TOPlist
Pohár FAČR - MOL cup
2. kolo
Dolní Benešov
Út 27.08.
17:00
Prostějov
Rosice
Út 27.08.
17:00
Sigma Olomouc
SFK Vrchovina
Út 27.08.
17:00
1.FC Slovácko
Val. Meziříčí
Út 27.08.
17:00
Třinec
Velvary
St 28.08.
17:00
Viktoria Žižkov
Zápy
St 28.08.
17:00
Bohemians 1905
Ždírec n.D.
St 28.08.
17:00
Líšeň
Ústí n.O.
St 28.08.
17:00
České Budějovice
Benešov
St 28.08.
17:00
Pardubice
Písek
St 28.08.
17:00
Teplice
Motorlet Praha
St 28.08.
17:00
Vyšehrad
Domažlice
St 28.08.
17:00
Ústí n/L
Hlučín
St 28.08.
17:00
Vítkovice
Králův Dvůr
St 28.08.
17:00
Dukla Praha
Frýdek-Místek
St 28.08.
17:00
Karviná
Táborsko
St 28.08.
17:00
Varnsdorf
Lanžhot
St 28.08.
17:00
Baník Ostrava
Vltavín
St 28.08.
17:00
Vlašim
Mar. Lázně
St 28.08.
17:00
Slovan Liberec
Olešnice
St 28.08.
17:00
Opava
Petřkovice
St 28.08.
17:00
Zbrojovka Brno
Chlumec n. C.
St 28.08.
17:00
1.FK Příbram
Přepeře
St 28.08.
17:00
Chrudim
Štěchovice
St 28.08.
17:30
Sokolov
Admira Praha
St 04.09.
17:00
Hradec Králové
Hostouň
St 04.09.
17:30
Jihlava
1. kolo
Náchod 0:5 Viktoria Žižkov
SK Kladno1:2 Štěchovice
Březová0:3 Mar. Lázně
Brandýs0:10 Ústí n/L
Meteor1:3 Chrudim
Kolín0:1 Ústí n.O.
Humpolec0:9 Jihlava
Komárov0:1 Vltavín
Kroměříž2:3 p Vítkovice
Lanžhot2:1 p Znojmo
Letohrad0:3 Hradec Králové
Motorlet Praha4:0 Chomutov
Český Brod1:3 Velvary
Dětmarovice1:7 Třinec
Zbuzany1:3 Domažlice
Frenštát1:2 Hlučín
Aritma Praha0:1 Admira Praha
Souš0:3 Sokolov
Olešnice2:1 Otrokovice
Strání1:3 Prostějov
Ždírec n.D.3:1 p Stará Říše
Sedlčany0:4 Táborsko
Srbice1:2 Králův Dvůr
Hlubina1:2 Dolní Benešov
Val. Meziříčí4:2 p Slavičín
Velké Hamry0:4 Varnsdorf
Všechovice0:4 Petřkovice
Přepeře6:2 Dvůr Králové
Rosice4:2 Velké Meziříčí
Rýmařov2:3 Uničov
Skaštice3:5 Líšeň
ČLU Beroun0:7 Dukla Praha
Nový Jičín2:3 Frýdek-Místek
HFK Olomouc0:3 Zbrojovka Brno
Soběslav0:2 Benešov
Libiš0:2 Zápy
Hostouň2:1 Karlovy Vary
Slaný0:4 Vyšehrad
Ostrá1:3 Vlašim
Dobříš0:2 Písek
Tasovice0:1 SFK Vrchovina
Vysoké Mýto0:2 Pardubice
Předkolo
Vsetín3:5 Val. Meziříčí
Želetava2:4 p Tasovice
Olešnice1:0 Nové Sady
Skaštice3:2 p Blansko
Start Brno1:5 SFK Vrchovina
Žďár n.Sázavou1:2 Humpolec
Polanka0:3 Nový Jičín
Frýdlant n.O.0:2 Dolní Benešov
Hlubina3:1 Heřmanice
Nevšová0:9 Slavičín
Dětmarovice2:1 Bohumín
Všechovice3:2 Hranice
Velká Bíteš1:3 Velké Meziříčí
Slavoj Polná1:3 Stará Říše
Ždírec n.D.1:0 Havlíčkův Brod
Lanžhot3:1 Hodonín
Brumov0:4 Strání
Šumperk1:6 Kroměříž
Přerov0:5 Otrokovice
Frenštát3:0 Kozlovice
Bruntál 2:3 Rýmařov
Bzenec0:2 Rosice
Havířov1:2 Hlučín
HFK Olomouc2:0 Vyškov
Soběslav3:0 J. Hradec
Dobříš5:2 Klatovy
Kutná Hora0:1 Meteor
Louny 0:2 Brandýs
SK Kladno2:0 Ostrov
Dvůr Králové3:1 Benátky
Komárov1:0 Hořovicko
Petřín Plzeň1:2 Hostouň
Chomutov1:0 Neratovice
Př. Kopanina1:3 Ostrá
N. Včelnice0:10 Sedlčany
N. Sedlo0:5 Souš
Srbice3:2 p Brozany
Skalice0:2 Libiš
Libčany3:2 Nymburk
Mor. Třebová0:5 Vysoké Mýto
Slaný3:2 Přeštice
Poříčany2:4 Český Brod
Rokycany1:2 Aritma Praha
Hvězda Cheb3:5 Zbuzany
Štětí3:4 p Velké Hamry
Česká Lípa2:3 p Motorlet Praha
Letohrad1:0 Čáslav
Hlinsko0:1 Kolín
ČLU Beroun3:0 Tatran Rakovník
Březová3:2 Doubravka
Náchod 3:0 Horky
Mar. Lázně2:0 SK Rakovník
Admira Praha2:1 Živanice
Trutnov0:3 Přepeře