Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. září 2020
svátek má Naděžda.
Hlavní menu
  • ID: 3785
  • Návštěvy: 295/1
  • Fans: 13
  • web >
  • Karviná  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
15920
Týden:
295
Dnes:
30
On-line:
1

FORTUNA:LIGA

ID: 13764  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 685/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

5.kolo

09.08. 18:00 Zlín - Teplice 1:0 (0:0)
So 10.08. 15:00 Baník Ostrava - Bohemians 1905 4:2 (2:1)
So 10.08. 17:00 Sigma Olomouc - Karviná 1:1 (1:0)
So 10.08. 17:00 1.FK Příbram - České Budějovice 2:0 (2:0)
So 10.08. 19:30 Slavia Praha - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
Ne 11.08. 16:30 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 0:2 (0:1)
Ne 11.08. 16:30 Jablonec - Opava 2:1 (0:0)
Ne 11.08. 19:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 4:3 (2:1)

1:1 (1:0)

So 10.08. 2019 17:00 - Andrův stadion - 3776 diváků
Rozhodčí: Hrubeš - Koval, Poživil

Góly (Asistence)

   37´  V. Jemelka

Góly (Asistence)

   83´  M. Petráň
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 75
O
O 90
Z
Z 85
Z
Z
Z
U 65
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
Z 39
Z 61
Z
Z 25 87
Z
Z
Z
U 46
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 65 92
U 75
U 85
B
Z
O
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
Z 61
Z 87
Z
Z
Z
B
Trenér:   Radoslav Látal   Trenér:   František Straka  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, Ne 20.09. 15:30
Slovan Liberec - Karviná
B-Tým: Divize - skupina F, So 19.09. 15:30
Heřmanice - Karviná
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 26.09. 11:00
Zbrojovka Brno - Karviná
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 19.09. 13:15
Karviná - Viktoria Plzeň
Dorost U-19 B: MSD skupina E, Ne 20.09. 10:00
Třinec - Karviná
Dorost U-17 B: MSD skupina E, Ne 20.09. 12:15
Třinec - Karviná
Žáci U-15: MSL Top, Pá 25.09. 15:00
Karviná - Baník Ostrava
Žáci U-14: MSL Top, Pá 25.09. 17:00
Karviná - Baník Ostrava
Žáci U-13: MSL skupina sever, So 26.09. 10:00
Karviná - Hlučín
Žáci U-12: MSL skupina sever, So 26.09. 10:00
Karviná - Hlučín
Žáci U-15: Krajský přebor, So 19.09. 14:00
Stará Bělá - Karviná
Žáci U-13 B: Krajský přebor, So 19.09. 15:45
Stará Bělá - Karviná
Žáci U-13 C: OP mladší žáci, Ne 20.09. 16:00
Dolní Lutyně - Karviná
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 4 3 1 0 15:2 10
2. 3 3 0 0 12:3 9
3. 3 2 1 0 5:2 7
4. 3 2 1 0 4:1 7
5. 3 2 0 1 6:2 6
6. 3 2 0 1 7:4 6
7. 3 2 0 1 4:3 6
8. 3 2 0 1 6:6 6
9. 3 1 1 1 4:3 4
10. 3 1 1 1 3:3 4
11. 3 1 1 1 4:6 4
12. 4 1 0 3 5:10 3
13. 3 0 2 1 2:4 2
14. 3 0 1 2 3:6 1
15. 3 0 1 2 2:7 1
16. 3 0 1 2 2:7 1
17. 3 0 1 2 2:10 1
18. 3 0 0 3 2:9 0