Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 701/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
35150
Týden:
701
Dnes:
153
On-line:
1

3:0 (1:0)

Ne 10.11. 2019 17:00 - Eden  - 16271 diváků
Rozhodčí: Pechanec - Kotík, Vlček

FORTUNA:LIGA

ID: 12885  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 254/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

13.kolo

26.10. 18:00 Teplice - Baník Ostrava 0:1 (0:1)
So 27.10. 15:00 Opava - 1.FK Příbram 5:0 (2:0)
So 27.10. 15:00 Mladá Boleslav - Bohemians 1905 3:0 (2:0)
So 27.10. 15:00 Karviná - Sigma Olomouc 2:3 (0:0)
So 27.10. 17:00 Zlín - Sparta Praha 1:0 (0:0)
Ne 28.10. 15:00 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 5:2 (5:2)
Ne 28.10. 17:00 Jablonec - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
Po 29.10. 18:00 Slavia Praha - Dukla Praha 4:1 (2:0)

4:1 (2:0)

Po 29.10. 2018 18:00 - Eden  - 11108 diváků
Rozhodčí: Zelinka - Pelikán, Horák

Góly (Asistence)

   14´  V. Coufal
   21´  M. Stoch
   50´  P. Olayinka
   85´  M. Stoch

Góly (Asistence)

   66´  I. Schranz   (penalta)
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
Z 69
Z
Z
Z
Z 86
Z
U 64
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 46
O
O
O 42
O
Z
Z
Z
Z 76
Z 64
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 64
Z 69
O 86
O
U
Z
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
O 64 90
U 76
U
O
Z
B
Trenér:   Jindřich Trpišovský   Trenér:   Roman Skuhravý  
Skoro celý zápas se odehrál před brankou pana Rady (Dukla)
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 23.11. 17:00
Sigma Olomouc - Slavia Praha
B-Tým: ČFL - skupina A, Ne 17.11. 10:15
Slavia Praha - SK Rakovník
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 16.11. 11:00
Slavia Praha - Pardubice
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 16.11. 13:15
Slavia Praha - Pardubice
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, Ne 17.11. 10:00
1.FK Příbram FA - Slavia Praha
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, Ne 17.11. 12:15
1.FK Příbram FA - Slavia Praha
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina A, So 04.04. 00:00
Slavia Praha - Újezd P4
Žáci U-15: Česká liga, So 16.11. 10:00
FC Liberec-mládež - Slavia Praha
Žáci U-14: Česká liga, So 16.11. 12:00
FC Liberec-mládež - Slavia Praha
Žáci U-13: ČL skupina B, Ne 17.11. 13:30
Slavia Praha - Mostecký FK
Žáci U-12: ČL skupina B, Ne 17.11. 13:30
Slavia Praha - Mostecký FK
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 16 14 2 0 36:3 44
2. 16 10 3 3 31:15 33
3. 16 9 2 5 32:22 29
4. 16 8 4 4 29:22 28
5. 16 7 4 5 30:21 25
6. 16 8 1 7 27:22 25
7. 16 7 4 5 20:21 25
8. 16 7 2 7 26:26 23
9. 16 6 3 7 25:26 21
10. 16 4 7 5 22:23 19
11. 16 4 6 6 13:23 18
12. 16 4 4 8 18:28 16
13. 16 4 3 9 11:22 15
14. 16 3 4 9 14:28 13
15. 16 2 5 9 11:23 11
16. 16 2 4 10 7:27 10

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
195
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.