Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. června 2019
svátek má Adriana.
Hlavní menu
  • ID: 1605
  • Návštěvy: 162/1
  • Fans: 9
  • web >
  • Chomutov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
11331
Týden:
162
Dnes:
23
On-line:
1

1:2 (0:1)

So 15.06. 2019 10:30 - Nymburk - 99 diváků
Rozhodčí: Mrkáček - Pekař, Kvítek

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 12921  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 590/0
< 01 02 03 04 05 06 07 08  > 

Předkolo

So 28.07. 10:15 Luhačovice - Slavičín 1:2 np (1:1)
So 28.07. 10:30 Přepeře - Zbuzany 2:0 (2:0)
So 28.07. 15:30 Olešnice - Šumperk 4:5 np (4:4)
So 28.07. 16:00 Hranice - Ústí 5:4 pp (3:3)
So 28.07. 17:00 Bohumín - Hlučín 2:0 (2:0)
So 28.07. 17:00 Žďár n.Sázavou - Havlíčkův Brod 3:0 (2:0)
So 28.07. 17:00 Heřmanice - Petřkovice 3:5 (2:3)
So 28.07. 17:00 Nový Jičín - Hulín 3:1 (0:0)
So 28.07. 17:00 Frýdlant n.O. - Vsetín 2:0 (0:0)
So 28.07. 17:00 Nové Sady - Rýmařov 0:2 (0:0)
So 28.07. 17:00 Rosice - Bystrc 8:0 (4:0)
So 28.07. 17:00 Blansko - Líšeň 1:3 (1:2)
Ne 29.07. 15:00 Humpolec - Ždírec n.D. 2:1 (0:0)
Ne 29.07. 17:00 Stará Říše - Tasovice 0:2 (0:1)
Ne 29.07. 17:00 Velký Beranov - Slavoj Polná 0:15 (0:4)
Ne 29.07. 17:00 Oldřišov - Bruntál 3:4 (2:2)
Ne 29.07. 17:00 Velká Bíteš - SFK Vrchovina 0:1 (0:1)
Ne 29.07. 17:00 Lanžhot - Bzenec 4:2 (2:1)
Ne 29.07. 17:00 Dětmarovice - Havířov 0:1 (0:1)
Ne 29.07. 17:00 Kozlovice - Přerov 2:0 (0:0)
Ne 29.07. 17:00 Strání - Otrokovice 1:5 (0:1)
St 01.08. 18:00 Vodňany - Soběslav 0:5 (0:2)
So 04.08. 10:15 Aritma Praha - Neratovice 1:2 (0:1)
So 04.08. 10:15 Přeštice - Meteor 1:0 (0:0)
So 04.08. 10:15 Libiš - Čáslav 0:2 (0:0)
So 04.08. 10:30 J. Hradec - Sedlčany 4:2 (2:0)
So 04.08. 10:30 Velké Hamry - Ostrá 0:2 (0:0)
So 04.08. 11:00 Tachov - Hořovicko 5:0 (2:0)
So 04.08. 14:00 Březová - Admira Praha 0:4 (0:0)
So 04.08. 14:00 Tatran Rakovník - Chomutov 2:1 (0:0)
So 04.08. 15:00 Libčany - Brandýs 0:1 (0:0)
So 04.08. 15:00 Mostecký FK - Dobříš 4:3 (1:1)
So 04.08. 17:00 Ostrov - SK Rakovník 0:2 (0:0)
So 04.08. 17:00 Rokycany - Klatovy 2:4 pp (2:2)
So 04.08. 17:00 Slatiňany - Trutnov 2:1 (2:1)
So 04.08. 17:00 Náchod - Mšeno 2:1 (0:0)
Ne 05.08. 15:00 N. Sedlo - SK Kladno 0:4 (0:0)
Ne 05.08. 17:00 Dukla JM - Hostouň 1:2 (0:0)
Ne 05.08. 17:00 Dvůr Králové - Český Brod 2:0 (0:0)
Ne 05.08. 17:00 Jílové - Litoměřicko 0:4 (0:0)
Ne 05.08. 17:00 Turnov - Nymburk 2:0 (1:0)
Ne 05.08. 17:00 ČLU Beroun - Benátky 1:4 (0:2)
Ne 05.08. 17:00 Horky - Motorlet Praha 4:2 pp (2:2)
Ne 05.08. 17:00 Vysoké Mýto - Kolín 3:2 (0:0)
Ne 05.08. 17:00 Souš - Mar. Lázně 2:3 (0:0)
Ne 05.08. 17:00 Lanškroun - OHK Kratonohy 2:1 (0:0)

2:1 (0:0)

So 04.08. 2018 14:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Můj klub  |   Nechci být fanoušek klubu  |   Správce karty klubu: X X

Zápasy

Dorost U-17: ČD skupina B, So 17.08. 00:00
Teplice - Chomutov
Dorost U-19: ČD skupina B, So 17.08. 00:00
Teplice - Chomutov
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 32 18 6 8 45:31 60
2. 32 16 8 8 40:28 56
3. 32 15 10 7 46:30 55
4. 32 15 6 11 51:37 51
5. 32 13 5 14 50:54 44
6. 31 10 12 9 35:31 42
7. 32 10 12 10 43:41 42
8. 32 12 6 14 49:55 42
9. 32 12 5 15 41:44 41
10. 32 11 8 13 36:43 41
11. 32 10 11 11 31:44 41
12. 32 10 10 12 37:40 40
13. 32 10 10 12 29:34 40
14. 32 11 6 15 37:45 39
15. 32 11 5 16 37:45 38
16. 32 10 7 15 45:54 37
17. 31 9 9 13 38:34 36