Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 19. října 2019
svátek má Michaela.
Hlavní menu
  • ID: 12844
  • Návštěvy: 348/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    67508
    Týden:
    348
    Dnes:
    8
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 >
    16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

    30.kolo

    So 25.05. 15:00
    Varnsdorf - Znojmo
    59 19 22 32
    7:1 (3:1)
    So 25.05. 15:00
    Vítkovice - Pardubice
    59 38 3 32
    1:0 (0:0)
    So 25.05. 15:00
    Malšovický st.
    Hradec Králové - Táborsko
    69 19 13 32
    1:0 (0:0)
    So 25.05. 15:00
    Za Vodojemem
    Chrudim - Viktoria Žižkov
    22 6 72 32
    1:2 (1:2)
    So 25.05. 15:00
    Třinec
    Třinec - České Budějovice
    13 47 41 32
    2:3 (0:2)
    So 25.05. 15:00
    Vlašim
    Vlašim - Prostějov
    75 25 0 32
    0:1 (0:1)
    So 25.05. 15:00
    Jiráskova
    Jihlava - Zbrojovka Brno
    31 47 22 32
    1:6 (1:3)
    So 25.05. 15:00
    Sokolov
    Sokolov - Ústí n/L
    44 38 19 32
    1:5 (0:2)

    Pořadí tipujících

    #   Přezdívka Můj klub Body Tipy ANO NE Výsl.
    1 Větrovy 434.1 240 133 107 41
    2 397.2 235 116 119 39
    3
      pesimo
    379.7 228 118 110 35
    4
      Danfar
    348.8 232 123 109 27
    5 Varnsdorf 340.1 237 113 124 28
    6 Neratovice 339.3 240 117 123 26
    7 Hradec Králové 333.1 223 112 111 28
    8
      hajnu
    Baník Ostrava 332.2 235 112 123 27
    9
      Slavex
    Domažlice 328.2 238 110 128 23
    10 Polička 326.1 219 104 115 24
    11 Malenovice 323.3 237 104 133 21
    12
      A.Alez
    Štětí 320 237 115 122 27
    13
      jofu
    318 238 121 117 26
    14 Rosice 317 237 104 133 23
    15
      salmon
    Havlíčkův Brod 315.3 240 108 132 24
    16 310.6 231 111 120 28
    17
      GeorgN
    310 231 113 118 25
    18
      acám
    Hejnice 307.7 239 121 118 21
    19
      VNL
    303.5 237 115 122 19
    20
      mija
    299.9 230 117 113 22
    21
      fradam
    Frýdek-Místek 297.5 240 114 126 24
    22 Bohemians 292.5 232 120 112 19
    23
      priest
    290.8 240 109 131 25
    24
      tobi58
    Polička 286.4 225 110 115 20
    25
      KAPR94
    Slavia Praha 283.3 233 106 127 23
    26 Teplice 277 184 88 96 20
    27
      KRUP
    274.3 216 94 122 20
    28
      Máca1
    271.8 180 95 85 24
    29 Prostějov 263.9 240 116 124 17
    30 258.5 228 107 121 17
    31
      Hagara
    Polička 255.3 216 95 121 15
    32 Vřesina 242.9 190 96 94 17
    33
      mari
    Žatec 235.9 207 96 111 13
    34 Slavia Praha 164.3 141 60 81 14
    35
      Janko
    158.9 131 50 81 9
    36 Sigma Olomouc 150.4 100 51 49 13
    37 Určice 136.9 112 44 68 10
    38 Sigma Olomouc 120.1 119 50 69 8
    39 106 96 37 59 7
    40
      amik
    Březová n/S 105.8 71 35 36 7
    41
      Patoss
    74.4 64 27 37 5
    42 Karviná 64.1 62 25 37 4
    43
      tygrh
    ČAFC 2011 62.8 61 23 38 5
    44 Opava 51.5 43 16 27 5
    45 Doubravka 43.5 28 17 11 3
    46 Sparta Praha 42.4 24 14 10 4
    47 Hrušovany u Brna 22.3 24 14 10 0
    48
      Milan8
    Baník Ostrava 18.6 8 6 2 2
    49 Domažlice 14.6 20 11 9 0
    50 10.4 8 5 3 1
    Pravidla tipovačky
    1 
    Správce soutěže: Ondřej Pech
    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 23 3 4 60:24 72
    2. 30 17 7 6 50:33 58
    3. 30 17 6 7 63:31 57
    4. 30 15 8 7 36:18 53
    5. 30 15 4 11 44:39 49
    6. 30 13 9 8 33:26 48
    7. 30 11 11 8 45:34 44
    8. 30 11 7 12 32:44 40
    9. 30 10 6 14 36:42 36
    10. 30 9 9 12 28:37 36
    11. 30 9 6 15 28:40 33
    12. 30 7 11 12 30:38 32
    13. 30 8 5 17 39:56 29
    14. 30 7 6 17 33:59 27
    15. 30 6 7 17 37:53 25
    16. 30 6 7 17 40:60 25