Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 19. června 2019
svátek má Leoš.
Hlavní menu
  • ID: 2557
  • Návštěvy: 71/1
  • Fans: 3
  • web >
  • Pelhřimov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
7106
Týden:
71
Dnes:
0
On-line:
1

2:2 (1:1)

So 15.06. 2019 17:00 - 136 diváků
Rozhodčí: Kotala - Dudek, VrŤo

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 12921  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 557/0
< 01 02 03 04 05 06 07 08  > 

Předkolo

So 28.07. 10:15 Luhačovice - Slavičín 1:2 np (1:1)
So 28.07. 10:30 Přepeře - Zbuzany 2:0 (2:0)
So 28.07. 15:30 Olešnice - Šumperk 4:5 np (4:4)
So 28.07. 16:00 Hranice - Ústí 5:4 pp (3:3)
So 28.07. 17:00 Bohumín - Hlučín 2:0 (2:0)
So 28.07. 17:00 Žďár n.Sázavou - Havlíčkův Brod 3:0 (2:0)
So 28.07. 17:00 Heřmanice - Petřkovice 3:5 (2:3)
So 28.07. 17:00 Nový Jičín - Hulín 3:1 (0:0)
So 28.07. 17:00 Frýdlant n.O. - Vsetín 2:0 (0:0)
So 28.07. 17:00 Nové Sady - Rýmařov 0:2 (0:0)
So 28.07. 17:00 Rosice - Bystrc 8:0 (4:0)
So 28.07. 17:00 Blansko - Líšeň 1:3 (1:2)
Ne 29.07. 15:00 Humpolec - Ždírec n.D. 2:1 (0:0)
Ne 29.07. 17:00 Stará Říše - Tasovice 0:2 (0:1)
Ne 29.07. 17:00 Velký Beranov - Slavoj Polná 0:15 (0:4)
Ne 29.07. 17:00 Oldřišov - Bruntál 3:4 (2:2)
Ne 29.07. 17:00 Velká Bíteš - SFK Vrchovina 0:1 (0:1)
Ne 29.07. 17:00 Lanžhot - Bzenec 4:2 (2:1)
Ne 29.07. 17:00 Dětmarovice - Havířov 0:1 (0:1)
Ne 29.07. 17:00 Kozlovice - Přerov 2:0 (0:0)
Ne 29.07. 17:00 Strání - Otrokovice 1:5 (0:1)
St 01.08. 18:00 Vodňany - Soběslav 0:5 (0:2)
So 04.08. 10:15 Aritma Praha - Neratovice 1:2 (0:1)
So 04.08. 10:15 Přeštice - Meteor 1:0 (0:0)
So 04.08. 10:15 Libiš - Čáslav 0:2 (0:0)
So 04.08. 10:30 J. Hradec - Sedlčany 4:2 (2:0)
So 04.08. 10:30 Velké Hamry - Ostrá 0:2 (0:0)
So 04.08. 11:00 Tachov - Hořovicko 5:0 (2:0)
So 04.08. 14:00 Březová - Admira Praha 0:4 (0:0)
So 04.08. 14:00 Tatran Rakovník - Chomutov 2:1 (0:0)
So 04.08. 15:00 Libčany - Brandýs 0:1 (0:0)
So 04.08. 15:00 Mostecký FK - Dobříš 4:3 (1:1)
So 04.08. 17:00 Ostrov - SK Rakovník 0:2 (0:0)
So 04.08. 17:00 Rokycany - Klatovy 2:4 pp (2:2)
So 04.08. 17:00 Slatiňany - Trutnov 2:1 (2:1)
So 04.08. 17:00 Náchod - Mšeno 2:1 (0:0)
Ne 05.08. 15:00 N. Sedlo - SK Kladno 0:4 (0:0)
Ne 05.08. 17:00 Dukla JM - Hostouň 1:2 (0:0)
Ne 05.08. 17:00 Dvůr Králové - Český Brod 2:0 (0:0)
Ne 05.08. 17:00 Jílové - Litoměřicko 0:4 (0:0)
Ne 05.08. 17:00 Turnov - Nymburk 2:0 (1:0)
Ne 05.08. 17:00 ČLU Beroun - Benátky 1:4 (0:2)
Ne 05.08. 17:00 Horky - Motorlet Praha 4:2 pp (2:2)
Ne 05.08. 17:00 Vysoké Mýto - Kolín 3:2 (0:0)
Ne 05.08. 17:00 Souš - Mar. Lázně 2:3 (0:0)
Ne 05.08. 17:00 Lanškroun - OHK Kratonohy 2:1 (0:0)

2:1 (0:0)

Ne 29.07. 2018 15:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Správce karty klubu: X X
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 26 19 3 4 75:36 60
2. 26 15 5 6 53:32 50
3. 26 14 5 7 51:23 47
4. 26 11 9 6 39:36 42
5. 26 13 3 10 34:32 42
6. 26 11 4 11 47:39 37
7. 26 9 6 11 30:35 33
8. 26 9 4 13 39:50 31
9. 26 10 1 15 33:45 31
10. 26 9 4 13 35:49 31
11. 26 8 6 12 34:47 30
12. 26 8 6 12 32:45 30
13. 26 9 3 14 40:53 30
14. 26 6 3 17 23:43 21