Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. října 2019
svátek má Hedvika.
Hlavní menu
  • ID: 18
  • Návštěvy: 134/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Praha 4  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
19787
Týden:
134
Dnes:
10
On-line:
1

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 12921  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 159/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08  > 

1.Kolo

Út 14.08. 17:00 Nový Jičín - Vítkovice 1:4 (0:2)
Út 14.08. 17:00 Slatiňany - Hradec Králové 2:4 pp (2:2)
Út 14.08. 17:00 Klatovy - Táborsko 1:2 (0:0)
Út 14.08. 17:00 Vrchovina - Jihlava 1:3 (0:3)
Út 14.08. 17:00 Rýmařov - Třinec 0:1 (0:0)
Út 14.08. 17:30 Otrokovice - Vyškov 1:5 (0:2)
Út 14.08. 18:00 Tatran Rakovník - Vltavín 2:3 (1:1)
St 15.08. 17:00 Slavoj Polná - Humpolec 6:1 (3:1)
St 15.08. 18:00 Mostecký FK - Brozany 0:2 (0:1)
St 15.08. 18:00 Náchod - Převýšov 1:2 (1:1)
St 15.08. 18:00 Frýdlant n.O. - Frýdek-Místek 0:1 np (0:0)
St 15.08. 18:00 Admira Praha - Králův Dvůr 1:0 (0:0)
St 15.08. 18:00 SK Rakovník - Sokolov 0:4 (0:1)
St 15.08. 18:00 Turnov - Štěchovice 0:3 (0:2)
St 15.08. 18:00 Vysoké Mýto - Ústí n.O. 0:2 (0:0)
St 15.08. 18:00 Hostouň - Vyšehrad 5:4 (3:1)
St 15.08. 18:00 Benátky - Benešov 2:1 pp (1:1)
St 15.08. 18:00 Litoměřicko - Varnsdorf 2:0 (2:0)
St 15.08. 18:00 Dvůr Králové - Živanice 2:1 np (1:1)
St 15.08. 18:00 SK Kladno - Karlovy Vary 2:0 (0:0)
St 15.08. 18:00 Horky - Dobrovice 1:2 (1:0)
St 15.08. 18:00 Tachov - Radotín 0:1 (0:1)
St 15.08. 18:00 Ostrá - Zápy 1:5 (0:3)
St 15.08. 18:00 Lanžhot - Kroměříž 0:2 pp (0:0)
St 15.08. 18:00 Slavičín - Val. Meziříčí 1:0 (0:0)
St 15.08. 18:00 Šumperk - Uničov 0:1 (0:0)
St 15.08. 18:00 Havířov - Petřkovice 1:3 (0:0)
St 15.08. 18:00 Líšeň - Prostějov 3:2 pp (2:2)
St 15.08. 18:00 Hranice - Bohumín 4:2 pp (2:2)
St 15.08. 18:00 Rosice - Hodonín 3:1 (2:0)
St 15.08. 18:00 Bruntál - Dolní Benešov 0:1 (0:0)
St 15.08. 18:00 Soběslav - Písek 0:3 (0:1)
St 15.08. 18:00 Čáslav - Vlašim 1:2 np (1:1)
St 15.08. 18:00 Přeštice - Domažlice 0:6 (0:3)
St 15.08. 18:00 Neratovice - Velvary 1:4 (0:2)
St 15.08. 18:00 Tasovice - Velké Meziříčí 4:3 np (3:3)
Út 21.08. 17:00 J. Hradec - České Budějovice 1:4 (1:1)
Út 21.08. 18:00 Mar. Lázně - Ústí n/L 1:4 (0:1)
Út 21.08. 18:00 Lanškroun - Pardubice 0:1 (0:1)
St 22.08. 17:30 Žďár n.Sázavou - Zbrojovka Brno 0:2 (0:0)
St 22.08. 18:00 Přepeře - Chrudim 2:4 (0:2)
St 22.08. 18:00 Kozlovice - Znojmo 0:4 (0:3)
St 22.08. 18:00 Brandýs - Viktoria Žižkov 1:4 (1:2)

5:4 (3:1)

St 15.08. 2018 18:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 19.10. 10:15
Vyšehrad - Jihlava
B-Tým: Pražský přebor, So 19.10. 10:30
Královice - tráva: Královice - Vyšehrad
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 20.10. 10:00
Vyšehrad - Č.Budějovice Ak
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 20.10. 12:15
Vyšehrad - Č.Budějovice Ak
Žáci U-15: Česká liga, So 19.10. 10:15
Hradec Králové - Vyšehrad
Žáci U-14: Česká liga, So 19.10. 12:00
Hradec Králové - Vyšehrad
Žáci U-13: ČL skupina B, So 19.10. 10:00
Vyšehrad - Sokolov
Žáci U-12: ČL skupina B, So 19.10. 10:00
Vyšehrad - Sokolov
Dorost U-19: ČD skupina C, So 19.10. 10:00
Vyšehrad - Třebeš
4: ČD skupina C, So 19.10. 12:15
Vyšehrad - Třebeš
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 11 8 2 1 19:6 26
2. 11 8 0 3 23:13 24
3. 11 7 2 2 22:14 23
4. 11 6 3 2 23:11 21
5. 11 5 4 2 20:13 19
6. 11 5 4 2 20:15 19
7. 11 5 2 4 19:15 17
8. 11 4 4 3 18:15 16
9. 11 3 4 4 19:20 13
10. 11 3 3 5 14:23 12
11. 11 2 5 4 11:16 11
12. 11 3 1 7 15:18 10
13. 11 2 3 6 15:31 9
14. 11 2 2 7 15:20 8
15. 11 2 2 7 9:18 8
16. 11 1 3 7 10:24 6