TOPlist
KHL - play-off
Finále: Dynamo MSK - Traktor, stav série 4:2
Dynamo Moskva2:1 Čeljabinsk
Dynamo Moskva3:2 Čeljabinsk
Čeljabinsk3:1 Dynamo Moskva
Čeljabinsk0:1 Dynamo Moskva
Dynamo Moskva3:4 Čeljabinsk
Čeljabinsk2:3 p Dynamo Moskva
SF: Ak Bars - Traktor, stav série 3:4
Kazaň2:1 p Čeljabinsk
Kazaň3:1 Čeljabinsk
Čeljabinsk1:0 p Kazaň
Čeljabinsk5:6 p Kazaň
Kazaň1:2 p Čeljabinsk
Čeljabinsk3:2 Kazaň
Kazaň1:2 Čeljabinsk
SF: SKA Petrohrad - Dynamo Msk, stav série 2:4
Petrohrad2:3 Dynamo Moskva
Petrohrad2:4 Dynamo Moskva
Dynamo Moskva4:2 Petrohrad
Dynamo Moskva2:6 Petrohrad
Petrohrad2:1 p Dynamo Moskva
Dynamo Moskva5:1 Petrohrad
ČF: Avangard - Traktor, stav série 1:4
Omsk0:5 Čeljabinsk
Omsk0:3 Čeljabinsk
Čeljabinsk3:0 Omsk
Čeljabinsk1:3 Omsk
Omsk0:4 Čeljabinsk
ČF: Ak Bars - Salavat Yulaev, stav série 4:3
Kazaň2:3 Ufa
Kazaň0:2 Ufa
Ufa0:3 Kazaň
Ufa3:5 Kazaň
Kazaň4:3 p Ufa
Ufa4:3 p Kazaň
Kazaň4:3 Ufa
ČF: CSKA - Dynamo Msk, stav série 1:4
CSKA Moskva0:3 Dynamo Moskva
CSKA Moskva2:1 Dynamo Moskva
Dynamo Moskva3:2 p CSKA Moskva
Dynamo Moskva2:1 p CSKA Moskva
CSKA Moskva0:2 Dynamo Moskva
ČF: SKA Petrohrad - Severstal, stav série 4:0
Petrohrad7:4 Čerepovec
Petrohrad4:1 Čerepovec
Čerepovec0:4 Petrohrad
Čerepovec2:4 Petrohrad
OF: Metallurg Mg - Salavat Julajev, stav série 3:4
Magnitogorsk3:4 p Ufa
Magnitogorsk2:0 Ufa
Ufa4:1 Magnitogorsk
Ufa2:3 Magnitogorsk
Magnitogorsk2:1 Ufa
Ufa5:4 Magnitogorsk
Magnitogorsk0:2 Ufa
OF: Traktor - Barys, stav série 4:3
Čeljabinsk3:4 p Nur-Sultan
Čeljabinsk3:5 Nur-Sultan
Nur-Sultan1:3 Čeljabinsk
Nur-Sultan2:3 Čeljabinsk
Čeljabinsk6:3 Nur-Sultan
Nur-Sultan4:2 Čeljabinsk
Čeljabinsk5:3 Nur-Sultan
OF: Avangard - Sibir, stav série 4:3
Omsk5:0 Novosibirsk
Omsk0:1 Novosibirsk
Novosibirsk4:1 Omsk
Novosibirsk2:5 Omsk
Omsk1:0 p Novosibirsk
Novosibirsk3:0 Omsk
Omsk2:0 Novosibirsk
OF: Ak Bars - Neftěchemik, stav série 4:0
Kazaň5:1 Nižněkamsk
Kazaň3:0 Nižněkamsk
Nižněkamsk1:2 Kazaň
Nižněkamsk2:3 p Kazaň
OF: Jaroslavl - Severstal, stav série 2:4
Jaroslavl1:2 Čerepovec
Jaroslavl2:1 Čerepovec
Čerepovec3:2 Jaroslavl
Čerepovec3:2 p Jaroslavl
Jaroslavl3:2 Čerepovec
Čerepovec3:1 Jaroslavl
OF: Dynamo Msk - Bratislava, stav série 4:0
Dynamo Moskva5:1 Slovan Bratislava
Dynamo Moskva3:2 p Slovan Bratislava
Slovan Bratislava2:4 Dynamo Moskva
Slovan Bratislava2:3 Dynamo Moskva
OF: CSKA Moskva - Lev Praha, stav série 4:0
CSKA Moskva3:2 p Lev Praha
CSKA Moskva3:2 p Lev Praha
Lev Praha1:3 CSKA Moskva
Lev Praha1:2 CSKA Moskva
OF: SKA Petrohrad - Atlant Mytišči, stav série 4:1
Petrohrad1:0 p Atlant
Petrohrad7:0 Atlant
Atlant3:1 Petrohrad
Atlant1:6 Petrohrad
Petrohrad7:0 Atlant