
Post:Obránce
Tým:D-Tým
ID:149478

Lukáš Pohl (34)

Klub:Litoměřicko
Post:Obránce
Tým:D-Tým
ID:149473

Michal Skřebský (32)

Klub:Litoměřicko
Post:Obránce
Tým:D-Tým
ID:149472

Záložníci

Petr Bartoš (38)

Klub:Litoměřicko
Post:Záložník
Tým:D-Tým
ID:149484

Zdeněk Elfmark (32)

Klub:Litoměřicko
Post:Záložník
Tým:D-Tým
ID:172118

Milan Hanzlíček (48)

Klub:Litoměřicko
Post:Záložník
Tým:D-Tým
ID:149476

Jan Háša (29)

Klub:Litoměřicko
Post:Záložník
Tým:D-Tým
ID:175887

Michal Hruška (25)

Klub:Litoměřicko
Post:Záložník
Tým:D-Tým
ID:149475

Marek Hýř (30)

Klub:Litoměřicko
Post:Záložník
Tým:D-Tým
ID:149483

Marek Jarosz (40)

Klub:Litoměřicko
Post:Záložník
Tým:D-Tým
ID:149479

Dominik Jech (24)

Klub:Litoměřicko
Post:Záložník
Tým:D-Tým
ID:173212

Pavel Komeštík (38)

Klub:Litoměřicko
Post:Záložník
Tým:D-Tým
ID:172119

Milan Kosař (42)

Klub:Litoměřicko
Post:Záložník
Tým:D-Tým
ID:175846

Rostislav Polášek (38)

Klub:Litoměřicko
Post:Záložník
Tým:D-Tým
ID:149477

Útočníci

Petr Kron (36)

Klub:Litoměřicko
Post:Útočník
Tým:D-Tým
ID:149482
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Ústecký přebor, So 22.08. 17:00
Domoušice - Litoměřicko
Žáci U-15: Krajský přebor skupina A, So 05.09. 10:00
Litoměřicko - Straškov
Žáci U-13: Krajský přebor skupina A, So 05.09. 11:45
Litoměřicko - Straškov
Dorost U-17: Krajská soutěž, So 05.09. 10:00
Litoměřicko - Bílina