TOPlist
Pohár FAČR - MOL cup
Finále
Baník Ostrava0:2 Slavia Praha
Semifinále
Baník Ostrava1:0 Bohemians 1905
Slavia Praha3:0 Sparta Praha
Čtvrtfinále
Teplice2:3 p Sparta Praha
Slavia Praha5:0 Karviná
Baník Ostrava2:1 p Slovan Liberec
Bohemians 19051:0 Sigma Olomouc
Osmifinále
Karviná1:0 Jablonec
Viktoria Plzeň2:3 p Baník Ostrava
1.FK Příbram1:2 Bohemians 1905
Sigma Olomouc2:1 FC Zlín
Slovan Liberec1:0 1.FC Slovácko
Dukla Praha1:3 Teplice
Slavia Praha3:1 Chrudim
Opava0:1 p Sparta Praha
3.Kolo
Sokolov1:2 Baník Ostrava
Chrudim2:0 Mladá Boleslav
Slavičín3:9 FC Zlín
Radotín0:5 1.FC Slovácko
Vltavín1:2 Teplice
1.FK Příbram4:1 Vlašim
Sigma Olomouc7:0 Třinec
Zbrojovka Brno0:1 Slovan Liberec
Slavia Praha2:0 Ústí n/L
Slavoj Polná1:4 Sparta Praha
Bohemians 19051:0 České Budějovice
Karviná2:0 FC Táborsko
Vyškov1:5 Viktoria Plzeň
Viktoria Žižkov0:1 Dukla Praha
Opava1:0 Jihlava
Pardubice1:2 Jablonec
2.Kolo
Frýdek-Místek0:5 Opava
Domažlice1:2 p FC Táborsko
Velvary0:1 Sokolov
Uničov0:2 Baník Ostrava
Dolní Benešov2:5 p Jihlava
Admira Praha0:6 Teplice
Dvůr Králové0:2 Vlašim
Radotín2:1 Hradec Králové
Dobrovice0:3 Bohemians 1905
Převýšov1:2 Mladá Boleslav
Hostouň1:5 Vltavín
Líšeň0:4 Karviná
Slavoj Polná2:1 Hranice
Slavičín4:3 p Znojmo
Brozany1:2 Chrudim
Ústí n.O.0:1 Viktoria Žižkov
Benátky0:2 Pardubice
Litoměřicko0:2 České Budějovice
Vyškov3:2 p Vítkovice
Písek0:2 Dukla Praha
Petřkovice0:4 Třinec
SK Kladno1:2 Ústí n/L
Štěchovice1:5 Slovan Liberec
Zápy1:4 1.FK Příbram
Tasovice2:5 1.FC Slovácko
Rosice0:2 Zbrojovka Brno
Kroměříž0:5 FC Zlín
1.Kolo
SFK Vrchovina1:3 Jihlava
Rýmařov0:1 Třinec
Nový Jičín1:4 Vítkovice
Klatovy1:2 FC Táborsko
Slatiňany2:4 p Hradec Králové
Otrokovice1:5 Vyškov
Tatran Rakovník2:3 Vltavín
Slavoj Polná6:1 Humpolec
Bruntál 0:1 Dolní Benešov
Rosice3:1 Hodonín
Líšeň3:2 p Prostějov
Šumperk0:1 Uničov
Tasovice4:3 p Velké Meziříčí
Slavičín1:0 Val. Meziříčí
Lanžhot0:2 p Kroměříž
Havířov1:3 Petřkovice
Hranice4:2 p Bohumín
Frýdlant n.O.0:1 p Frýdek-Místek
Soběslav0:3 Písek
Čáslav1:2 p Vlašim
Přeštice0:6 Domažlice
Neratovice1:4 Velvary
Ostrá1:5 Zápy
Tachov0:1 Radotín
Admira Praha1:0 Králův Dvůr
Mostecký FK0:2 Brozany
Náchod 1:2 Převýšov
SK Rakovník0:4 Sokolov
Turnov0:3 Štěchovice
Vysoké Mýto0:2 Ústí n.O.
Hostouň5:4 Vyšehrad
Benátky2:1 p Benešov
Litoměřicko2:0 Varnsdorf
Dvůr Králové2:1 p Živanice
SK Kladno2:0 Karlovy Vary
Horky1:2 Dobrovice
J. Hradec1:4 České Budějovice
Mar. Lázně1:4 Ústí n/L
Lanškroun0:1 Pardubice
Žďár n.Sázavou0:2 Zbrojovka Brno
Kozlovice0:4 Znojmo
Přepeře2:4 Chrudim
Brandýs1:4 Viktoria Žižkov
Předkolo
Luhačovice1:2 p Slavičín
Přepeře2:0 Zbuzany
Olešnice4:5 p Šumperk
Hranice5:4 p Ústí
Frýdlant n.O.2:0 Vsetín
Blansko1:3 Líšeň
Nové Sady0:2 Rýmařov
Rosice8:0 Bystrc
Nový Jičín3:1 Hulín
Heřmanice3:5 Petřkovice
Žďár n.Sázavou3:0 Havlíčkův Brod
Bohumín2:0 Hlučín
Humpolec2:1 Ždírec n.D.
Lanžhot4:2 Bzenec
Kozlovice2:0 Přerov
Stará Říše0:2 Tasovice
Strání1:5 Otrokovice
Dětmarovice0:1 Havířov
Velká Bíteš0:1 SFK Vrchovina
Oldřišov3:4 Bruntál
Velký Beranov0:15 Slavoj Polná
Vodňany0:5 Soběslav
Libiš0:2 Čáslav
Přeštice1:0 Meteor
Aritma Praha1:2 Neratovice
Velké Hamry0:2 Ostrá
J. Hradec4:2 Sedlčany
Tachov5:0 Hořovicko
Tatran Rakovník2:1 Chomutov
Březová0:4 Admira Praha
Libčany0:1 Brandýs
Mostecký FK4:3 Dobříš
Slatiňany2:1 Trutnov
Ostrov0:2 SK Rakovník
Rokycany2:4 p Klatovy
Náchod 2:1 Mšeno
N. Sedlo0:4 SK Kladno
Vysoké Mýto3:2 Kolín
Turnov2:0 Nymburk
Dvůr Králové2:0 Český Brod
ČLU Beroun1:4 Benátky
Dukla JM1:2 Hostouň
Jílové0:4 Litoměřicko
Horky4:2 p Motorlet Praha
Souš2:3 Mar. Lázně
Lanškroun2:1 OHK Kratonohy