TOPlist
Pohár ČMFS
Finále
Sparta Praha0:1 Sigma Olomouc
Semifinále odvety
Jablonec2:3 Sparta Praha
Teplice0:3 Sigma Olomouc
Semifinále 1. zápasy
Sigma Olomouc0:0 Teplice
Sparta Praha1:0 Jablonec
Čtvrtfinále odvety
Slovan Liberec0:2 Teplice
Baník Ostrava1:2 Sigma Olomouc
Sparta Praha1:0 Mladá Boleslav
Jablonec5:0 České Budějovice
Čtvrtfinále 1. zápasy
Mladá Boleslav1:1 Sparta Praha
České Budějovice0:0 Jablonec
Sigma Olomouc2:1 Baník Ostrava
Teplice1:1 Slovan Liberec
Osmifinále - odvety
Baník Ostrava0:0 1.FC Slovácko
Sigma Olomouc1:0 FC Táborsko
Dukla Praha3:2 Jablonec
Karviná1:3 Teplice
Viktoria Žižkov1:1 České Budějovice
Slovan Liberec2:1 Převýšov
Sparta Praha3:0 Znojmo
Mladá Boleslav2:0 Viktoria Plzeň
Osmifinále - 1. zápasy
FC Táborsko1:4 Sigma Olomouc
Převýšov1:4 Slovan Liberec
Teplice1:0 Karviná
Jablonec1:0 Dukla Praha
1.FC Slovácko1:1 Baník Ostrava
České Budějovice1:0 Viktoria Žižkov
Znojmo1:4 Sparta Praha
Viktoria Plzeň1:1 Mladá Boleslav
3.kolo
Znojmo2:1 Bohemians 1905
Šumperk0:2 Baník Ostrava
Zbrojovka Brno1:3 Mladá Boleslav
Ovčáry0:2 Viktoria Žižkov
Tasovice0:4 Dukla Praha
Frýdek-Místek0:2 1.FC Slovácko
Mikulovice0:4 Teplice
Karviná4:1 Opava
Převýšov3:0 Slavia Praha
Králův Dvůr0:2 České Budějovice
Slovan Liberec3:1 Hradec Králové
Jihlava1:2 Sigma Olomouc
Kroměříž1:3 FC Táborsko
Pardubice1:3 Sparta Praha
Kunice4:6 Jablonec
Sokolov1:3 Viktoria Plzeň
2.kolo
Ovčáry4:1 Hlavice
Admira Praha1:3 Sokolov
RMSK Cidlina1:4 Kunice
Opava3:2 p Třinec
Vltavín1:2 Hradec Králové
Vyšehrad1:3 Převýšov
Slavoj Polná0:4 Zbrojovka Brno
Chrudim0:3 Mladá Boleslav
Bystrc1:2 p Znojmo
Nová Paka0:7 Bohemians 1905
Pardubice1:0 Letohrad
Kolín2:3 p Králův Dvůr
Vlašim0:3 České Budějovice
Tasovice7:3 Rosice
Bořetice1:4 Kroměříž
FC Táborsko3:1 1.FK Příbram
Spytihněv2:3 Sigma Olomouc
Hulín0:3 Jihlava
Heřmanice0:2 1.FC Slovácko
Brumov1:2 Frýdek-Místek
Šumperk3:0 Vyškov
Mikulovice4:0 Dolní Benešov
HFK Olomouc2:3 p Karviná
Varnsdorf0:4 Slovan Liberec
Meteor1:6 Slavia Praha
Písek2:3 Viktoria Žižkov
Brozany0:1 Dukla Praha
Ústí n/L0:2 Teplice
Roudnice0:8 Jablonec
Uničov0:3 Baník Ostrava
Domažlice1:7 Sparta Praha
Karlovy Vary1:4 Viktoria Plzeň
1.kolo
Náchod 0:4 Chrudim
Strakonice0:5 Vlašim
Admira Praha1:0 p SK Kladno
Hlinsko1:5 Pardubice
Kolín2:1 Votice
Litol0:5 Vltavín
Roudnice1:0 Bohemians
Vilémov0:6 Ústí n/L
Přerov1:3 Hulín
Spytihněv2:1 Val. Meziříčí
Slavičín1:4 Třinec
Otrokovice1:8 HFK Olomouc
SFK Vrchovina0:5 Jihlava
Petrovice0:1 Opava
Mohelnice0:2 Uničov
Dolní Benešov1:0 Orlová
Mikulovice2:0 Hlučín
Třebíč1:3 Rosice
Žďár n.Sázavou2:3 Znojmo
Tasovice3:1 Líšeň
Vyškov2:1 p Zábřeh
Sparta Brno1:2 Zbrojovka Brno
Brumov2:1 p FC Zlín
Havířov1:2 Karviná
Náměšť n.O.0:2 Šumperk
Nový Jičín2:5 Frýdek-Místek
Heřmanice2:1 p Lískovec
Mšeno0:2 Hlavice
Dvůr Králové2:3 Letohrad
Tábor0:2 Písek
Nová Paka3:2 Velim
Zápy1:3 Ovčáry
Souš0:5 Sokolov
Převýšov2:0 Česká Lípa
Čelákovice0:7 Kunice
Vyšehrad2:1 Hořovicko
Benešov1:4 FC Táborsko
Slavoj Polná3:0 Pelhřimov
Hodonín0:3 Kroměříž
Bořetice3:2 p Bohunice
Koloveč2:3 Domažlice
Meteor2:1 Chomutov
RMSK Cidlina3:2 p Čáslav
Bystrc2:1 Břeclav
Př. Kopanina1:2 Králův Dvůr
Český Dub0:4 Varnsdorf
Žatec1:2 Karlovy Vary
Brozany2:1 Mostecký FK
Předkolo
Chrást0:5 Koloveč
Čelákovice1:2 Turnov
Jaroměř1:3 Dvůr Králové
Slavoj Polná4:0 Velké Meziříčí
Benešov5:2 Polepy
Štěchovice1:2 Vyšehrad
Převýšov2:1 Trutnov
Lovosice0:3 Souš
Hřebeč2:6 Admira Praha
Čechie Uhřiněves1:2 Zápy
Nejdek3:6 Žatec
Ústí n.O.0:1 Nová Paka
Rapid Liberec1:3 Mšeno
Bavorovice1:4 Tábor