TOPlist
Pohár české pošty
Finále
Viktoria Plzeň1:2 p Sparta Praha
Semifinále - odvety
Sparta Praha4:0 Jablonec
Zbrojovka Brno0:0 Viktoria Plzeň
Semifinále - 1.zápasy
Jablonec3:1 Sparta Praha
Viktoria Plzeň2:0 Zbrojovka Brno
Čtvrtfinále - odvety
Sparta Praha2:0 Dukla Praha
Zbrojovka Brno1:1 p Slavia Praha
Mladá Boleslav1:0 Jablonec
Jihlava3:2 Viktoria Plzeň
Čtvrtfinále - 1.zápasy
Dukla Praha2:1 Sparta Praha
Slavia Praha0:1 Zbrojovka Brno
Jablonec2:0 Mladá Boleslav
Viktoria Plzeň1:0 Jihlava
Osmifinále - odvety
1.FC Slovácko0:2 Mladá Boleslav
Ústí n/L0:2 Jablonec
1.FK Příbram1:2 Dukla Praha
Slavia Praha1:0 Varnsdorf
Jihlava0:0 Sigma Olomouc
Zbrojovka Brno4:0 Viktoria Žižkov
Sparta Praha2:1 Znojmo
Viktoria Plzeň4:0 Domažlice
Osmifinále - 1.zápasy
Mladá Boleslav1:0 1.FC Slovácko
Viktoria Žižkov1:0 Zbrojovka Brno
Znojmo2:3 Sparta Praha
Varnsdorf0:0 Slavia Praha
Jablonec1:0 Ústí n/L
Dukla Praha4:0 1.FK Příbram
Sigma Olomouc0:4 Jihlava
Domažlice0:3 Viktoria Plzeň
3.kolo
HFK Olomouc1:2 Slavia Praha
Zlín0:1 Sparta Praha
Domažlice3:1 Karviná
Chrudim0:2 Sigma Olomouc
Vlašim2:3 p Varnsdorf
Roudnice0:4 Zbrojovka Brno
Viktoria Žižkov3:2 p Slovan Liberec
Hradec Králové0:1 Jablonec
Ústí n/L2:0 Baník Ostrava
Hlučín1:5 Mladá Boleslav
Pardubice1:2 1.FC Slovácko
Třinec1:2 p Dukla Praha
Převýšov1:4 Znojmo
Karlovy Vary0:1 Jihlava
České Budějovice0:1 p 1.FK Příbram
SK Kladno1:3 Viktoria Plzeň
2.kolo
SK Kladno2:1 Rokycany
Karlovy Vary4:3 p Sokolov
Prostějov2:3 p Zlín
Třebíč0:5 Znojmo
Vlašim6:1 Vltavín
Štěchovice1:4 Dukla Praha
Chrudim2:1 Kolín
Mikulovice1:2 Sigma Olomouc
Rosice1:6 Jihlava
Kroměříž1:3 Baník Ostrava
Hořovicko0:2 Ústí n/L
Dvůr Králové0:7 Hradec Králové
Bystrc0:3 HFK Olomouc
Uničov0:1 Zbrojovka Brno
Písek0:1 České Budějovice
Frýdek-Místek1:2 Třinec
Jablonec n.J.0:1 Pardubice
Hlučín2:0 Opava
Svitavy0:2 Převýšov
Vyšehrad2:4 Viktoria Žižkov
Úvaly0:4 Mladá Boleslav
Brumov0:1 Karviná
Varnsdorf2:0 Teplice
Admira Praha1:2 p Roudnice
Chomutov0:7 Slavia Praha
Táborsko0:1 1.FK Příbram
Domažlice2:1 Bohemians 1905
Břeclav0:3 1.FC Slovácko
1.kolo
Strakonice0:3 České Budějovice
Kutná Hora0:2 Chrudim
Dolní Benešov0:4 Opava
Šumperk0:5 Uničov
Hodonín1:5 Břeclav
Hořovicko1:0 p Bohemians
Petřín Plzeň0:3 Rokycany
Mohelnice0:5 Zlín
Štětí1:4 Chomutov
Milevsko0:3 Táborsko
Hvězda Cheb1:2 Sokolov
Benešov0:2 Vlašim
Český Brod2:3 p Vltavín
Vyšehrad4:3 Kunice
SK Kladno3:0 Králův Dvůr
Úvaly1:0 p Zápy
Kolín3:0 Meteor
Roudnice2:1 Mostecký FK
Náchod 0:1 Pardubice
Přerov0:3 Kroměříž
Zábřeh1:3 Mikulovice
Hlučín3:0 Orlová
Líšeň0:1 Frýdek-Místek
Tempo2:3 p Štěchovice
Dražice0:2 Písek
Dvůr Králové2:1 p Živanice
Žatec2:3 Karlovy Vary
Litoměřice2:6 Ústí n/L
Nový Bor0:3 Varnsdorf
Jablonec n.J.2:1 Letohrad
Lovosice2:4 Admira Praha
Vřesina1:8 Karviná
Bystrc3:2 Otrokovice
Hranice1:2 p HFK Olomouc
Stará Říše1:2 Třebíč
Nový Jičín1:6 Třinec
Pelhřimov1:3 Rosice
Doubravka2:6 Domažlice
Trutnov1:2 Převýšov
Hor. Měcholupy2:7 Viktoria Žižkov
Svitavy2:1 p Čáslav
Nová Paka1:3 Hradec Králové
Štítná n.Vláří0:1 Brumov
Tasovice1:4 Prostějov
Předkolo
Uherský Brod2:3 Brumov
Blansko0:1 Bystrc
Stará Říše4:0 Velké Meziříčí
Vrchovina1:3 Pelhřimov
Jílové1:2 p Tempo
Dražice3:1 Český Krumlov
Vysoké Mýto0:3 Svitavy
Olympia HK1:2 p Dvůr Králové
Ostrov1:5 Žatec
Litoměřice2:0 Souš
Rapid Liberec1:3 Nový Bor
Jablonec n.J.3:2 p Turnov
Živanice3:1 Ústí n.O.
Zličín1:2 p Hořovicko
Sušice1:2 p Doubravka
Petřín Plzeň2:0 Tachov
Štětí5:4 p Neratovice
Dobrovice1:5 Nová Paka
Litol1:2 Lovosice
Vřesina2:1 Loko Petrovice
Veselí0:4 Hodonín
Jeseník1:3 Šumperk
Štítná n.Vláří2:1 p Slavičín
Dolní Benešov4:3 Havířov
Nový Jičín1:0 Lískovec
Vyškov1:2 Mohelnice
Tasovice2:1 Bohunice
Val. Meziříčí1:2 Hranice
Žďár n.Sázavou1:3 Rosice