Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 20. ledna 2020
svátek má Ilona.
Hlavní menu
  • ID: 3785
  • Návštěvy: 213/1
  • Fans: 14
  • web >
  • Karviná  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
13619
Týden:
213
Dnes:
2
On-line:
1

3:0 (0:0)

So 14.12. 2019 14:30 - U Nisy - 1760 diváků
Rozhodčí: Královec - Kotalík, Pečenka

FORTUNA:LIGA

ID: 12885  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 302/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 >
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

30.kolo

So 27.04. 17:00 Opava - Sparta Praha 0:3 (0:1)
So 27.04. 17:00 Teplice - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
So 27.04. 17:00 Mladá Boleslav - Zlín 3:0 (3:0)
So 27.04. 17:00 1.FC Slovácko - Bohemians 1905 1:1 (0:1)
So 27.04. 17:00 Karviná - Slovan Liberec 2:1 (1:1)
So 27.04. 17:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 2:1 (1:1)
So 27.04. 17:00 Jablonec - Baník Ostrava 4:0 (2:0)
So 27.04. 17:00 Viktoria Plzeň - Dukla Praha 4:0 (3:0)

2:1 (1:1)

So 27.04. 2019 17:00 - Městský stadion - 2722 diváků
Rozhodčí: Berka - Flimmel, VaŇkát

Góly (Asistence)

     L. Budinský
   36´  D. Guba

Góly (Asistence)

   11´  J. Sýkora
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
B
O
Z
Z 52
Z
Z 82
Z
Z 87
U
U 70
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 90
O
O
Z 70
Z 80
Z
Z 48
Z
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 70 86
Z 82
Z 87
Z
Z
Z
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 70
U 80
U 90
Z
O
O
B
Trenér:   František Straka   Trenér:   Zsolt Hornyak  
Můj klub  |   Nechci být fanoušek klubu  |   Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 15.02. 17:00
Karviná - Zlín
B-Tým: Divize - skupina F, Ne 22.03. 10:15
Karviná - Frenštát
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 22.02. 00:00
Č.Budějovice Ak - Karviná
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 22.02. 00:00
Č.Budějovice Ak - Karviná
Dorost U-19 B: MSD skupina E, So 14.03. 00:00
Prostějov - Karviná
Dorost U-17 B: MSD skupina E, So 14.03. 00:00
Prostějov - Karviná
Žáci U-15: MSL Top, So 07.03. 00:00
Karviná - Frýdek-Místek
Žáci U-14: MSL Top, So 07.03. 00:00
Karviná - Frýdek-Místek
Žáci U-13: MSL skupina sever, So 21.03. 00:00
Opava - Karviná
Žáci U-12: MSL skupina sever, So 21.03. 00:00
Opava - Karviná
Žáci U-15: Krajský přebor, Ne 22.03. 09:00
Karviná - Horní Suchá
Žáci U-13 B: Krajský přebor, Ne 22.03. 10:45
Karviná - Horní Suchá
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 20 17 3 0 45:4 54
2. 20 11 5 4 35:19 38
3. 20 10 5 5 35:27 35
4. 20 9 6 5 39:26 33
5. 20 10 2 8 39:32 32
6. 20 9 5 6 28:26 32
7. 20 9 4 7 30:23 31
8. 20 9 3 8 33:33 30
9. 20 8 3 9 33:30 27
10. 20 5 10 5 25:25 25
11. 20 5 8 7 18:29 23
12. 20 6 3 11 16:30 21
13. 20 5 5 10 20:32 20
14. 20 3 5 12 9:31 14
15. 20 2 7 11 13:30 13
16. 20 3 4 13 15:36 13